NTV Canlı Yayın İzleyin

Öğle Bülteni

  • Haber

Önceki gün, gece veya günün sabah saatlerinde yaşanan gelişmeler, tüm ayrıntılarıyla izleyicilere aktarılıyor. Ulusal basının olaylar hakkındaki yorumları, günün gündemini etkileyen gelişmeler, dış ülkelerde yaşananlar, izleyicilere...

Güncel NTV Programlarını TV+’ta Canlı İzle

İlk 7 gün ücretsiz deneyebileceğin TV+’tan NTV’yi canlı izleyebilirsin. Güncel olayların ve hayata dair konuların ele alındığı bu programlar hem Türkiye’deki hem de dünyadaki son gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyor. NTV yayın akışındaki ekonomiden siyasete, hava durumundan piyasalara farklı konuların masaya yatırıldığı programları canlı izlemek için TV+ dünyasında yerini al!

En Son Haberleri Öğrenmek için NTV Canlı Haber Yayınlarını Kaçırma

TV+ üzerinden NTV’yi canlı izleyerek en son haberleri takip edebilirsin. NTV canlı haber yayınları, yurt içindeki ve sınırların ötesindeki güncel olayları ekrana taşır. Saat başlarında ekrana gelen günün haber programları sayesinde sabahın ilk ışıklarından gece yarısına kadar dünyadaki en son gelişmeleri öğrenmek mümkün oluyor.

Güncel olayların aktarıldığı NTV canlı haberlerinin hemen ardından hava durumu programları ekrana gelir. Bu programlarda Türkiye’deki bazı şehirlerin ve dünyadaki önemli merkezlerin hava şartları aktarılıyor. Böylece izleyiciler, yaşadığı ya da seyahat edeceği konumlardaki sıcaklık, yağış ve rüzgâr koşullarından haberdar oluyor.

Finansın ve Piyasaların Nabzını NTV Canlı Yayını ile Takip Et

TV+’tan canlı takip edebileceğin NTV yayın akışında ekonominin nabzını tutan programlar ekrana geliyor. Bu finans programlarında uzmanlar, piyasalardaki güncel gelişmeleri ele alıyor. Aşağıda NTV’yi canlı izlerken denk gelebileceğin bazı ekonomi programlarını görebilirsin.

  • Paranın Nabzı: Paranın Nabzı programında piyasaların dünü, bugünü ve geleceği konuşuluyor.
  • Piyasalar: Bu programda ekonomi alanında öne çıkan manşetlere ve dünya piyasalarına yakından bakılıyor.
  • Piyasa Ekranı: Piyasa Ekranı’ında Benel Yalçın ve Duygu Gözde Arslan, konukları eşliğinde finans dünyasına damga vuran gelişmelere mercek tutuyor.
  • Finans Kafe: Finans Kafe’de ekonomi uzmanlarının ve iş dünyasının önemli isimlerinin keyifli sohbetleri ekrana yansıyor.

NTV yayın akışındaki programlarda yurt içindeki ve uluslararası siyasal gelişmeler de tartışılıyor. Örneğin Yakın Plan’da konuklar, Deniz Gilislioğlu’nun moderatörlüğünde gündemi belirleyen sıcak başlıkları yorumluyor. Öte yandan, NTV izlerken kişisel gelişime ve yaşamın içinden programlara da rastlayabilirsin. Mesela Uzman Bakışı; sağlıktan sigortaya, emlaktan estetiğe farklı konularda uzmanların görüşlerine yer veriyor.

NTV TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TV+’tan NTV’yi canlı izlemek istiyorsan kanal listesinde 50. sıraya gelebilirsin. Arzu edersen düzenli olarak takip ettiğin programların ekrana geldiği NTV’yi, favori kanallarının yer aldığı listeye de ekleyebilirsin. Bunun için TV+ kumandasının önce yeşil daha sonra sarı tuşuna basman yeterli. Böylelikle NTV’yi canlı izlemek istediğinde doğrudan bu listeye gelerek ilgili kanalı açabilirsin.

NTV Ne Zaman Kuruldu?

NTV, 1996 yılında Cavit Çağlar ve Nuri Çolakoğlu tarafından kuruldu. İlk olarak “Nergis Televizyonu” adıyla ekran serüvenine başladı. Ekrana getirdiği bültenler ve programlar ile öne çıkan NTV, Türkiye’nin ilk özel ve 24 saat yayın yapan haber kanalı olma özelliğini taşıyor.

NTV Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

TV+’a üye olarak NTV’yi canlı izleyebilir, favori programlarını kesintisiz takip edebilirsin. TV+, farklı kanalların günlük ve haftalık yayın akışına yer verdiği bir liste sunuyor. Bu sayede en sevdiğin dizileri, filmleri ya da programları kaçırmadan izleyebilirsin. Daha pek çok ayrıcalığa ulaşarak ekran başında geçirdiğin saatlerin keyfini artırmak için hemen şimdi TV+’ın avantajlı dünyasına katıl!

Daha Fazla