TV+ Tvpro Poster

TV+ PRO Avantajları

  • TV+ PRO lisanslı bir Android TV ürünüdür
  • İstediğin yere taşı
  • HDMI ve internet bağlantısı olan her yerde izle
  • Hediye TV+ Premium üyeliği ile 10.000’den fazla film, dizi ve belgesel
  • 24 Saate kadar 'Geri-al' izle
  • Google Play Store uygulama mağazasında bulunan ve Android TV destekleyen tüm uygulamalara erişim
Android TV, Google LLC’nin ticari markasıdır.
TV+ Tvpro Poster Mobile

TV+ PRO'da Sizleri Bekleyenler

Eğlence Bu Kutuda: TV+ PRO

TV+ PRO herkese göre! TV+ Premium paketi ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, vizyondan hemen sonra izleyebileceğiniz en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri dilediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz

Sınırsız Eğlence: TV+ PRO

TV+ PRO muhteşem bir izleme deneyiminin yanında dilediğiniz tüm uygulamaları kullanabilmenizi sağlar. Yepyeni TV+ PRO ile sınırsız eğlence sizi bekliyor. TV+ PRO ile müzik dinleyebilir, spor programınızı takip edebilir, oyun oynayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. TV+ PRO ile Google Play Store uygulama mağazasında bulunan Android TV uyumlu tüm uygulamaların tadını çıkarabilirsiniz

TV+ PRO Nedir?

TV+ PRO, içindeki TV+ uygulaması ile HDMI bağlantısı olan tüm televizyonlar ile internet erişimi olan tüm noktalarda canlı TV kanallarına, en yeni filmlere & dizilere, heyecanlı spor karşılaşmalarına, çocuk içeriklerine ve belgesellere kadar binlerce içeriğe erişmenizi sağlar.

Aynı zamanda TV+ PRO üzerinden, Google Play Store mağazası içindeki tüm uygulamalara erişebilir, bu uygulamaları cihazınıza indirebilirsiniz.

TV+ güçlü donanım özellikleri, Lisanslı Android TV tabanlı yazılımı ve farklı satış modelleri ile üstün bir TV deneyimi sağlıyor, her TV’yi akıllı TV yapıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

TV+ PRO’yu nasıl temin edebilirim?

TV+ PRO’yu;
Kredi kartınızla ya da Turkcell faturanızla Pasaj üzerinden,
Turkcell Superonline xDSL & TV+ PRO teklifleriyle,
Fiber İnternet & TV+ EV (IPTV) paketleriyle,
Superonline Finansman sistemi ile Superonline faturanıza ek olarak temin edebilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ PRO’ya Harici Hard Disk bağlayıp medya içeriklerime erişebilir miyim?

Evet, harici diskinizin içindeki medya içeriklerini görüntüleyebilir veya oynatabilirsiniz. Ancak medya aksiyonları için Google Play Store üzerindeki 3. parti uygulamalar indirilmesi gerekmektedir.

Arrow Down Icon

TV+ PRO’ya manuel/elle olarak .apk şeklinde dışarıdan uygulama yükleyebilir miyim?

Hayır, TV+ PRO’ya sadece Google Play Store üzerinden uygulama indirilebilmektedir. TV+ PRO Google tarafından lisanslı bir AndroidTV cihazıdır.

Arrow Down Icon

TV+ PRO’daki uygulamalara nasıl erişebilirim?

TV+ PRO’daki uygulamalar Google Play Store üzerinden indirilebilmektedir. Bu uygulamalara erişip cihazınıza indirebilmek için bir Google hesabınız ile Google Play Store’a giriş yapmanız gerekmektedir. Bir Google hesabınız yoksa cihaz üzerinden ilgili yönergeleri takip ederek bir Google hesabı oluşturabilirsiniz. Uygulamaları yükledikten sonra cihazın kumandasındaki Home tuşu ile Android TV ekranından uygulamaları görebilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ PRO’ya harici kontrol cihazları (klavye, mouse, joystick) bağlayabilir miyim?

Evet, TV+ PRO cihazına hem USB hem de bluetooth üzerinden harici çevresel cihazlar bağlayabilirsiniz. TV+ PRO cihazından Bluetooth 5.0 ve USB 3.0 özellikleri bulunmaktadır.

Arrow Down Icon

TV+ PRO’daki Wi-Fi 5Ghz & 11AC destekler mi?

Evet, TV+ PRO cihazında 2.4GHz & 5GHz Wi-Fi 11AC desteği bulunmaktadır.

Arrow Down Icon

TV+ PRO ile 4K İçeriklere erişebilir miyim?

Evet, TV+ PRO 4K desteklemektedir.

Arrow Down Icon