S SPORT Canlı Yayın İzleyin

GT4 Avrupa Yarışı

  • Spor

SRO GT4 sınıfı arabaların yarıştığı GT4 Avrupa Serisi ekana geliyor.

Birbirinden Farklı S Sport Programlarını TV+’ta Canlı İzle

S Sport’un çeşitli ve heyecan dolu programlarına TV+ üzerinden canlı olarak erişim sağlayabilirsin. TV+'a üye olduktan sonra S Sport'un zengin yayın akışını dilediğin zaman takip etmen mümkün olur. TV+, spor tutkunları için en sevdikleri spor programlarına anında ulaşma fırsatı sunar. Ayrıca bu platform sayesinde spor dünyasındaki en güncel gelişmeleri, analizleri ve röportajları da kaçırmazsın. S Sport'u canlı izlemek ve spor dünyasının nabzını tutmak için TV+ üyeliğini hemen başlat!

Futbolda Popüler Takımların Karşılaşmalarını S Sport Canlı Yayını ile İzle

S Sport kanalı, futbol dünyasının popüler takımlarının heyecan dolu karşılaşmalarını canlı yayınlarla izleyicilerle buluşturuyor. Aklından “Bugün TV’de hangi maçlar var?” diye geçirdiğin her an S Sport’u canlı izleyebilir, futbol tutkuna keyif katabilirsin. Özel içerikleri ile sporseverlere avantajlar sunan S Sport’un canlı yayınlarında izleyebileceğin zengin içerikler ise şu şekilde:

  • La Liga
  • NBA
  • MotoGP
  • ATP 1000
  • FIVB Beach Volleyball
  • Libertadores
  • Wimbledon
  • EuroLeague
  • Monster Jam

Futbol, voleybol, basketbol ve daha pek çok spor müsabakası, S Sport’u canlı izleyerek takip edilebilir. Üstelik kaçırdığın veya tekrar izlemek istediğin yayınları canlı gösterimden sonra dilediğin an yeniden seyretme fırsatı da bulabilirsin.

Motor Sporlardan Basketbola Uzanan Dünya Sporlarını S Sport Canlı Yayını ile Takip Et

S Sport yayın akışı, motor sporlarından basketbola uzanan geniş bir yelpazedeki dünya sporlarını canlı yayınlarla ekrana taşıyor. S Sport'u canlı izleyerek motor sporlarının heyecanını, basketbol maçlarının gerilimini ve birbirinden çeşitli spor dallarındaki müsabakaları canlı olarak takip edebilirsin. Kanal, sporseverlere sunduğu zengin içerik ve avantajlarla spor deneyimini daha keyifli hâle getirirken favori maçlarınız kaçırmaman için de ideal bir seçenek sunuyor.

S Sport TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TV+ ile S Sport’u canlı olarak izlemek için kanal listesinde 77. sıraya gelmelisin. Üstelik kanalı bulmak için S Sport frekansını ayarlamana da gerek yok. Dilersen heyecan dolu spor müsabakalarını soluksuz takip ettiğin bu kanalı favorilerinin yer aldığı listeye ekleyebilirsin. Bu işlemi tamamlamak için kumandanın yeşil renkli tuşuna basarak genel kanal listesini açmalısın. Daha sonra listeden 77. sıraya gelerek sarı tuşa basabilir, S Sport’u en sık izlediğin kanalların arasına ekleyebilirsin.

S Sport Ne Zaman Kuruldu?

S Sport, 18 Mart 2017 yılında iş insanı ve spor yöneticisi Sadettin Saran tarafından kuruldu. Yayın hayatına Spor Smart olarak başlayan kanal, daha sonra isim değiştirerek S Sport adını aldı. Kanal, yayımladığı içeriklerle çeşitli branşlardan Türk spor camiasının en önemli yorumcularını S Sport izleyicileriyle buluşturuyor.

S Sport Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

S Sport'un canlı yayın akışını TV+ üzerinden takip etmek oldukça kolay! TV+ üyesi olarak S Sport kanalını dilediğin zaman ve yerden canlı olarak izleme ayrıcalığına sahip olabilirsin. TV+’ı ilk 7 gün ücretsiz deneyebilir, en sevdiğin spor programlarını ve müsabakalarını kaçırmadan takip etme imkânına sahip olabilirsin. Üstelik platformun rehberinden en sevdiğin programlara ait özel bilgileri keşfetmen de mümkün hâle gelir. S Sport'un heyecan dolu spor programlarına TV+ üzerinden anında erişim sağlamak için hemen üye ol!

Daha Fazla