TJK TV Canlı Yayın İzleyin

Ankara-Antalya-Diyarbakır Yarışları

  • Spor

Canlı

TJK TV Programlarını TV+’ta Canlı İzle

Nefes kesen at yarışları, TJK TV ile TV+’ta! Açılımı “Türkiye Jokey Kulübü TV” olan bu kanal, at yarışı turnuvalarını canlı izlemek isteyenlere hitap ediyor. Ayrıca bu mücadelelere katılacak olanların idman görüntülerini ve uzmanların yer aldığı analiz programlarını da ekrana getiriyor. Yayın akışında “Kralların Sporu” olarak adlandırılan polo müsabakalarına da yer veren TJK TV’yi canlı izlemek için hiç vakit kaybetmeden TV+ dünyasına katıl!

Heyecan Dolu At Yarışlarını TJK TV ile Canlı izle

Farklı spor branşlarını izlemekten keyif alıyor ve “Bugün TV’de hangi maçlar var?” diye soruyorsan TV+’ta seni pek çok seçenek bekliyor. Bunlar arasında heyecan dolu at yarışları da var. TJK TV canlı yayın akışında Philadelphia Parx ve Tampa Bay yarışları gibi uluslararası turnuvalar ekrana taşınıyor. Öte yandan, TJK TV canlı sonuçlarında Adana Antalya ya da Şanlıurfa yarışları gibi yurt içindeki müsabakalar da yer alıyor.

TJK TV’yi canlı izleyerek yarışmacıların idman koşularını da sürekli takip edebilirsin. Günün farklı saatlerinde yayımlanan İdman Saati programında şampiyon adaylarının antrenman görüntüleri ekrana geliyor. Bu programda TJK TV izleyicilerine, milyonların desteklediği atların ve onları idare eden profesyonel sporcuların gösterdiği performanslara dair detaylar aktarılıyor. Böylelikle seyirciler, destekleyeceği yarışmacıların geçmişteki ve mevcut kondisyonunu öğrenebiliyor.

Uzmanların Yer Aldığı Analiz Programlarını TJK TV Canlı Yayını ile Takip Et

Eğer at yarışı sevenler arasında yer alıyorsan TJK TV yayın akışında sana hitap eden programlar bulabilirsin. Bu kanalda uzmanların sonuçlanan turnuvalara ve yarışmacıların performansına ilişkin görüşlerini paylaştığı programlar yer alıyor. Severek seyrebileceğin TJK TV programlarından bazıları şöyle:

  • Koşu Özetleri
  • Yarış Ötesi
  • Yarış Zamanı

Arzu edersen bu kanaldan müsabakaların sonuçlarını da anlık olarak takip edebilirsin. TJK TV sonuçlarında nefeslerin tutulduğu at yarışlarına ilişkin sıralamalar gösterilir. Süre ve mesafe gibi ayrıntılara yer veren bilgiler sayesinde keyifle izlediğin at yarışlarının her detayına hâkim olabilirsin.

TJK TV TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TV+’tan TJK TV canlı yayınını izlemek istiyorsan kanal listesinde 85. sıraya gelebilirsin. Eğer tam bir at yarışı tutkunuysan bu kanalı favorilerinin arasına da dâhil edebilirsin. Üstelik TV+’ta kanal favorileme işlemi için birkaç adımı izlemen yeterli. Önce kumandada yeşil tuşa; ardından ilgili kanalın üzerindeyken sarıya basarak bu işlemi saniyeler içinde tamamlayabilirsin.

TJK TV Ne Zaman Kuruldu?

At yarışı ve polo gibi sporları ekrana getiren TJK TV, yayın hayatına 1 Nisan 2004 tarihinde başladı. Atlı sporları sevenlere hitap eden bu kanal, 11 Haziran 2020’de ise HD yayına geçti.

TJK TV Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

Avantajlarla dolu TV+’ta yerini alarak dilediğin yerden TJK TV’yi canlı izleyebilirsin. Bu eğlenceli ve sürükleyici spor dalını seyretmek, TV+’ın sunduğu ayrıcalıklı özellikler sayesinde daha keyifli hâle geliyor. Üstelik TV+, güncel ve kapsamlı yayın akışı listesi üzerinden sana en sevdiğin kanalların günlük ya da haftalık programlarını da gösterir. Böylelikle favori dizilerini, programlarını ve spor branşlarının müsabakalarını hiç kaçırmadan izlemen mümkün hâle gelir. İlk 7 gün ücretsiz kullanabileceğin TV+’a hemen şimdi üye ol!

Daha Fazla