Aşk Filmleri

Kalpleri ısıtan, romantik anların ve duygusal yolculukların sahnesi.

Ekrana Kilitleyen Yerli ve Yabancı Aşk Filmleri

Ekranlarda romantizm rüzgârı estiren en güzel aşk filmleri TV+’ta! Üyelerine hep bi’ fazlasını sunan TV+’ta gizli bir hazine gibi keşfedilmeyi bekleyen ve milyonların aklına kazınan ödüllü filmler yer alıyor. Aşkın en heyecanlı hâlini yansıtan bu yapımlarda izleyenler, her sahnede bir duygudan diğerine sürükleniyor. Kalpleri ısıtan romantik filmlerde kavuşamayan, yollarını ayıran ya da birlikte yeni maceralara atılan çiftlerin hikâyelerine tanık olunuyor. Ayrıcalıklarla dolu TV+ dünyasına katılarak bu yerli ve yabancı aşk filmlerinin tadını çıkarabilirsin.

Romantik Anların İç Isıttığı En Güzel Aşk Filmleri

İster tek başına ister sevdiklerinle izleyebileceğin aşk filmlerini TV+’ta bulabilirsin. İç ısıtan sahnelerin ve diyalogların yer aldığı bu yapımlarda çiftlerin ilişkisine yön veren farklı dinamikler konu ediliyor. Örneğin romantik komedi filmlerinde tutkulu ve eğlenceli partnerlerin keyifli hikâyeleri aktarılıyor. Bu tarz yapımları beğenenlerin severek izleyebileceği filmlerden bazıları şunlar:

 • Bir Kızla Tanıştım
 • Söz ve Müzik
 • Ağır Romantik
 • Şipşak Aile
 • Denemeye Değer
 • Acı Tatlı Ekşi
 • Maske
 • Mükemmel Plan
 • Çılgın Zengin Asyalılar

Tutkulu aşk filmleri arasında farklı ülkelerin yapımları da yer alıyor. Mesela Fransız aşk filmlerinden Paris’te Bahar’da Suzanne ile Raphael’in romantik ilişkisi konu ediliyor. Sıra dışı senaryosuyla dikkat çeken Seni Hatırlıyorum ise Kore aşk filmleri kategorisinde öne çıkıyor. Dilersen Blind Date gibi ünlü Amerikan aşk filmlerini de seyredebilirsin.

Büyük Beğeni Toplayan Duygusal ve Romantik Aşk Filmleri TV+’ta!

TV+’taki romantik filmlerinde farklı kültürlerde ve zamanlarda geçen aşk hikâyelerine odaklanılıyor. Bu sayede sinema tutkunları, çeşitli aşk temalarını ve ilişkilerin evrimini keşfetme şansı yakalıyor. Ayrıca bu filmlerde sadece klasik romantizm temaları değil; aynı zamanda modern dünyanın beraberinde getirdiği ilişki dinamikleri de işleniyor. Bu filmler, geleneksel aşk senaryolarının ötesine geçerek izleyicilere romantik ilişkilere dair farklı perspektifler sunuyor.

Yerli ve yabancı aşk filmlerinde partnerlerin komedi, dram, aksiyon ve tutku dolu maceralarına tanık olunuyor. Örneğin komedi filmlerinde çiftlerin en eğlenceli anları aktarılıyor. Dram yapımlarında ise birbirini çok sevse de bir araya gelemeyen aşıkların hikâyeleri ele alınıyor. Dilersen adrenalini ve romantizmi ustaca bir araya getiren aksiyonlu aşk filmlerini de seyredebilirsin.

İzleyenleri Duygulandıran Ödüllü Aşk Filmleri

En prestijli yerel ve uluslararası törenlerde ödül alan aşk filmlerini TV+’tan izleyebilirsin. Bu kategoride Ryan Gosling ve Emma Stone’un başrollerini paylaştığı Aşıklar Şehri ön plana çıkıyor. Oscar ödüllü aşk filmleri arasındaki bu yapımda hayallerini gerçekleştirmek için Los Angeles’a gelen Mia ve Sebastian'ın romantik öyküsü anlatılıyor. Aşk temalı diğer ödüllü filmler ise şöyle:

 • Bir Yıldız Doğuyor
 • Aşk
 • Muhteşem Gatsby
 • Benjamin Button’ın Tuhaf Hikâyesi
 • Küçük Kadınlar

Sayılanların dışında nostalji sevenlere hitap eden dönem filmleri de yer alıyor. Örneğin Küçük Kadınlar’da babaları Amerikan İç Savaşı’na katılan dört genç kızın dönemin zorluklarıyla verdiği mücadeleler ve iç ısıtan ilişkileri aktarılıyor. Arzu edersen TV+’tan zamana meydan okuyan Yeşilçam aşk filmlerini de izleyebilirsin.

Drama Dolu Aşk Filmleri

Drama dolu romantik filmler, entrikayı ve tutkuyu uyum içinde buluşturuyor. Özellikle genç aşk filmlerinde yalanlar, kurnazca planlanan oyunlar ve tüm bu kötülüklere rağmen birbirinden kopamayan çiftler ekrana geliyor. Ayrıca duygusal dram filmlerinde hüzün dolu ayrılıklar ve çok beklenen kavuşmalar da yer buluyor. Anlaşmazlık yaşayan ve birbirinden uzak kalan çiftler, tüm zorlukları aşarak yeniden bir araya gelmek için mücadele ediyor. Gençlik ateşini yansıtan üniversite ve lise aşk filmleri, mutlu ya da mutsuz sonla bitmesi fark etmeksizin izleyenlerin kalbinde iz bırakıyor.

Aşk Filmlerinin Yıldız İsimleri ile TV+’ta Buluş!

TV+’taki romantik filmlerde en sevilen isimler ekrana yansıyor. Yıldızların yer aldığı bu yapımlar, oyuncuların dünyanın dört bir yanındaki hayran kitleleri tarafından merakla izleniyor. Örneği aşk temalı macera filmleri arasındaki İlk Şövalye’de usta oyuncu Richard Gere rol alıyor. Aşağıda TV+’ta yer alan romantik filmlerdeki diğer ünlü isimleri görebilirsin.

 • Şehir Işıkları: 1931 yapımı Şehir Işıkları filminin yönetmen koltuğunda ve başrolde Charlie Chaplin yer alıyor.
 • Aşk Doktoru: Romantik komedi filmlerinden biri olan Aşk Doktoru’nda Will Smith ve Eva Mendes gibi oyuncular ekrana geliyor.
 • Yeni Bir Başlangıç: Başarılı bir sporcunun sıra dışı öyküsünü anlatan Yeni Bir Başlangıç filminde Tom Cruise oynuyor.
 • En İyi Arkadaşım Evleniyor: Julianne ve Michael’in aşk hikâyesinin aktarıldığı En İyi Arkadaşım Evleniyor’da Julia Roberts gibi oyuncular rol alıyor.

Nostaljik esintiler taşıyan yapımları seviyorsan başrollerinde Ayhan Işık ve Türkan Şoray’ın yer aldığı Acı Hayat gibi Türk aşk filmlerini de seyredebilirsin. Bu kategoride partnerinle geçirdiğin anlara eşlik edecek pek çok yapım bulunuyor. Arzu edersen gece izlenecek aşk filmleriyle romantizm dolu anlar yaşayabilirsin. En tutkulu ve heyecanlı aşk yapımlarını özgürce izlemek için ilk 7 günü ücretsiz TV+ üyeliğini başlat!

Daha Fazla