Komedi Filmleri

Kahkahalarla dolu, ruhunuzu hafifletecek neşeli ve eğlenceli hikayeler.

Büyük Beğeni Toplayan Yerli ve Yabancı Komedi Filmleri

Hayata kahkaha molası verdiren komedi filmleri TV+’ta! Film saatlerine eşlik eden bu yapımlarda birbirinden komik detaylar yer alıyor. Sıra dışı karakterlerin maceraları, ekran karşısındakilere eğlence dolu anlar yaşatıyor. Bu filmlerde gerçekleşen trajikomik olaylar, sinemaseverleri güldürürken düşündürüyor. Dram, aşk, macera, gerilim ve korku gibi temaları işleyen en güzel komedi filmlerini doyasıya izlemek için TV+ dünyasında yerini al!

Kahkaha Dolu Ödüllü Komedi Filmleri

Günlük yaşamın monoton akışından uzaklaşmak istiyorsan doğru adrestesin! TV+’taki komedi filmleriyle hem kendi hem de sevdiklerinin hayatına neşe katabilirsin. Bu kapsamda seni, en prestijli törenlerden ödülle ayrılan komedi yapımları bekliyor. Komedi dalında izleyebileceğin ödüllü filmler şunlar:

 • Parazit
 • Fabelmanlar
 • Örümcek Adam: Örümcek Adam Evreninde
 • Kaptan Fantastik
 • Komedi Kralı
 • Aşıklar Şehri

Komedi filmleri, mizahın farklı yönlerini başarıyla vurguluyor. Örneğin Oscar ödüllü Parazit’te, kara komedi unsurları öne çıkıyor. Kore komedi filmleri arasında sayılan bu yapımda yoksul bir ailenin yaşadığı drama mizahi bir açıdan yaklaşılıyor. Bir diğer Oscar ödüllü yapım olan Aşıklar Şehri ise romantik komedi filmlerini sevenlere hitap ediyor.

Herkesin İlgisini Çekecek En Çok İzlenen Komedi Filmleri TV+’ta!

İzlenecek ne varsa hep bir fazlasını sunan TV+’ta seni, en sevilen yabancı ve Türk komedi filmleri karşılıyor. Yediden yetmişe hitap eden bu yapımlarda birbirinden komik olaylar yaşanıyor. Komedi temalı animasyon filmlerinde sıra dışı güçlere sahip karakterlerin heyecan dolu maceralarına tanık olunuyor. Renkli dünyalarda yaşanan bu olaylarda hayvanlar aleminin ve sihirli diyarların derinliklerine iniliyor.

Birbirinden eğlenceli komedi animasyonları hem yetişkinler hem çocuklar tarafından keyifle izleniyor. Bu kategoride Alvin ve Sincaplar, Mutlu Canavar Ailesi, Madagaskar ve Scooby Doo serileri öne çıkıyor. Seyrederken seni çocukluğuna götürecek en güzel komedi animasyon filmlerini TV+’ta bulabilirsin.

Heyecanın Bitmediği Aksiyon Komedi Filmleri

Tansiyonun bir an bile azalmadığı aksiyon filmleri TV+’ta! Komedi unsurlarıyla harmanlanan aksiyon sahneleri, sinemaseverlere heyecanı ve eğlenceyi bir arada yaşatıyor. Adrenalin tutkunlarına hitap eden komedi filmlerinden bazıları şunlar:

 • Yakalandın!
 • Şanslı Logan
 • Suikast Treni
 • Örümcek Adam: Eve Dönüş
 • İyi Adamlar
 • Charlie’nin Melekleri

Aksiyon temalı komedi yapımları arasında Türk filmlerine de rastlayabilirsin. Bu yapımlardan biri olan Ölümlü Dünya’da sıra dışı bir ailenin eğlenceli macerası konu ediliyor. Kiralık katil olarak görev yapan Mermer ailesinin üyeleri, açığa çıkan sırlarının ardından kendilerini heyecan dolu bir kaçışın ortasında buluyor. Ayrıca bu kategoride Pek Yakında, Ali Baba ve Yedi Cüceler ve Hareket Sekiz gibi filmler de yer alıyor.

Farklı Duygular Yaşatan Korku Komedi Filmleri

Ekran karşısında geçirdiğin anlara heyecan katmak istiyorsan TV+’taki korku komedi filmlerini izleyebilirsin. Zira bu yapımlarda izleyenlerin tüylerini ürperten olaylar, mizahi unsurlarla ustaca bir araya getiriliyor. Böylece film saatlerinde birden fazla duyguyu aynı anda yaşaman mümkün hâle geliyor.

Korku temalı komedi yapımlarında genellikle sıra dışı karakterler yer alıyor. Toplumdan izole olan ve farklı psikolojik rahatsızlıkları bulunan kişiler, kendi karanlık dünyasına başkalarını da çekmeye çalışıyor. Hedef olarak belirledikleri kurbanlarına sinsice yaklaşarak tehlikeli planlarını hayata geçiriyor. Nefeslerin tutulduğu bu sahnelerin arasına serpiştirilen komedi unsurları, izleyenlerin gerginliğini alarak bir nebze rahatlamasını sağlıyor.

Her Yaştan Seyirciye Hitap Eden Aile Komedi Filmleri

Ailecek geçirdiğin anlara kült yapımlar ve en yeni komedi filmleri ile eğlence kat! Ailenle seyredebileceğin komedi türündeki filmler arasında pek çok seçenek bulunuyor. Örneğin başrollerinde Anna Hathaway ve Stanley Tucci’nin yer aldığı Cadılar filmini seyredebilirsin. Masalsı bir dünyanın kapısını aralayan bu film, küçük bir çocuğun ilham veren mücadelesini anlatıyor. TV+’taki komedi temalı aile filmleri arasında şunlar da bulunuyor:

 • Aile Arasında
 • Şipşak Aile
 • Şöhretler Okulu
 • Jumanji
 • Afrika Macerası
 • Strong Fathers, Strong Daughters

Komedi aile filmleri, eğlendirirken öğreten unsurlar içeriyor. Mesela Strong Fathers, Strong Daughters adlı yapımda bir babanın kızının büyümesiyle yüzleşmesi anlatılıyor. Oyuncu kadrosunda Robin Williams ve Kirsten Dunst gibi isimlerin yer aldığı Jumanji’de ise bir oyunun içinde sıkışıp kalan karakterlerin ilham veren mücadelesine tanık olunuyor.

Komedi Filmlerinin Yıldız İsimleri TV+’ta!

Amerikan komedi filmlerinin yıldızlarını, TV+’taki birbirinden keyifli yapımlarda izleyebilirsin. Örneğin komedi temalı macera filmlerinde dünyaca ünlü isimler rol alıyor. Aşağıda komedi macera filmlerinde öne çıkan yapımlara dair detayları görebilirsin.

 • Üçkâğıtçı Mortdecai: Bu filmin yönetmen koltuğunda David Koepp; başrollerinde ise Johnny Depp ve Gwyneth Paltrow yer alıyor. Depp’in hayat verdiği üçkâğıtçı lakaplı Charlie Mortdecai, lüks yaşam standartlarını korumak için tehlikeli bir yolu tercih ediyor.
 • Jumanji: Yeni Seviye: Dwayne Johnson ve Kevin Hart gibi isimlerin rol aldığı filmde dört gencin gizemli bir ormandaki heyecan dolu serüvenine tanık olunuyor.
 • Siyah Giyen Adamlar: Yönetmenliğini Barry Sonnenfeld’in yaptığı Siyah Giyen Adamlar’da Tommy Lee Jones ve Will Smith gibi yıldız isimler rol alıyor. Film, Ajan K J’nin dünyaya diğer gezegenlerden gelen misafirlere karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Eğlenceye açılan kapı olan TV+’tan komedi filmi izlerken Türk oyunculara da rastlayabilirsin. Örneğin Karakomik Filmler’in oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz, Ozan Güven, Özkan Uğur, Zafer Algöz ve Recep Memili gibi isimler bulunuyor. Aile Arasında filminde ise Engin Günaydın, Demet Evgar, Gülse Birsel, Erdal Özyağcılar ve Derya Karadaş gibi oyuncular yer alıyor. Tam bir yıldızlar geçidi olan Türk ve yabancı komedi filmlerini izlemenin tadını çıkarmak istiyorsan hemen şimdi ilk 7 günü ücretsiz TV+ üyeliğini başlat!

Daha Fazla