TV+’a nasıl giriş yaparım?

Hızlı Giriş seçeneği ile uygulamaya sadece telefon numaranızı verip, telefonunuza gelen doğrulama kodunu ekrana girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

TV+’a Cep telefonu numarası ve Turkcell şifresi ile giriş yapılabilir. ​Turkcell müşteriyseniz, şifrelerinizi SIFRE yazıp 2200'a​ ücretsiz mesaj atarak alabilirsiniz. Turkcell müşterisi değilseniz, SIFRE yazıp 05327552222’ye​ kısa mesaj atarak alabilirsiniz.


TV+ mobil aboneliğimi nasıl iptal ederim?

Paketinizi aldığınız kanaldan iptal edebilirsiniz.

Ödeme yapılan dönem için ücret iadesi yapılmaz. Kullanıcı, üyelik haklarından ilgili üyeliğin dönemi sonuna kadar faydalanmaya devam edebilir.

Örneğin;

iPhone’unuz ile Appstore üzerinden satın aldıysanız iTunes Abonelikler bölümünden iptal edebilirsiniz. Android cihazınız ile Google Play Store üzerinden satın aldıysanız Google Play Store Abonelikler bölümünden iptal edebilirsiniz.

Kontratlı/Aylık mobil abonelikleri için Turkcell Müşteri Hizmetlerini 532’yi arayarak ya da Turkcell Mağazalarından iptal edebilirsiniz.

Kredi kartı ile satın aldığınız paketinizi tvplus.com.tr üzerinden iptal edebilirsiniz.


Evde TV+ aboneliğimi nasıl iptal ederim?

Evde TV+ aboneliğinizi Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00 üzerinden iptal talebi başlatarak sonlandırabilirsiniz.


Evde TV+ Kampanyaları nelerdir?

Evde TV+ kampanyaları hakkında detaylı bilgiye, https://www.superonline.net/turkcell-tv/evde-turkcell-tv adresinden ve Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 850 808 0 808, Turkcell Superonline yetkili satış kanalları ve Turkcell İletişim Merkezleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz.


TV+ Mobil Kampanyalar nelerdir?

Uygulamalarımızda Mobil aboneliklerle ilgili dönem bazlı gerçekleşen kampanyalar için https://www.turkcell.com.tr/servisler/turkcell-tv?place=menu adresinde yer alan paketleri inceleyebilir veya 0 532 532 00 00 üzerinden Turkcell İletişim Merkezleri aracılığıyla bilgi alabilirsiniz.


Kirala İzle – Satın Al İzle Nedir?

TV+ platformunda aboneliğiniz kapsamında izleyebileceğiniz ve kiralayarak/satın alarak izleyebileceğiniz içerikler vardır. Kirala İzle – Satın Al İzle filmler herhangi bir abonelik kapsamında değildir ve ek ücret karşılığında kiralanarak/satın alınarak izlenebilir.


Kiraladığım filmi ne kadar süre izleyebilirim?

Kiraladığınız filmi 1 ay boyunca istediğiniz zaman izlemeye başlayabilir, filmi izlemeye başladıktan itibaren bitirmek veya yeniden izlemek için 48 saatiniz vardır.


Satın aldığım filmi ne kadar süre izleyebilirim?

Satın aldığınız filmi izlemeniz için bir süre kısıtlaması yoktur. TV+ uygulamalarına giriş yaparak dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.


TV+ nedir?

TV+ evinizde veya istediğiniz yerde; telefon, tablet, bilgisayarınızda, TV+ Ready cihazınızla, AppleTV, AndroidTV cihazlarınızla film, dizi, belgesel ve canlı tv kanallarını izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur.

TV+ ile en beğenilen TV kanallarını, filmleri, belgeselleri ve dizileri izleyebilirsiniz. TV+ çoklu ekran erişimi, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir izleme deneyimi sunmaktadır.


Evde TV+ nedir?

Evde TV+, Turkcell Superonline Fiber hizmetinin sunulduğu alanlarda TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kablolu yayın ortamında sunulmakta olan IPTV hizmetidir.

TV+ ile en beğenilen TV kanallarını, filmleri ve dizileri evinizin konforunda doyasıya izleyebilirsiniz.

Üstelik Evde TV+ aboneliğiniz kapsamındaki çoklu ekran erişimi sayesinde telefon, tablet ve bilgisayarınızdan da TV+’ın eğlenceli dünyasına erişebilir; yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV izleme deneyimi yaşayabilirsiniz.


TV+ mobil nedir?

TV+ ile cebinizden, tabletinizden, bilgisayarınızdan, Smart TV, Apple TV ve Android TV cihazlarınızdan en konforlu şekilde TV izleyebilirsiniz.


TV+’ı kimler kullanabilir?

TV+ uygulamasının desteklediği cihazlara sahip tüm kullanıcılar, gsm operatörüne bakılmaksızın, kullanabilir.

TV+ ev aboneliği için Superonline Fiber altyapısına sahip olmanız gerekmektedir. Superonline Fiber altyapısına sahip olmayanlar TV+ Ready ile büyük ekran deneyimini yaşayabilirler.


TV+ Club nedir?

TV+ Club, TV+’ın tüm paket sahibi abonelerine yönelik bir avantajlar kulübüdür.


TV+ Club ücretli midir?

Ek bir ücret gerekmemektedir. TV+’ın tüm paket sahibi aboneleri için ücretsizdir.


Güncel kampanyaları nasıl öğrenebilirim?

Tüm güncel kampanyaları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Kampanyalar belirli tarih aralıklarında gerçekleşmektedir. Her firmanın kendine özel oranları ve geçerlilik tarihi bulunmaktadır.


TV+ Club’dan nasıl yararlanabilirim?

Buraya tıklayarak seçeceğiniz kampanyanın detay sayfasından alışverişinizde kullanabileceğiniz özel kodu nasıl alabileceğiniz ve o kampanyada kullanmak için gerekli şartları öğrenebilirsiniz.


4K kanalları nasıl izleyebilirim?

4K yayın izleyebilmek için mevcut televizyonunuzun ve IPTV aboneliğine bağlı evinizdeki kutunun 4K yayını desteklemesi gerekmektedir. 4K yayını telefonunuzdan, tabletinizden, web’den veya Smart TV’den izlerken bağlantı hızınıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Smart TV uygulaması ile 4K yayın izlemek için mevcut Smart TV’inizin 4K yayını desteklemesi gerekmektedir. IPTV aboneliğinize bağlı evinizde bulunan kutunun 4K ile uyumluluğunu 0850 808 0 808 ‘i arayarak kontrol edebilirsiniz. Smart TV’inizin uyumluluğunu ve 4K uygunluğunu https://tvplus.com.tr/smarttv adresinden kontrol edebilirsiniz. Güncel kanal listeleri için https://tvplus.com.tr/tv kontrol edebilirsiniz.

"Kaydet İzle" nedir?

TV programlarını buluta kaydederek 30 gün içinde izleyebilmenizi sağlayan özelliktir.


TV+ ile dizilerin tüm bölümlerini nasıl kaydederim?

TV dizilerinin sayfalarındaki Kaydet butonuna bastığınızda “Sonraki Tüm Bölümler” kısmını seçip kaydedebilirsiniz.


"Geri Al" özelliği nasıl çalışıyor?

TV kanallarındaki yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, 24 saate kadar geri alabilirsiniz. Bu 24 saat dilimi içerisinde kaçırdığınız programları izleyebilir, programlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

TV+ EV müşterileri:

TV+ kumandanızın Geri / ileri sar ( sar , sar tuşlarını kullanarak izlediğiniz canlı yayını 24 saate kadar geri alıp izleyebilirsiniz.

Eğer geri sarmak istediğiniz saat ve dakikayı biliyorsanız, sar tuşuna 6 kez bastığınızda gelen pop-up tan gitmek istediğiniz saat ve dakikayı 24 saatlik saat dilimine göre yazıp gidebilirsiniz.

Programları geri sararken oynat , oynat tuşları ile seçtiğiniz programın başına ve sonuna gidebilirsiniz.

Eğer canlı yayına dönmek isterseniz oynat tuşunu kullanarak kolayca canlı yayına dönebilirsiniz.

Eğer izlediğiniz yayını durdurmak istiyorsanız, oynat tuşuna basarak durdurabilir, tekrar bu tuşa basarak yayını başlatabilirsiniz.


"Kaydet İzle" nedir?
TV+ EV müşterileri:

TV+ kutunuzda yayın kaydetmek istiyorsanız, kaydetmek istediğinize yayına gidip oynat tuşuyla ekranınızda çıkan kaydetme seçeneklerinden birini seçerek kayıt başlatabilirsiniz.

Ayrıca, üzerinden 24 saat geçmemiş yayınları geri sarıp kaydedebilirsiniz.

TV+ ‘ta bir programı kaydederken o programı izlemek zorunda değilsiniz.

Kaydettiğiniz programlara Menü> Profilim> Kayıtlarım alanından ulaşabilirsiniz.

Kayıtlarım alanında, kalan kayıt alanınızı görebilir, kaydettiğiniz programların yönetimini yapabilirsiniz.

Kayıtlarınızı seçtiğiniz dakikadan belirli bir süre erken / geç başlatmak isterseniz Menü > Profilim > Ayarlar > Kayıt ayarları alanını kullanabilirsiniz.


TV+ ile dizilerin tüm bölümlerini nasıl kaydederim?

TV dizilerinin sayfalarındaki Kaydet butonuna bastığınızda “Sonraki Tüm Bölümler” kısmını seçip kaydedebilirsiniz. TV+ Ev müşterileri ayrıça diziyi izlerken oynat tuşuna bastığınızda ekrana çıkan “Tüm sezonu kaydet” seçeneğiyle kayıtlarını yapabilirler.


TV+ Ev müşterisiyim. Nasıl favori kanal ekleyip, çocuk kilidini kullanabilirim?

TV+ kumandanızın kanallar tuşuyla kanal listesini açabilirsiniz. Kanallar arasında yön tuşlarıyla gezinebilirsiniz.

Kanal listesini hızlı ilerletmek için sağ ve sol yön tuşlarını ( sol-hizli , sag-hizli ) kullanabilirsiniz.

geri tuşuna basarak kanal kategorileri arasında gezebilir, bir kere daha geri tuşuna basarak favori kanallar menüsüne geçiş yapabilirsiniz.

Favori kanal ekleme:

favori tuş ile favori kanal seçebilir.

Çocuk kilidi:

tuş ile bir kanalı kilitleyebilirsiniz. Kanalı kilitlediğinizde kanal PIN girmeden izlenemez hale gelir.


TV+ Kumandamı nasıl kullanılırım?

kumanda

1-Açma/Kapama: Bu tuşa bastığınızda, TV+ kutunuz açılır veya bekleme (stand by) durumuna geçer.

2-TV Giriş: Kumandanızın TV kurulumunu yaptıktan sonra, bu tuş ile televizyonunuzun giriş fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz. Kumanda kurulumu ile ilgili bilgiye tvplus.com.tr’deki kumanda kurulumu sayfasından ulaşabilirsiniz.

3-TV Açma/Kapama: Kumandanızın TV kurulumunu yaptıktan sonra bu tuş ile televizyonunuzu açıp kapatabilirsiniz.

4-Başa / Sona Sar: Bu tuş ile izlediğiniz programın başına / sonuna gidebilirsiniz.

5-İleri/ Geri Sar: İzlediğiniz yayını, bu tuşlara basarak geri/ileri sarabilirsiniz.

6- Stop: Canlı yayını geri sarmışsanız, bu tuşa basarak canlı yayına geri dönebilirsiniz. Film-dizi izlerken ise bu tuş içeriği tekrardan başlatılır.

7-Play/Pause: Bu tuşa basarak izlediğiniz içeriği durdurabilir ve oynatabilirsiniz.

8-Menü: Bu tuşa basarak TV+ ‘ın film, dizi, uygulamalar, paketler, bana özel ve TV rehber menülerine ulaşabilirsiniz.

9-Geri: Bulunduğunuz menüden veya ekrandan, bir önceki menüye veya ekrana geri dönmek için geri tuşunu kullanabilirsiniz.

10- Üst yön tuşu: Bu tuşa basarak TV+ geniş film, dizi ve belgesel arşivine ulaşabilirsiniz.

11-Diğer Yön tuşları: Aşağı yön tuşuyla tv rehberine, sol yön tuşu ile profil bilgilerinize, sağ yön tuşuyla ise uygulamalar menüsüne ulaşabilirsiniz.

12-OK: Bu tuşla yaptığınız seçimi onaylabilirsiniz.

13-Bilgi: İzlediğiniz içerik hakkında bilgi almak için bu tuşa basabilirsiniz.

14- Çıkış: bulunduğunuz menüden tamamen çıkıp canlı yayına dönmek için çıkış tuşunu kullanabilirsiniz.

15-Ses Aç/Kapat: Ses açma kapatma tuşlarıyla TV+ ses düzeyini kontrol edebilirsiniz. Eğer kumandanızın TV kurulumunu yaptıysanız, bu tuşlar televizyonunuzun ses düzeyini de kontrol edebilir.

16-Program İleri/ Geri: Bu tuşlara basarak canlı yayında bir sonraki veya önceki kanala geçiş yapabilirsiniz.

17-Kayıt: Bu tuşla izlediğiniz yayının kaydını başlatabilirsiniz.

18- Sessiz: bu tuşa basarak TV+ ‘ın sesini kapatabilirsiniz.

19-Renk tuşları: Renk tuşlarından kırmızı tuş ile izlediğiniz yayını küçük ekrana alabilir, bu sırada diğer kanalları açabilirsiniz. Yeşil tuş ile kanal listesine ulaşabilir, sarı tuş ile dil seçeneğini, mavi tuş ile altyazı seçeneğini değiştirebilirsiniz.

20- Numara tuşları: Kanal numarasını girerek istediğiniz kanala gidebilirsiniz. Film, dizi izlerken istediğiniz dakikaya gitmek için bu tuşları kullanabilirsiniz.


TV+ ‘ın geniş film, dizi ve belgesel arşivine nasıl ulaşabilirim?
Menü ekranı:

TV+ kumandanızın menu tuşuna basarak, TV+’ın geniş film, dizi, belgesel arşivine, TV+ çocuk film ve dizilerine, Tv rehberine, profilinize, uygulamalar, arama ve paketler bölüme kolayca ulaşabilirsiniz.

kategori

TV+ Geniş, Film, Dizi, Belgesel arşivi: Film ve Dizi ekranı:

TV+ geniş film, dizi ve belgesel kütüphanesine Ana Menü üzerinden, Film ve Dizi seçeneğini seçerek ulaşabilirsiniz.

anasayfa

Film ve Dizi sayfasında yön tuşları ile yon gezinebilirsiniz. Bulunduğunuz menüden bir üst menüye dönmek için geri tuşunu kullanabilirsiniz.

Film, Dizi, Belgesel İzleme:

Film ve Dizi menüsünden istediğiniz filmin üzerine geldiğinizde, ok tuşu ile seçiminizi yapıp seçtiğiniz film/diziyi izlemeye başlayabilirsiniz.

İçerikleri izlerken, oynat tuşuyla yayını durdurabilir, Geri / ileri sar ( sar , sar ) tuşlarını kullanarak filmi geri / ileri sarabilirsiniz. Eğer gitmek istediğiniz dakikayı biliyorsanız, numara tuşlarından dakikayı tuşlayarak gidebilirsiniz.

Filmi baştan başlatmak için durdur tuşunu kullanabilirsiniz.

Dil ve altyazı seçeneklerini değiştirmek için dil , altyazi tuşlarını kullanabilirsiniz.

Bana Özel Ekranı:

Menü ekranından Bana Özel seçeneğini seçtiğinizde açılan bu ekranda, sizin için seçtiğimiz TV+ ‘a yeni eklenen, en çok izlenen film ve dizileri kolayca bulabilirsiniz. İzlerken yarım bıraktığınız film ve dizilere de buradan kolayca ulaşabilirsiniz.Bu alanda bannerda gördüğünüz film ve dizilere tıklayarak kolayca izleyemeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca bu alana kumandanızın üst yön tuşuna (ust-yon)basarak kolayca ulaşabilirsiniz.

film

TV+ Çocuk:

TV+ ‘ın geniş ve güvenli çocuk film ve dizilerine bu alandan ulaşabilirsiniz.

cocuk


TV Rehberine nasıl ulaşabilirim?

Menü sayfasından TV rehberi seçeneğini seçerek geniş TV rehberi menüsüne ulaşabilirsiniz. Bu ekranda kanalların yayın akışlarına ulaşabilirsiniz. Bu ekranda yön tuşları yon ile gezebilirsiniz. Bilgi almak, izlemek istediğiniz tv programının üstüne gelerek OK oktuşuyla program detay kartı açabilirsiniz.

Hatırlatma ekleme:

ok Tuşuyla program detay kartını açtığınız programın hatırlatma seçeneğini tıklayarak hatırlatma ekleyebilirsiniz

Kayıt ekleme:

okTuşuyla program detay kartını açtığınız programın programı kaydet seçeneğini tıklayarak kayıt başlatabilirsiniz.

rehber


Profil bilgilerime nasıl ulaşabilirim?
Profilim ekranı:

TV+ Ana menü üzerinden Profilim ekranından profil bilgilerinize, izleme listenize, kayıtlarınıza ve TV+ ayarlarınıza bu ekrandan ulaşabilirsiniz.

Hesap Bilgileri:

Bu ekranda TV+ bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Pın kodu belirleyebilir, TV+ içindeki satın almalardan önce PIN kodu sor seçeneğini açabilirsiniz. Ebeveyn kontrolü ayarlarını bu ekrandan yapabilirsiniz. Ebeveyn kontrol seviyesi değiştirildiğinde bu kontrol seviyesinden üst bir seviyedeki içerikleri izlemek için PIN kodu sorulur.

Bu ekrandan ayrıca, kullanıcı sözleşmelerini görebilir, verdiğiniz izinler hakkında bilgi alabilirsiniz.

İzleme Listem:

İzleme listenize eklediğiniz film ve diziler burada sıralanır.

Paketlerim:

TV+’ta sahip olduğunuz paketlere buradan ulaşabilirsiniz.

Kayıtlarım:

Kayıtlarınızı buradan izleyebilir, yönetebilirsiniz.


Ayarlar menüsüne nereden ulaşabilirim?

TV+ Ana menü üzerinden Profilim ekranından ayarlar menüsüne girerek ayarlarını değiştirebilirsiniz.

  • Ekran ayarlarından görüntü formatını ve tv tipini ayarlayabilirsiniz.
  • İzleme ayarlarından kalıcı dil ve altyazı seçeneklerinizi düzenleyebilirsiniz.
  • Uyku modu ekranından TV+ kutunuzun herhangi bir işlem yapmadığınızda ne kadar süre sonra kapanacağını belirleyebilirsiniz.
  • Kayıt ayarları ekranından kayıtlarınızı ne kadar önce / sonra başlatacağınızı seçebilirsiniz.
  • Cihaz yönetimi alanından TV+ kullandığınız cihazları yönetebilirsiniz.

TV+ kutusundaki uygulamaları nasıl kullanabilirim?

TV+ kutunuzun ana menüsünden “Uygulamalar” seçeneğini seçerek bu ekrana ulaşabilirsiniz.

TV+ ‘ın uygulamalar ekranında size sunduğumuz eğlence dünyasını görebilirsiniz. TV+ kutumuza sürekli yeni uygulamaları eklemeye devam ediyoruz.

*Bu alanda yaptığınız kullanımlar, kotalı bir internet paketi kullanıyorsanız kotanızdan düşer.


TV+ ‘ın film, dizi ve belgesel arşivinde nasıl arama yapabilirim?

TV+ kutunuzun ana menüsünden “Arama” seçeneğini seçerek bu ekrana ulaşabilirsiniz.

TV+ geniş film, dizi, belgesel ve çocuk kütüphanesinden ve tv programlarından bu alanda arama yapabilirsiniz. Arama yapmak için ekran klavyesini kullanabilirsiniz.Siz 3 harf yazdıktan sonra otomatik arama yapacaktır.


4K kanalları nasıl izleyebilirim?

4K yayın izleyebilmek için IPTV abonesi olmanız gerekmektedir. Mevcut televizyonunuzun ve IPTV aboneliğine bağlı evinizdeki kutunun 4K yayını desteklemesi gerekmektedir. Kutunuzun 4K ile uyumluluğunu 0850 808 0 808 ‘i arayarak kontrol edebilirsiniz. Güncel kanal listeleri için https://tvplus.com.tr/tv kontrol edebilirsiniz.


Ne kadar öderim?

Abonelik ücretleri ile ilgili tüm paket bilgilerini buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Seçtiğiniz pakete göre abonelik süre ve ücretleri değişmektedir.


Nasıl Evde TV+ abonesi olabilirim?

TV+ web sayfası ​www.tvplus.com.tr, www.superonline.net ve www.turkcell.com.tr web sayfaları, Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, Turkcell Superonline yetkili satış kanalları ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden başvurularla Evde TV+ kampanyalarına katılım sağlayarak Evde TV+ abonesi olabilirsiniz.


TV+ Paketleri nasıl satın alınır?

TV+ paketinizi çeşitli ödeme seçenekleri ile Turkcell Faturanıza yansıtarak, kredi kartınızla veya TV+ mobil uygulamaları içinden Appstore veya Google Play Store üyeliğiniz ile satın alabilirsiniz.


TV+’da hangi paketler var?

Güncel abone olabileceğiniz tüm paketlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Promo Code nasıl aktiflerim?

TV+ aboneliği sağlayacak kodu https://tvplus.com.tr/promo adresine girip, istenen bilgileri doldurarak aktif edebilir ve aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Promo Code ile sağlanan abonelik süreniz sahip olduğunuz koda ve kampanyaya göre farklılık gösterebilir.


Üyeliğimi kaç cihazda açabilirim?

TV+ uygulamalarına aynı üyelikle en fazla beş farklı cihazdan giriş yapabilirsiniz.


Aynı anda kaç cihazdan kullanabilirim?

TV+’ı aynı anda üç cihazda kullanabilirsiniz.


Evde TV+ aboneliği ile sunulan çoklu ekran erişimi sayesinde diğer cihazlardan TV+’ı nasıl kullanabilirim?

Bilgisayarınızdan; tvplus.com.tr adresinden HIZLI GİRİŞ butonuna basıp TV+ WEB uygulamasına giriş yaparak,

Mobil cihazlarınızdan; TV+ uygulamalarını; Appstore, GooglePlaystore ve Huawei AppGallery’den ücretsiz olarak indirerek,

TV+ Ready Cihazınızdan; Dilediğiniz yere götürüp televizyonunuza takıp izleyebileceğiniz TV+ Ready cihazını da Turkcell bayileri ve turkcell.com.tr’den satın alabilirsiniz.

Apple TV ve Android TV’lerinizden; Apple TV’nizin Appstore’undan ve Android TV’nizin GooglePlay Store’undan TV+ uygulamasını ücretsiz olarak indirerek,

Smart TV’nizden; Arçelik, LG, Samsung marka akıllı televizyonunuzun uygulama dükkanlarından ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.


Evde TV+ aboneliği ile sunulan çoklu ekran erişimi sayesinde diğer cihazlardan TV+’a nasıl giriş yaparım?

Hızlı Giriş seçeneği ile uygulamaya Evde TV+ aboneliğinizde kullandığınız telefon numaranızı girdikten sonra, telefonunuza gelen doğrulama kodunu ekrana girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca TV+’a Cep telefonu numarası ve Turkcell şifresi ile de giriş yapılabilirsiniz.

Turkcell müşterisiyseniz, şifrelerinizi SIFRE yazıp 2200'a​ ücretsiz mesaj atarak alabilirsiniz.

Turkcell müşterisi değilseniz, SIFRE yazıp 05327552222’ye​ kısa mesaj atarak alabilirsiniz.


TV+’ı nereden izleyebilirim?

Televizyonuzdan; TV+ ev aboneliği bulunanlar TV+ tarafından sağlanan kutularını televizyonlarına bağlayarak kolaylıkla TV+ izleyebilirler.

Smart TV’nizden; Arçelik, Beko veya Grunding marka akıllı televizyonunuzun uyumlu olan modellerinin uygulama dükkanlarından ücretsiz olarak indirerek izleyebilirsiniz. Çok yakında Samsung, Vestel ve LG’den de izleyebileceksiniz.

TV+ Ready Cihazınızdan; Dilediğiniz yere götürüp televizyonunuza takıp izleyebileceğiniz TV+ Ready cihazını da Turkcell bayileri ve turkcell.com.tr’den satın alabilirsiniz.

Bilgisayarınızdan; TVplus.com.tr adresinden HIZLI GİRİŞ butonuna basıp TV+ WEB uygulamasına giriş yaparak,

Mobil cihazlarınızdan; TV+ uygulamalarını; Appstore, GooglePlaystore ve Huawei AppGallery’den ücretsiz olarak indirerek,

Apple TV ve Android TV’lerinizden; Apple TV’nizin Appstore’undan ve Android TV’nizin GooglePlay Store’undan TV+ uygulamasını ücretsiz olarak indirerek,


TV+ destekleyen cihazlar nelerdir?

Smart TV ’lerde destekleyen modeller için tıklayın.

Mobil cihazlar için:

İşletim sistemi iOS 11 ve üzeri, Android 5 ve üzeri cihazlar

TV Kutuları için:

AppleTV tvOS 11 ve üzeri, AndroidTV 5.0 ve üzeri versiyonlar TV+ uygulamalarını desteklemektedir.

TV Ready cihazını televizyonunuzun HDMI girişine takarak TV+ keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.