Aile Filmleri

Aile bağlarını güçlendiren, her yaştan insan için eğlenceli hikayeler.

Beğeniyle Seyredilen En Yeni Aile Filmleri

Yediden yetmişe hitap eden aile filmleri TV+’ta! Sevdiklerinle komediden maceraya, dramdan romantizme farklı türlerdeki en beğenilen yapımları keyifle seyredebilirsin. Bu kategoride seni, adını kült yapımların arasına yazdıran ve yeni çıkan aile filmleri bekliyor. Kısa süre önce beyaz perdeye yansıyan en yeni yapımlar, dünyanın dört bir yanındaki sinemaseverler tarafından merakla beklenir. Sinema tutkunlarıyla tanıştıktan hemen sonra ise TV+ üyelerinin beğenisine sunulur. Vizyona yeni giren aile filmlerini, uzun süre beklemeden ve evinin konforunda TV+ ile seyredebilirsin.

Keyifli Vakit Geçirten Eğlenceli Aile Filmleri

Günlük hayatın yoğun ve stresli akışından eğlenceli aile filmlerini izleyerek uzaklaşabilirsin. Ailecek seyredilebilen bu filmlerde birbirinden komik ve sürükleyici sahneler yer alıyor. Bu tür yapımlarda genellikle duygusal bağları güçlendiren ve izleyiciye olumlu duygular hissettirmeyi amaçlayan hikâyelere odaklanılıyor. Karakterler arasındaki ilişkiler, espri dolu diyaloglar ve unutulmaz anlar, aile üyelerinin birlikte keyifli bir zaman geçirmesini sağlıyor.

Ayrıca eğlenceli filmlerde izleyicilere öğretici mesajlar da veriliyor. Çocuklar için önemli değerleri vurgulanır ve aile değerlerini ön plana çıkarılıyor. Yani eğlenceli aile filmleri, ekran karşısındakileri sadece güldürmekle kalmaz; aynı zamanda onlara hayatın zorluklarına karşı pozitif bir bakış açısı da kazandırır. Renkli karakterler, unutulmaz sahneler ve enerji veren müzikler, bu filmleri seyredenleri sorumluluklarından birkaç saatliğine uzaklaştırır.

İlgi Çeken En Güzel Aile Filmleri TV+’ta!

Her zaman bir fazlasını sunan TV+’ta en güzel aile filmlerini bulabilirsin. İlgili kategoride farklı yaş gruplarının gözünü kırpmadan izlediği çocuk filmleri yer alıyor. Çocuk filmlerindeki kurgusal karakterler, zorluklarla ve kötü rakipleriyle mücadele ediyor. Bu sırada onlara; süper güçleri, dostları ya da aile üyeleri eşlik ediyor. TV+’ta Türk ve dünya sinemasından pek çok aile filmi seçeneği yer alıyor. Örneğin özgün ve ilgi çekici konuları ele alan Kore aile filmlerini ister tek başına ister sevdiklerinle izleyebilirsin.

Komedi Dolu Aile Filmleri

Kahkahanın bir an bile eksilmediği komedi filmlerinin tadına varmak için TV+ dünyasında yerini al! Aile ile izlenecek komedi filmlerinde günlük hayatın karmaşası, mizahi bir bakış açısıyla sinemaseverlere aktarılıyor. Kardeş kavgalarından anne-baba ilişkilerine kadar her türlü aile dinamikleri konu olarak alınıyor. Aile üyelerinin tuhaf alışkanlıkları ve birbirleriyle olan etkileşimleri, izleyicilere hem tanıdık hem de sıra dışı sahneler sunar. Absürt olaylar ve esprilerle dolu fantastik unsurları ele alan komedi dolu aile filmleri sayesinde eğlenceli bir dünyanın kapısını aralayabilirsin.

Çocuklar ve Kendini Çocuk Hissedenler için Aile Animasyon Filmleri

Çocuk ruhunu kaybetmeyenler, TV+’taki animasyon filmleri ile keyifli zaman geçirebilir. İzleyenleri rengârenk bir dünyaya götüren bu yapımlarda kurgusal çizgi karakterlerin heyecan dolu macerasına tanık olunuyor. Böylece ebeveynler ve çocuklar, animasyon filmleri sayesinde günlük hayatın monoton akışından uzaklaşma şansı yakalıyor. Büyülü krallıkları, iyilerle kötülerin savaşı ve hayvanlar aleminin sıra dışı öykülerini konu alan en güzel aile filmleri TV+’ta!

İzlenme Rekorları Kıran Ödüllü Aile Filmleri

En prestijli törenlerde ödül alan filmler, ailenle geçirdiğin anları unutulmaz hâle getirebilir. Sinema tutkunlarının aklında iz bırakan bu yapımların sıralandığı kategoride seni pek çok seçenek bekliyor. TV+’tan seyredebileceğin bazı ödüllü filmler şunlar:

 • Tenet
 • Birdman
 • Diriliş
 • JFK: Suikast
 • Prestij
 • Green Book
 • Baba
 • Zincirsiz
 • Yıldızlararası
 • Parazit
 • Körkütük
 • Her Şey Her Yerde Aynı Anda

Bu kategorideki öne çıkan yapımlara daha pek çok örnek verilebilir. Dünya sineması klasiklerinin arasına adını altın harflerle yazdıran ödüllü Kore, Lübnan, İngiliz ve Amerikan aile filmlerini TV+’tan özgürce izleyebilirsin.

Heyecanın Azalmadığı Aile Macera Filmleri

Sıra dışı konuları ekrana taşıyan fantastik aile filmlerinde adrenalin seviyesi maksimuma ulaşır. Bu macera filmlerinde iyiler ve kötüler arasındaki amansız kovalamaca ekrana taşınıyor. Karakterlerin karşılaştığı zorluklar, dostlukları ve aile bağları hem heyecan dolu hem de duygusal sahneler üzerinden ele alınıyor. Aynı anda birden fazla duyguyu yaşatan aksiyon, fantastik, gerilim ve dram aile filmlerini, TV+ ile dilediğin yerden seyret!

Aile Filmlerinin Unutulmaz İsimleri ile TV+’ta!

TV+’taki yabancı yapımlarda ve Türk filmlerinde dünyanın dört bir yanında hayran kitlesi olan oyuncular yer alıyor. Örneğin Babam ve Oğlum’da duygusal aile filmlerinin vazgeçilmez ismi olan Çetin Tekindor’u görebilirsin. Aile filmleri arasında farklı türlerde öne çıkan bazı yapımlar ve bu filmlerde rol alan oyuncular şöyle:

 • Unutursam Fısılda: Bir dram filmi olan Unutursam Fısılda’da Hümeyra, Işıl Yücesoy, Mehmet Günsür ve Farah Zeynep Abdullah gibi oyuncular ekranları süslüyor.
 • Ay Lav Yu: Komedi türünde öne çıkan yapımlar arasındaki Ay Lav Yu’da izleyenlerin karşısına Sermiyat Midyat ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi usta oyuncular çıkıyor.
 • Ölümlü Dünya: Absürt komedi sevenlerin beğenisini kazan ve geniş aile filmleri arasında yer alan Ölümlü Dünya’da Ahmet Mümtaz Taylan, Feyyaz Yiğit, Doğu Demirkol, Sarp Apak gibi isimler rol alıyor.

Yabancı aile filmlerinde ise dünyaca ünlü aktörler ve aktrislere rastlayabilirsin. Mesela Robin Williams’ın yer aldığı Jumanji, aile filmlerinde aksiyon ve macera arayanlara hitap eder. Ayrıca TV+’ta üzerinden yıllar geçse de keyifle seyredilen yeşilçam aile filmleri de bulabilirsin. Mesela Kemal Sunal’ın zamana meydan okuyan filmleri, aileyle geçirilen saatlere eğlence katar. Bu yapımlar arasında İbo ile Güllüşah, Gülen Adam, En Büyük Şaban ve Korkusuz Korkak gibi komedi filmleri yer alıyor. En sevilen yabancı ve Türk aile filmlerini keyifle seyretmek için ilk 7 günü ücretsiz TV+ üyeliğini başlat!

Daha Fazla