SÖZCÜ TV Canlı Yayın İzleyin

Öncesi Sonrası Gece

  • Haber

Gündemdeki gelişmeler hafta içi her gün Senem Toluay Ilgaz'ın sunumu ile ekrana getiriliyor.

Sözcü TV Programlarını TV+’ta Canlı İzle

Sözcü TV'nin heyecan verici programlarını takip etmek ve en güncel haberlere anında ulaşmak için TV+'a üye olabilirsin. Sözcü TV yayın akışında gün boyu siyasete yön veren haber içerikleri yer alıyor. Güncel konulara dair analizleri ve uzman görüşlerini ekranlara taşıyan kanal, bağımsız haberleri kaçırmak istemeyen izleyicilerin gözde tercihi oluyor. Ülke gündeminden sokağın nabzına kadar pek çok konuyu yakından takip etmek istersen hemen şimdi TV+’a katıl, Sözcü TV’yi canlı izleyerek habersiz kalma!

Gündeme Dair Gelişmeleri Sözcü TV Canlı Haber Yayını ile Öğren

Sözcü TV, günün gelişmelerini anında ve tarafsız bir bakış açısıyla izleyicileri ile buluşturuyor. Sözcü TV'nin haber yayınları sayesinde güncel haberlere hızlıca erişebilir, önemli olayları anlık olarak öğrenebilirsin. İzleyenleri ekran başına çeken günün haber programları ile kendini bilgi dünyasında her zaman bir adım önde bulabilirsin. Hafta içi her gün 06.00’da “Haber Bülteni”, 12.00’de “Gündem Masası”, 19.00’da ise Fatih Portakal’ın sunumu ile “Ana Haber Bülteni” yayınlanıyor.

Finans Dünyasını ve Tartışma Programlarını Sözcü TV Canlı Yayını ile Takip Et

Sözcü TV yayın akışı ile finans dünyasındaki güncel gelişmeleri ele alan özel programları ekrana getiriyor. Kanalın canlı yayınları sayesinde piyasalara ilişkin son haberleri anında öğrenme imkânına sahip olabilir, uzmanların değerlendirmelerini takip edebilirsin. Kanalın özel yapımları arasında şunlar yer alıyor:

  • Para Politika
  • Aklın Yolu
  • Öncesi Sonrası

Sözcü TV canlı yayınını izleyerek çeşitli tartışma programları aracılığıyla farklı perspektifleri değerlendirme şansı bulabilir, güncel konular hakkında derinlemesine bilgi sahibi olabilirsin. Sözcü TV'yi canlı izleyerek finans alanındaki güncel gelişmeleri anında öğrenmek ve bilgi tazelemek için hemen TV+’a üye ol!

Sözcü TV TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

Sözcü TV’yi canlı izlemek için TV+’ta 69. sıraya gelebilirsin. Üstelik Sözcü TV frekans ayarları yapmaya gerek kalmadan kanal listesi üzerinden kolayca bulunabiliyor. Dilersen haber ve tartışma programlarını ilgiyle takip ettiğin bu kanalı sık izlediğin diğer yayınların olduğu listeye dâhil edebilirsin. Bu işlem için kumandanın yeşil tuşuna basarak kanalların sıralandığı listeye açmalısın. Buradan 69. sırada yer alan Sözcü TV’yi seçmek için sarı renkli tuşa basabilirsin. Böylelikle ilgili kanalı favori listene kolayca ekleyebilirsin.

Sözcü TV Ne Zaman Kuruldu?

Haber ağırlıklı bir kanal olan Sözcü TV’nin geçmişi, 2019 yılındaki web yayınına kadar uzanır. Kanal, 30 Nisan 2021 tarihinde ise bir video paylaşım platformu üzerinden yayın yapmaya başladı. Sözcü TV, televizyondaki ekran serüveninin ilk adımını ise 2020 senesinde attı.

Sözcü TV Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

TV+'a üye olarak Sözcü TV'yi izleyebilir, sevdiğin içerikleri dilediğin yerden takip edebilirsin. İlk 7 gün ücretsiz keşfedebileceğin TV+, Sözcü TV'ye ek olarak birçok kanala ait güncel bir günlük ve haftalık Yayın Akışı rehberi sunuyor. Bu rehber sayesinde Sözcü TV'nin programlarını kaçırmadan takip edebilir ve ilgini çeken tüm içeriklere kolayca erişebilirsin. Sözcü TV'yi canlı izleyerek siyaset ve finans dünyasındaki gelişmeleri anında öğrenmek için sen de hemen TV+'a üye ol!

Daha Fazla