Animasyon Filmleri

Büyülü karakterlerin eşsiz dünyalarında geçen renkli ve eğlenceli maceralar.

Çok Beğenilen Yeni Animasyon Filmleri

TV+’ın eğlenceye açılan kapısından geçerek çok beğenilen animasyon filmlerini doyasıya izleyebilirsin. Bu ayrıcalıklarla dolu dünyada farklı beğenilere ve yediden yetmişe hitap eden yapımlar yer alıyor. En yeni animasyon filmleriyle hem ailenle geçirdiğin anlara hem de kendinle baş başa olduğun saatlere keyif katabilirsin. İzleyenleri rengârenk ve büyülü bir dünyaya götüren bu filmlerin tadına varmak için hemen şimdi TV+’ta yerini al!

Eğlence Dolu Türkçe Dublaj Animasyon Filmleri

En iyi animasyon filmleri, Türkçe dublaj seçeneği ile TV+’ta! Bu kapsamda birbirinden sürükleyici hikâyeleri konu alan dram, komedi, fantastik, korku ve macera filmleribulunuyor. Bahsi geçen türlerdeki Türkçe dublaj animasyon filmleri, farklı yaş grupları tarafından altyazıyı takip etme kaygısı olmadan özgürce izleniyor. Ayrıca sinema tutkunlarına kültürlerarası bir bağ kurma fırsatı da tanıyor. Sevilen karakterlerin yerel seslendirmeleri, izleyenleri hikâyenin içine çekiyor ve samimi bir deneyim yaşatıyor. Türkçe dublaj seçeneği, dil bariyerini ortadan kaldırarak film keyfini artırıyor. Böylece bol eğlenceli ve maceralı animasyon filmlerini, hiçbir sahnesini kaçırmadan seyretmek mümkün hâle geliyor.

En Güzel Animasyon Filmleri TV+’ta!

Ailecek geçirilen anlara, çocuk animasyon filmleriyle neşe kat! Birbirinden eğlenceli konuların işlendiği bu filmlerde masalsı dünyalara adım atılıyor. Renkli karakterler ve sıra dışı olaylar sayesinde çocukların hayal dünyası zenginleşiyor. Yetişkinler ise bu filmleri izleyerek gerçek hayatın monoton ve stresli akışından uzaklaşma şansı buluyor. Üstelik animasyon çizgi filmleri sadece keyifli değil; aynı zamanda öğretici unsurlar da içeriyor. Karakterler arasındaki dostluk, dayanışma ve sevgi gibi temalar, izleyenlere altın değerinde yaşam dersleri sunuyor. Yani eğlendirirken eğiten bu filmler, çocukların duygusal zekâsını geliştirmesine de yardımcı oluyor.

Hayal Gücünü Besleyen Eğitici Çocuk Animasyon Filmleri

Çocuklarının hayal gücünü beslemek isteyen ebeveynler, TV+’taki en güzel animasyon filmlerini rahatlıkla tercih edebilir. Zira bu çocuk filmlerinde yaşamın içinden konular, çeşitli yaş gruplarının ilgisini çekecek ve anlayabileceği bir şekilde ele alınıyor. Örneğin arkadaşlık ilişkilerinden doğa sevgisine, aile bağlarından okul hayatına uzanan farklı temalar işleniyor. Bahsi geçen konular, eğitici animasyon filmlerindeki doğaüstü kahramanlar ve olaylar sayesinde çocuklara eğlenceli bir dille aktarılıyor.

Duygusal zekâya, hayal gücüne ya da sosyal ilişkilere dair konular, çocuklara prenses ve robot animasyon filmleri gibi alternatifler üzerinden anlatılıyor. Mesela prenses animasyon filmleri arasındaki Cinderella’da iyiler ve kötüler arasındaki mücadele konu alınıyor. Bu animasyonda kötü kalpli üvey annesi ve kız kardeşleri yüzünden evden çıkamayan Cinderella, hayvan dostlarının yardımıyla baloya giderek cadının fareye dönüştürdüğü prensle tanışıyor.

İzlenme Rekorları Kıran Ödüllü Animasyon Filmleri

İzlenme rekorları kıran ödüllü filmleri, farklı türlerde pek çok yapımı içeren TV+’ta bulabilirsin. Bunlar arasında en prestijli törenlerde ödül alan ve yeni çıkan animasyon filmleri de yer alıyor. Macera, komedi, aksiyon ve bilim kurgu temalarını bir araya getiren bu yapımlar hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından keyifle izleniyor. Örneğin Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filminde Peter Parker, kendisiyle aynı güce sahip olan süper kahramanlarla bir araya geliyor. Bu animasyonda örümcek adamlar, ait olduğu evrene geri dönmek için nefes kesen mücadeleler veriyor.

Komediye Doyacağınız Animasyon Filmleri

Günlük hayatın sıkıcı rutinine birkaç saatliğine ara vermek istiyorsan doğru adrestesin! TV+’taki komedi filmleri sayesinde keyifli anlar yaşayabilirsin. Komik animasyon filmlerinde karakterlerin yaşadığı absürt durumlar, izleyenleri güldürürken aynı zamanda düşündürüyor. Bu yapımlar; güçlü senaryoları, esprili diyalogları ve görsel şovlarıyla animasyon sevenlere eşsiz bir eğlence sunuyor. TV+’ta kahkahalarla seyredebileceğin animasyonlardan bazıları ise şunlar:

 • Yaman Tilki
 • Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili
 • Happer ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera
 • Vikingler: Büyük Macera
 • Hızlı ve Tüylü
 • Damalı Ninja
 • Happy Halloween, Scooby-Doo!
 • Alvin ve Sincaplar
 • Alvin ve Sincaplar: Eğlence Adası
 • Uçan Halı ve Kayıp Elmas
 • Mucizeler Parkı
 • Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk
 • Tom ve Jerry: Hazine Avcısı

Dilersen korku ve komedi temalarını başarıyla buluşturan animasyonları da izleyebilirsin. Korku animasyon filmleri arasındaki Mutlu Canavar Ailesi’nde bir büyücünün laneti nedeniyle farklı yaratıklara dönüşen Wishbone’ların maceraları aktarılıyor. Arzu edersen TV+’tan yetişkinlere yönelik korku filmlerini de izleyebilirsin.

Ailecek İzlenebilecek Animasyon ve Çizgi Filmler

Kalpleri ısıtan aile filmleri ile sevdiklerinle geçirdiğin anları unutulmaz hâle getirebilirsin. Ailecek izlenebilecek animasyon filmleri; sıcak duyguları, öğretici mesajları ve eğlenceli hikâyeleri buluşturuyor. Karakterlerin içsel yolculukları ve öğrendiği değerli dersler, bireylere yaşamlarına dair düşünme fırsatı tanıyor. Sevilen karakterlerin başından geçen maceralar, izleyicileri duygusal bir yolculuğa da çıkarıyor. Her yaşa hitap eden animasyon aile filmlerinde; sevgi, dürüstlük, dayanışma ve umut gibi temalar işleniyor. Böylece hayatın içinden konuları, daha renkli ve eğlenceli bir pencereden izlemek mümkün oluyor.

Animasyon Filmlerinin Unutulmaz Dublaj Ustaları TV+’ta!

Unutulmaz dublaj ustaları, aksiyon ve macera dolu animasyon filmlerine etkileyici sesleriyle imza atıyor. Milyonların aşina olduğu bu sesler, en popüler yapımlarda izleyenlerin karşısına çıkıyor. Örneğin Kirpi Sonic’teki Dr. Robotnik karakteri, Yekta Kopan’ın dublajıyla hayat buluyor. Ayrıca Yekta Kopan, Scooby Doo 2 animasyonundaki Shaggy Rogers; Madagaskar’daki Alex karakterlerini de seslendiriyor.

Hayvanlar alemini sıra dışı bir senaryoda buluşturan Madagaskar’ın her bir karakteri, en ünlü sanatçılarının sesleriyle ekrana yansıyor. Mesela animasyondaki eşek Marty’nin diyalogları Levent Sülün; Gloria’nınkiler Ayça Bingöl tarafından aktarılıyor. Japon animasyon filmleri arasındaki One Piece Film: Red’in seslendirme kadrosunda ise Uğurcan Akbaş, Emre Boynukalın, Armağan Tezcan, Başar Onay ve Bayram Karagöz gibi dublaj sanatçıları yer alıyor.

Daha Fazla