Romantik Komedi Filmleri

Aşk ve kahkaha dolu, keyifli anların filmleri.

Ekranlara Kilitleyen Yerli ve Yabancı Romantik Komedi Filmleri

Ekran başında geçirdiğin anlara keyif katan yerli ve yabancı romantik komedi filmleri TV+’ta! Bu yapımlarda aşkın en duygusal ve eğlenceli hâllerine şahit olunuyor. Birbirine karşı güçlü hisler besleyen karakterlerin başına dram, neşe ve heyecan dolu olaylar geliyor. Çiftler arasındaki çekişmeler, romantik anlar ve sürpriz yakınlaşmalar, sinemaseverlerin günlük hayatın monotonluğundan birkaç saatliğine uzaklaşmasını sağlıyor. Kalpleri ısıtan romantik komedi filmlerini doyasıya izlemek için hemen şimdi ayrıcalıklarla dolu TV+ dünyasına katıl!

İç Isıtan Duygusal Anlarıyla Türkçe Dublaj Romantik Komedi Filmleri

İzlenecek ne varsa hep bir fazlasını sunan TV+’ta Türkçe dublaj romantik komedi filmleri bulabilirsin. Altyazıları takip etmeye gerek kalmadan seyredilebilen bu yapımlarda dram, komedi ve macera gibi temalar öne çıkıyor. Romantik komedi temalı dram filmleri, sinema tutkunlarına hem eğlenceli hem hüzünlü sahneler sunuyor. Gözyaşı ve kahkahın birbirine karıştığı yapımlardan bazıları ise şöyle sıralanabilir:

 • Bir Kızla Tanıştım
 • Şipşak Aile
 • Asla Geç Değil
 • Big Sky River
 • Aşıklar Şehri
 • Chungking Ekspresi
 • Tillie’nin Yaralı Aşk Macerası

En beğenilen romantik komedi filmleri arasında Türk yapımları da bulunuyor. Örneğin başrollerinde Tuvana Türkay ve Onur Tuna gibi isimlerin yer aldığı Ağır Romantik filmini izleyerek farklı duyguları aynı anda yaşayabilirsin.

Herkese Hitap Eden En Güzel Romantik Komedi Filmleri TV+’ta!

Uzun bir günün ardından keyif saatlerinde romantik komedi filmleri izlemek istiyorsan doğru adrestesin! TV+’ta bu türde öne çıkan ve herkese hitap etmeyi başaran pek çok yapım bulunuyor. Mesela tutkulu aşk ve aksiyon sahnelerini bir arada görmeyi seviyorsan romantik komedi temalı macera filmlerini seyredebilirsin. Bu aşk dolu macera filmlerinde çiftlerin başına oldukça garip ve eğlenceli olaylar geliyor.

Arzu edersen TV+’tan farklı ülkelerin romantik komedi türündeki yapımlarını izleyebilirsin. Fransız romantik komedi filmleri arasındaki İkinci Görüşte Aşk’ta ünlü bir yazar olan Raphael ve onun kariyeri uğruna ihmal ettiği eşi Olivia’nın sıra dışı ilişkisi konu ediliyor. Amerikan romantik komedi filmlerinden olan Söz ve Müzik’te ise Alex ve Sophie’nin beste yaparken zamanla birbirine aşık olması anlatılıyor. Dilersen Türk yapımı ve Kore romantik komedi filmlerini de izleyerek aşkın her hâline şahit olabilirsin.

Güldürürken Ağlatan Ödüllü Romantik Komedi Filmleri

Aynı anda birden fazla duygu yaşatan romantik komedi temalı yapımlar TV+’ta! Bu yapımlar arasında en prestijli törenlerden ödül alan filmlere de rastlayabilirsin. Örneğin Aşıklar Şehri, güldürürken ağlatan ödüllü filmler arasında öne çıkıyor. Oscar ödüllü romantik komedi filmlerinden olan bu yapımda Ryan Gosling ve Emma Stone gibi ünlü isimler rol alıyor. Bu etkileyici aşk hikâyesinde hayallerini gerçekleştirmek için Los Angeles’a gelen Mia ve Sebastian’ın hem keyifli hem de üzücü serüvenine odaklanılıyor.

Romantik Komedi Filmlerinin Usta İsimleri ile TV+’ta Buluş!

TV+’taki en çok izlenen romantik komedi filmlerinde ekranlarda görmeyi sevdiğin yıldız isimlere rastlayabilirsin. Bu birbirinden eğlenceli ve heyecanlı yapımlarda dünyaca ünlü oyuncular rol alıyor. Aşağıda romantik komedi yapımlarının usta isimlerinden bazılarını görebilirsin.

 • Maske: Romantik komedi temalı fantastik filmler arasındaki Maske’de Jim Carrey ve Cameron Diaz gibi oyuncular yer alıyor. Bu yapımda Jim Carrey’in hayat verdiği sıradan bir banka memurunun büyülü maskeyi taktıktan sonra vahşi ve romantik bir karaktere dönüşmesi anlatılıyor.
 • Ayrıldık: Yönetmen koltuğunda Jeff Rosenberg’in yer aldığı filmin başrollerinde Aya Cash ve William Jackson Harper oynuyor. Filmde yollarını ayıran bir çiftin beraber olduklarına dair rol yaparken yeniden birbirine aşık olması konu ediliyor.
 • Roxanne: 1985 yapımı romantik komedi filmi Roxanne’de Steve Martin ve Daryl Hannah rol alıyor. Filmde büyük bir burna sahip olduğu için öz güven problemleri yaşayan C.D. Bales’in Roxanne’a duyduğu platonik aşka odaklanılıyor.
 • Sevgililer Günü: Tam bir yıldızlar geçidi olan Sevgililer Günü filminin oyuncu kadrosunda Anna Hathaway, Julia Roberts, Jennifer Garner, Ashton Kutcher, Jessica Alba, Jessica Biel, Charles Minsky, Bradley Cooper ve Taylor Lautner gibi isimler bulunuyor.

Ayrıca TV+’tan Türk oyuncuların rol aldığı romantik komedi yapımlarını da seyredebilirsin. Örneğin Özge Özpirinççi ve Buğra Gülsoy’un başrollerini paylaştığı Acı Tatlı Ekşi filmini izleyebilirsin. Eğlenceye açılan kapı olan TV+’ta romantizm dolu sahnelere yer veren macera, fantastik, korku, dram ve bilim kurgu filmleri gibi seçenekler de seni bekliyor. En sevilen yerli ve yabancı filmlerin tadına varmak için hemen şimdi ilk 7 günü ücretsiz TV+ üyeliğini başlat!

Daha Fazla