A PARA Canlı Yayın İzleyin

Hatırla Sevgili

 • Dizi

Çocukluk arkadaşı olan Şevket ve Rıza'nın yolları yıllar içinde ayrılır. Şevket savcı olarak hayatını sürdürürken, Rıza Adalet Partisi'nden milletvekili olmuştur. İkilinin yolları çocukları Yasemin ve Ahmet'in evlilik kararı almasıyla tekrar...

A Para Programlarını TV+’ta Canlı İzle

Ekonominin nabzını tutan yayınları ile gündeme damga vuran A Para, TV+ ayrıcalığı ile izleyicileriyle buluşuyor! A Para yayın akışı, farklı sektör analizlerinden güncel finans haberlerine, Türkiye ve dünya gündeminden siyaset programlarına kadar dopdolu ve dinamik içeriğiyle dikkat çekiyor. Günün 24 saati birbirinden zengin içeriklere özgürce erişmek için hemen TV+ dünyasına katıl, her daim gündemi ve yenilikleri yakala!

Piyasalarda Gelişen Tüm Haberleri A Para Canlı Yayını ile Öğren

A Para canlı yayınlarını takip ederek piyasalardaki gelişmeleri anında öğrenin! TV+ üyesi olarak A Para'nın ekonomiyle ilgili tüm haberlerini, analizlerini ve günün haber programlarını canlı olarak izleme imkânına sahip olabilirsin. Ekonomik veriler, finans haberleri ve piyasa analizleri A Para’yı canlı izleme seçeneği ile parmaklarının ucunda. Hemen TV+ üyesi olarak piyasalardaki tüm gelişmeleri takip etmek istersen şu programlara bir göz atabilirsin:

 • Ekonomide Sabah
 • Biz Bize
 • Başarının Anahtarı
 • Yatırım Dünyası
 • Paranın Rotası
 • Piyasa Gündemi
 • Emtia Notları
 • Z Raporu
 • Araba Sevdası
 • Tarladan Sofraya
 • Her Şey Konuşalım

A Para TV canlı yayınlarını takip ederek izleyebileceğin programlar ve içerikler, yayın dönemlerine göre farklılık gösterebilir. A Para yayın akışında gündem, ekonomi ve para piyasaları gibi alanlarda özel olarak sunulan pek çok yayın mevcut. Dilersen hafta içi 19.00’da yayımlanan haber bülteninden son gelişmeleri takip edebilir, TV+ ile A Para’yı canlı izleme fırsatını yakalayarak Türkiye ve dünya gündeminin nabzını tutabilirsin.

Uzmanlardan Küresel Piyasa Analizlerini A Para Canlı Yayını ile Takip Et

Küresel piyasa analizlerini uzman görüşleriyle takip etmek için A Para’yı canlı izlemeyi unutmayın! Ekonomi uzmanlarından gelen küresel piyasa değerlendirmelerini canlı olarak dinleyebilir ve güncel ekonomik gelişmeleri uzmanların analizleriyle öğrenebilirsin. Dünya genelindeki finansal olayları ve ekonomik trendleri A Para'nın canlı yayınları aracılığıyla yakından takip ederek bilgi sahibi olabilirsin. Hemen TV+ üyesi olarak uzman görüşleriyle küresel piyasa analizlerini kaçırmayın!

A Para TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

İzleyicilerine ekonomi ve finans dünyasına dair zengin içerikler sunan A Para, TV+ platformunda 56. sırada yer alıyor. TV+ üyeleri, A Para frekansını bulmak için özel bir çaba göstermeden kumandalarındaki navigasyon tuşlarıyla kanala kolayca ulaşabilir. Kumandadaki sıralama düğmeleri aracılığıyla A Para'yı bulabilir, yalnızca birkaç tuşa basarak favori kanalların arasına dâhil edebilirsin. Hemen TV+ üyesi olarak A Para'nın kaliteli içeriğiyle finansal dünyada bilgi sahibi olabilirsin!

A Para Ne Zaman Kuruldu?

Aktüel Para kanalı ya da diğer adıyla A Para, 17 Eylül 2018 tarihinde yayın hayatına başladı. Ekrandaki serüvenine milli ekonomi anlayışıyla ilk adımını atan kanal, sektör analizlerini ve finans haberlerini A Para’dan takip etmek isteyen izleyicilere HD kalitede yayın sunuyor.

A Para Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

A Para’yı canlı izlemek için hemen TV+ dünyasına katıl! TV+ üzerinden A Para'nın günlük ve haftalık programlarını görebilir, ilgini çeken içeriklere dair özet bilgilere kapsamlı Yayın Akışı rehberinden kolayca ulaşabilirsin. A Para izleyerek ekonomi dünyasındaki gelişmeleri anlık olarak takip etmek ve birbirinden avantajlı özelliklerden faydalanmak için hiç vakit kaybetmeden ilk 7 günü ücretsiz TV+ üyeliğini başlat!

Daha Fazla