MİNİKA GO Canlı Yayın İzleyin

Mechamato

 • Çocuk

Dünyayı robot istilasından kurtarmak üzere mekanize olan ikilinin kahramanlık hikayesine ortak olmak ister misiniz?

MinikaGO Programlarını TV+’ta Canlı İzle

Çocuklara yönelik eğlenceli içerikler, MinikaGO ile TV+’ta! MinikaGO kanalında hem keyifli hem de öğretici çizgi filmler ekrana geliyor. Günün farklı saatlerinde yayımlanan çizgi filmler, çeşitli yaş gruplarına aynı anda hitap etmeyi başarıyor. Çocuklara özel içerikleriyle beğeni toplayan MinikaGO’yu canlı izlemek için hemen şimdi ayrıcalıklarla dolu TV+ dünyasına katıl!

Eğitici ve Eğlenceli Çizgi Filmleri MinikaGO ile Canlı İzle

TV+’ta gün boyu eğitici ve eğlenceli yayınlar yapan çocuk kanalları yer alıyor. Bu kanallardan biri olan MinikaGO’da çocukların büyük bir hevesle seyrettiği çizgi filmler ekrana geliyor. MinikaGO canlı yayın akışındaki çizgi filmlerden bazıları şunlar:

 • Akıncı
 • Alpman
 • İstanbul Muhafızları
 • Hızlı Ayaklar
 • Lassie
 • Bizim Joey
 • Mechamato
 • Maceracı Yüzgeçler
 • Neşeli Dünyam
 • Petronix
 • Kratt Kardeşler
 • Lexi and Lottie

En çok izlenen MinikaGO çizgi filmleri arasında zamana meydan okuyan yapımlar da bulunuyor. Örneğin yıllardır ekranlarda olan Koyun Shaun ve Oscar Çöllerde, miniklerin yanı sıra ebeveynler tarafından da beğeniyle seyrediliyor. Böylelikle anne babalar ile çocuklarının ekran karşısında birlikte geçirdiği anlar, bu çizgi filmler sayesinde çok daha keyifli hâle geliyor.

Çocuklara Özel MinikaGO Canlı Yayınları ile Kaliteli Vakitler Geçir

Çocuklar, MinikaGO’yu canlı izleyerek kaliteli vakit geçiriyor. Zira MinikaGO yayın akışında miniklerin ilgi alanlarına hitap eden çizgi filmler ve programlar ekrana geliyor. Aşağıda bu kanaldaki eğlence dolu programlardan bazılarını görebilirsin.

 • İstanbul Muhafızları: İstanbul Muhafızları’nda çocukların bu şehri ne kadar tanıdığı test ediliyor. Çocuklar; programda yer alan Mehmet, Zeynep, Elif, Ali karakteriyle beraber İstanbul'u hem karış karış tanıyor hem de her bölümde Gürgen ve adamlarının meydana getirdiği problemleri çözmeye çalışıyor.
 • Dört Dörtlük Dedektifler: Dört Dörtlük Dedektifler’de kasabadaki gizemlerin ardındaki sır perdesini aralanmaya çalışılıyor. Bu yapımdaki dört çocuk, esrarengiz vakaların üzerinde çalışarak eşsiz kahramanlık hikâyeleri yazıyor.

Ayrıca bu kanalda geçmişi eskiye dayanan öykülerin ve çizgi filmlerin güncel versiyonları da yayımlanıyor. Mesela Peter Pan’ın Yeni Maceraları yapımında hemen hemen herkesin aşina olduğu bu kurgusal karakterin günümüze uyarlanan versiyonu ekrana geliyor. Bu çizgi filmde büyümekten ve masumiyetini yitirmekten korkan Peter Pan’ın zengin hayal dünyasına şahit olunuyor.

MinikaGO TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TV+’tan MinikaGO canlı yayınını izlemek istiyorsan kanal listesinde 127. sıraya gelebilirsin. Arzu edersen farklı yaş gruplarına hitap eden bu kanalı, favorilerinin arasına da ekleyebilirsin. Bu işlem için TV+ kumandasına önce yeşil; sonra da ilgili kanalın üzerindeyken sarı renkli tuşa basman yeterli. Böylelikle Minika GO’yu canlı izlemek istediğinde bu kanalı doğrudan favorilerinin yer aldığı bölümden açabilirsin.

MinikaGO Ne Zaman Kuruldu?

Minika GO, yayın hayatına 20 Ocak 2012 tarihinde başladı. 1 Şubat 2020’de ise logo ve jenerik değişikliğine gitti. Uzun süredir ekran hayatını sürdüren MinikaGO, yayın akışında 7-14 yaş aralığındaki çocuklara yönelik içeriklere yer veriyor.

MinikaGO Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

Her zaman bir fazlasını sunan TV+ dünyasına katılarak MinikaGO’yu özgürce canlı izleyebilirsin. TV+, güncel yayın akışı rehberinde kanalların günlük ve haftalık program listesine yer verir. Bu sayede favori dizilerini, filmlerini ya da belgesellerini hiç kaçırmadan izlemen mümkün hâle gelir. Dilediğin yerden MinikaGO’yu canlı izlemek ve ayrıcalıklı özelliklerle ekran başında geçirdiğin anların keyfini artırmak için ilk 7 günü ücretsiz TV+ üyeliğini başlat!

Daha Fazla