Macera Filmleri

Heyecan dolu yolculuklara çıkaran, unutulmaz macera ve aksiyon sahneleri.

Herkes Tarafından Beğenilen En Güzel Yerli ve Yabancı Macera Filmleri

Adrenalini maksimuma çıkaran macera filmleri TV+’ta! Eğlenceye açılan kapı olan TV+’ta birbirinden etkileyici yapımlar yer alıyor. Bu filmlerde gizemli, fantastik ve eğlenceli dünyaların kapısı aralanıyor. Böylece sinemaseverler, bir maceradan diğerine geçen karakterlerin heyecan verici serüvenine tanık oluyor. İzleyenleri ekran başına kilitleyen macera filmlerini doyasıya izlemek için hemen şimdi ayrıcalıklarla dolu TV+ dünyasına katıl!

Heyecanın Kesilmediği Türkçe Dublaj Macera Filmleri

İzlenecek ne varsa hep bir fazlasını sunan TV+’tan klasikleşen ve en yeni macera filmlerine rastlayabilirsin. Macera temalı ödüllü filmler, beyaz perde tutkunlarına unutulmaz anlar yaşatıyor. Bu kapsamda Oscar ödüllü Her Şey Her Yerde Aynı Anda ve Örümcek Adam: Örümcek Adam Evreninde gibi yapımlar yer alıyor. Üstelik sana hitap eden macera filmlerini, Türkçe dublajlı şekilde izleme şansın da bulunuyor. Heyecanın bir an bile azalmadığı bu yapımları, TV+’tan altyazıları takip etmeye gerek kalmadan özgürce seyredebilirsin.

İzleyenleri Ekrana Kilitleyen Macera Filmleri TV+’ta!

TV+’taki birbirinden sürükleyici macera filmleriyle hayatına heyecan kat! Bu yapımlarda aksiyon, komedi, fantastik ve bilim kurgu gibi temalar işleniyor. Ayrıca gerilim ve korku unsurlarıyla macera türünü ustaca bir araya getiren filmler de bulunuyor. Macera temalı korku filmlerinde vahşi yaratıklar ve karanlık ruhlar boy gösteriyor. Korku macera filmlerinde bu acımasız varlıklardan kurtulmak isteyen karakterlerin nefes kesen hayatta kalma mücadelesi anlatılıyor.

Gerilim macera filmlerinde ise karakterlerin heyecan ve tehlike dolu serüvenlerine odaklanılıyor. Örneğin bir video oyunundan uyarlanan Assassin's Creed’de suikastçilerin soyundan gelen Callum Lynch’in Templar organizasyonunu yok etmek için verdiği mücadele ele alınıyor. Macera türünde daha pek çok yapıma yer veren TV+’ta aradığın filmi rahatlıkla bulabilirsin.

Aksiyon Dolu Macera Filmleri

Her sahnesinde tansiyonun biraz daha arttığı macera filmleri TV+’ta seni bekliyor! Adrenalin yükselten macera temalı aksiyon filmlerinde sinemaseverlere nefes kesici sahneler sunuluyor. İyilerle kötüler arasındaki mücadeleye odaklanan bu yapımlarda amansız bir kovalamaca yaşanıyor. Aşağıda TV+’tan izleyebileceğin maceralı aksiyon filmlerinden bazılarını görebilirsin.

 • Yakalandın!
 • Örümcek Adam: Eve Dönüş
 • Örümcek Adam: Evden Uzakta
 • Aquaman
 • Charlie’nin Melekleri
 • One Piece Film: Red
 • Adalet 2
 • Power Rangers
 • Wonder Woman

Bu kategoride hem Türk yapımlarına hem Amerikan macera filmlerine rastlayabilirsin. Türk yapımı macera filmleri arasında yönetmen koltuğunda ve başrolünde Cem Yılmaz’ın yer aldığı Ali Baba ve 7 Cüceler öne çıkıyor. Macera, aksiyon ve komedi türlerini harmanlayan film, bahçe süsü tasarlayıp satan sıra dışı bir iş insanının heyecan dolu serüvenini aktarıyor

Bol Kahkahalı Komedi Macera Filmleri

Hayatın monoton akışından uzaklaşmak istiyorsan doğru yerdesin! Üyelerine renkli bir dünya sunan TV+’ta severek izleyebileceğin macera temalı komedi filmlerini bulabilirsin. Maceralı komedi filmlerinde karakterlerin başına son derece garip olaylar geliyor. Şaşkın ve talihsiz karakterler, yaşadıkları sorunları çözmeye çalışırken daha büyük problemlerle karşılaşıyor. Bu sırada ekrana yansıyan komik diyaloglar ve sahneler, izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatıyor.

Bol maceralı komedi yapımları hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından keyifle izleniyor. Örneğin macera orman filmleri arasındaki Jumanji: Yeni Seviye’de dört arkadaşın heyecanlı serüveni anlatılıyor. Gizemli bir ormana giren gençler, tehlikeli engelleri aşarak arkadaşlarını kurtarmaya çalışıyor.

Her Kitleye Hitap Eden Macera Animasyon Filmleri

Ailecek geçirdiğin anlara TV+’taki animasyon filmleri ile keyif kat! Animasyon aile macera filmleri, ilgi çekici detayları sayesinde yediden yetmişe hitap ediyor. Büyülü dünyaların kapısını aralayan bu yapımlarda çizgisel karakterlerin renkli serüvenlerine ortak olunuyor. Ayrıca animasyon filmleri sayesinde çocuklara önemli hayat derslerini eğlendirirken öğretmek de mümkün hâle geliyor. Her yaşa uygun içerikler sunan TV+’tan en güzel aile ve çocuk macera filmlerini izleyebilirsin.

 • Aquaman
 • Fareler de Cennete Gider
 • Ejderhanı Nasıl Eğitirsin
 • Mısır Tanrıları
 • Batman V Superman: Adaletin Şafağı
 • Rampage: Büyük Yıkım
 • Pinokyo
 • Wendy

Bu kategoride fantastik ve korku temalarını buluşturan gizemli macera filmlerine de rastlayabilirsin. Mesela Kaçıklar Bayramı’nda üç arkadaşın önce eğlenceyle başlayan ve daha sonra kâbusa dönüşen tehlikeli macerası anlatılıyor. Başrollerinde Christopher Lloyd ve Rachael Leigh Cook gibi isimlerin yer aldığı filmde bu çocukların kötü bir ruha karşı verdiği hayatta kalma mücadelesine odaklanılıyor.

Macera Filmlerinin Yıldız İsimleri ile TV+’ta Buluş!

En sevdiğin oyuncuların yer aldığı macera filmleri TV+’ta! Örneğin macera temalı bilim kurgu filmlerinde Dwayne Johnson gibi oyuncuları izleyebilirsin. Rampage: Büyük Yıkım filminin oyuncu kadrosunda yer alan Dwayne Johnson, primatolog Davis Okoye’ye hayat veriyor. Yönetmen koltuğunda Brad Peyton’un olduğu bu yapımda Davis’in yapılan deneyler sonucunda vahşi yaratıklara dönüşen hayvanları kurtarma mücadelesi anlatılıyor.

Bilim kurgu macera filmleri arasında Assassin's Creed adlı yapım da yer alıyor. Bu filmin oyuncu kadrosunda Michael Fassbender ve Marion Cotillard gibi isimler öne çıkıyor. Bir suikastçinin heyecan dolu maceralarına odaklanan filmin yönetmen koltuğunda ise Justin Kurzel oturuyor. Dünyaca ünlü oyuncuların rol aldığı macera filmlerini izlemenin tadına varmak istiyorsan hiç vakit kaybetmeden ilk 7 günü ücretsiz TV+ üyeliğini başlat!

Daha Fazla