SHOW TV Canlı Yayın İzleyin

Aziz

  • Dizi

Antakya’nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar refah ve zenginlik içinde bir hayat sürdürmektedir. Fransız delegesi Mösyö Pierre’in oğlu Teğmen Andre’yi öldürmesiyle Aziz’in kaderi değişir; doğduğu...

Yeni ve Popüler Show TV Programlarını TV+’ta Canlı İzle

TV+’a üye olarak en sevilen programları ekrana taşıyan Show TV’yi canlı izleyebilirsin. Uzun yıllardır ekranları süsleyen bu kanal, yeni ve popüler yapımlarıyla yediden yetmişe hitap ediyor. Show TV’yi canlı izlerken birbirinden sürükleyici dizilere, hayatın içinden konulara mercek tutan programlara ve en sıcak gelişmelerin aktarıldığı haberlere rastlayabilirsin. Keyif saatlerine eşlik eden Show TV yapımlarını dilediğin yerden ve ayrıcalıklı özelliklerle seyretmek için hemen şimdi TV+ dünyasına katıl!

Güncel ve Trend Show TV Dizilerini Canlı Takip Et

Gün içinde ekranın karşısına geçtiğinde “Bugün hangi diziler var?” diye kendine soruyorsan milyonların nefesini tutarak izlediği Show TV’deki yapımlar tam sana göre! Seyircileri kelimenin tam anlamıyla ekranın başına kilitleyen bu diziler; aşk, entrika, intikam ve tutku/b> dolu senaryolarıyla her hafta sosyal medya trendlerine adını yazdırıyor. Ses getiren Show TV dizilerinden bazıları şunlar:

  • Aile
  • Kızılcık Şerbeti
  • Yeni Gelin
  • Kuzey Yıldızı: İlk Aşk

Ayrıca Show TV yayın akışında Aslı Hünel ile Gelin Evi, Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme ve Güldür Güldür Show gibi programlar da yer alır. Güldür Güldür Show’da eğlenceli skeçlerle seyircilere kahkaha dolu anlar yaşatılıyor. Gelin Evi’nde birbirinden yetenekli beş yarışmacı, mutfaktaki hünerlerini sergilemek için kıyasıya mücadele ediyor. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında ise faili meçhul cinayetler ve sır perdesi aralanmamış olaylar, izleyicilerden gelen ipuçlarından yola çıkılarak canlı yayında açıklığa kavuşturuluyor.

Show TV Canlı Haber Yayınları ile Gündemde Kal

TV+’tan Show TV’yi canlı izleyerek yurt içindeki ve sınırların ötesindeki güncel olayları anbean takip edebilirsin. Show TV haberleri, hafta içi 08.00-10.00 saatleri arasında “Bu Sabah” adlı programla ekrana geliyor. Ardından 18.45’te Show Ana Haber başlıyor. Show TV yayın akışındaki haber saatlerinde canlı bağlantılar ve konuklar eşliğinde gündemdeki en güncel gelişmelerin analizi yapılıyor.

Show TV TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

Show TV’yi canlı izlemek istiyorsan TV+ kanal listesinde 25. sıraya gelebilirsin. Bu kanal, TV+ üyelerine yüklenmiş bir listede hazır olarak gelir. Yani TV+’a üye olduktan sonra ilgili kanalı anında izlemeye başlayabilirsin. Arzu edersen Show TV’yi, favori kanallarının yer aldığı listeye de ekleyebilirsin. Kanal favorileme işlemi için öncelikle kumandadaki yeşil tuşa basmalısın. Ardından Show TV’nin üzerindeyken sarı tuşa basarak bu işlemi tamamlayabilirsin.

Show TV Ne Zaman Kuruldu?

Türkiye’nin ilk özel televizyon kanallarından biri olan Show TV’nin ekran yolculuğu 1 Mart 1991 tarihinde başladı. Birbirinden renkli, özgün, yenilikçi ve heyecan verici projelere imza atan bu kanal, uzun süredir ekran hayatına HD kalitede devam ediyor.

Show TV Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

Ekran karşısında geçirilen anlara keyif katan Show TV canlı yayınını izlemek için TV+’a üye olabilirsin. İlk 7 gün ücretsiz deneyebileceğin TV+, güncel yayın akışı listesinde en sevdiğin kanalların günlük ve haftalık programlarına yer verir. Böylelikle favori dizilerini, filmlerini ve programlarını kaçırmadan özgürce izlemen mümkün hâle gelir. Daha pek çok avantaja ulaşmak için hiç vakit kaybetmeden TV+ dünyasına katıl!

Daha Fazla