Yayın Akışı ve TV Rehberi

TV+ ile Herkese Uygun Canlı TV Kanallarını İzle

İzlenecek ne varsa hep bir fazlasını sunan TV+ ile canlı TV kanallarını dilediğin yerden seyret! Burada seni; haberden dizi ve filme, eğlenceden spora ve belgesele kadar pek çok kanal türü bekliyor. Böylece canın ne isterse onu özgürce izlemen mümkün hâle geliyor. Yediden yetmişe hitap eden bu kanallarda günün her saatinde yetişkinlere ve çocuklara yönelik içerikler ekrana geliyor. TV+’tan canlı TV izlemek istiyorsan hemen şimdi bu ayrıcalıklı dünyaya katıl!

Gündemdeki Gelişmeleri Canlı TV Haber Kanalları ile Takip Et

TV+ ile dünyada yaşanan son gelişmeleri anbean takip edebilirsin. TV+’ta Türkiye’deki ve diğer ülkelerdeki sıcak manşetleri ekrana taşıyan canlı haber kanalları yer alıyor. Bu kanallarda günün farklı saatlerlerinde bültenler ve programlar yayımlanıyor. Mesela uyanır uyanmaz sabah bültenlerini izlemek istiyorsan haber kanallarında aradığını bulabilirsin.

Haber kanallarının yayın akışında gün ortası ve akşam bültenleri de bulunuyor. Öğle saatlerinde başlayan gün ortası haberlerinde güncel konu başlıklarının üzerinden geçiliyor. Akşamları yayımlanan ana haber bültenlerinde ise canlı TV izleyicilerine yurt içinde ve uluslararası basında öne çıkan manşetler aktarılıyor.

Ayrıca haber kanallarındaki canlı TV yayınlarında siyasetin ve ekonominin nabzını tutan programlar da yer alıyor. Alanında uzman isimlerin konuk olduğu bu programlarda Ankara kulislerinde konuşulanlara, uluslararası politik gelişmelere, merkez bankalarının kararlarına ve diğer mevzulara mercek tutuluyor. Bu programları takip etmek ve canlı haber izlemek için TV+ dünyasında yerini al!

Farklı Duygular Yaşatan Filmleri ve Dizileri Canlı TV Kanalları ile İzle

TV+’taki canlı TV kanallarından birbirinden sürükleyici filmleri ve dizileri izleyebilirsin. Bu TV kanallarının canlı yayın akışında farklı türlerde yapımlar ekrana geliyor. Örneğin dram, komedi, korku, macera, fantastik ya da bilim kurgu temalı yapımları izlemeyi seviyorsan bu film ve dizi kanallarında sana hitap eden seçenekler bulabilirsin. Aşağıda Türk ve dünya sinemasının en sevilen yapımlarına yer veren kanallardan bazılarını görebilirsin.

 • Epic Drama
 • FX
 • Sinema Yerli
 • Sinema TV
 • Sinema TV Aksiyon
 • Sinema Komedi
 • Sinema Aile
 • Sinema TV 1001
 • Sinema Yerli 2

Farklı türlerde canlı film izleyebileceğin bu kanallarda yeni bölümleri her hafta merakla beklenen dizilere de rastlayabilirsin. Aşk, entrika, aksiyon ve dram konularının işlendiği diziler, günlük hayatın monoton akışından birkaç saatliğine uzaklaşma şansı veriyor. Keyifle izleyebileceğin diziler ve filmler, canlı TV kanallarıyla TV+’ta!

Birbirinden Eğlenceli Yarışmalar ve Programlar Canlı TV Kanallarında

TV+’taki canlı TV kanallarında eğlencenin dozunu artıran yarışmaları ve programları seyredebilirsin. İzleyenlere keyifli anlar yaşatan bu programlarda hayatın içinden konulardan bahsediliyor. Ünlü konuklarla beraber kültür, sanat, tarih, gastronomi ve seyahat gibi alanlarda sohbetler gerçekleştiriliyor. Böylelikle ekran karşısındayken pratik yemek tariflerinden eşsiz gezi rotalarına, tarihin tozlu sayfalarından ilginç geleneklere uzanan bir yolculuk yapman mümkün oluyor.

Ayrıca bu eğlence kanallarında renkli ve heyecanlı bir rekabetin olduğu yarışmalar da yer alıyor. Mesela yemek yarışmalarında mutfaktaki hünerlerini göstermek isteyen tecrübeli ve amatör şeflerin lezzet mücadelesine tanık olunuyor. Müzikseverlerin severek takip ettiği şarkı yarışmalarında ise kulakların pasını silen ses düelloları yapılıyor. Eğlenceli zaman geçirmeni sağlayan bu programları ve yarışmaları hiç kaçırmadan takip etmek için TV+’tan canlı TV izle!

Çocuklara Özel Canlı TV Kanalları ile Birlikte Kaliteli Zaman Geçirin

Farklı yaş gruplarına hitap eden canlı TV kanallarında çocukların severek izleyebileceği programlar ve çizgi filmler ekrana taşınıyor. Ailecek geçirilen zamanlara keyif katan çocuk kanalları şunlar:

 • Disney Junior
 • Cartoon Network
 • Moonbug Kids TV
 • Cartoonito
 • BabyTV
 • Duck TV
 • Minika ÇOCUK
 • MinikaGO
 • TRT Çocuk
 • Nicktoons
 • TRT Diyanet Çocuk
 • Da Vinci

Bu kanallarda çocuklara eğlendirirken öğreten içerikler ekrana geliyor. Bilişsel gelişimi ve sosyal ilişkileri destekleyen çizgi filmler sayesinde çocukların ekran karşısında her açıdan kaliteli zaman geçirmesi mümkün oluyor.

Futboldan Basketbola Uzanan Heyecan Verici Karşılaşmaları Canlı Spor Kanalları ile Takip Et

TV+’tan canlı TV izleyerek spor müsabakalarının heyecanına ortak olabilirsin. Canlı spor kanallarında futboldan basketbola ve tenise kadar çeşitli branşların çekişmeli mücadeleleri ekrana geliyor. Örneğin S Sport kanalından La Liga, Serie A; EuroLeague, ve NBA gibi spor organizasyonlarını izleyebilirsin. Dünyanın en prestijli futbol takımlarının karşılaştığı Şampiyonlar Ligi maçları ise Exxen TV ile TV+’ta!

Canlı spor izlemek istiyorsan FB TV, NBA TV, TRT Spor, TRT Spor Yıldız, Eurosport, Edge Sport ve TJK TV gibi kanallarda da aradığını bulabilirsin. Örneğin TJK TV’de atlı spor müsabakaları yayımlanıyor. Eurosport kanalında ise biatlon ve snooker gibi farklı branşların nefes kesen mücadeleleri ekrana geliyor. Kanalların yayın akışını öğrenerek heyecan dolu karşılaşmaları hiç kaçırmadan takip etmek istiyorsan canlı spor kanalları sayfasına göz at!

Doğa, Yaşam ve Tarihe Dair Belgeselleri TV+’ın Sunduğu Canlı TV Kanalları ile İzle

Başka evrenlerin kapısını aralayan belgesel kanalları TV+’ta! Canlı belgesel izlemek isteyenlere pek çok alternatif sunan bu kanallarda doğa, yaşam, tarih, kültür, bilim ve teknoloji gibi konulara mercek tutuluyor. Birbirinden ilginç konuları ele alan belgesel kanallarından bazıları şunlar:

 • Tarih TV: Tarih TV’de geçmişe doğru bir yolculuğa çıkılıyor. Bu kanaldaki programlarda Türkiye’nin ve dünyanın tarihine yön veren olaylardan bahsediliyor.
 • Viasat Explore: Viasat Explore’da bilim, keşifler, mühendislik ve otomotiv konulu programlara yer veriliyor.
 • Viasat History: Antik dönemlerden yakın geçmişe farklı dönemlere dair detayları öğrenmek istiyorsan TV+’tan Viasat History izleyebilirsin.
 • Love Nature: Love Nature izleyerek canlıların etkileyici dünyasına ve vahşi doğanın kendine has kurallarına şahit olabilirsin.

Discovery Channel’de ise çoğunlukla bilim, teknoloji ve tarih temalı belgeseller ekrana geliyor. Arzu edersen TV+’tan etkileyici yapımlara yer veren TRT Belgesel ve National Geographic kanallarını da izleyebilirsin.

Yeni Belgeseller ile Şaşırtıcı Bilgilerin Yer Aldığı TRT Belgesel Kanalını İzle

Belgesel temalı TV kanallarını canlı izlemek istiyorsan doğru adrestesin! TV+ ile bu kategoride öne çıkan TRT Belgesel'in yayın akışını kesintisiz takip edebilirsin. TRT Belgesel’de yaşamın içinden konular ekrana yansıyor. Örneğin farklı kültürlere odaklanan yapımlarda Anadolu’nun ve diğer ülkelerdeki toplulukların ilginç gelenekleri anlatılıyor. Doğa belgesellerinde ise hayvanlar dünyasının derinliklerine iniliyor. Birbirinden keyifli yapımlar sunan TRT Belgesel’i, TV+ ile dilediğin yerden canlı izle!

Gelişmiş Belgesel Çekim Tekniklerine Yer Veren National Geographic’i TV+’ta İzle!

Eğlenceye açılan kapı olan TV+’tan canlı TV izlerken National Geographic gibi kanallara rastlayabilirsin. Dünyanın dört bir yanında seyredilen bu belgesel kanalında su altı dünyasından mega yapılara, uzayın gizemlerinden küresel ısınmaya kadar pek çok konuya mercek tutuluyor. Seyir zevki yüksek belgeselleri ekrana taşıyan National Geographic'i TV+’tan canlı izleyebilirsin. Tüm TV kanallarını canlı izlemek için ilk 7 günü ücretsiz TV+ üyeliğini başlat!

Daha Fazla