TRT 2 Canlı Yayın İzleyin

Çatlak

  • Film

İngiltere'de çalışan Fatih, Türkiye'deki ailesine göndermek için arkadaşı Ayhan'dan borç para alır. Fatih daha sonra Türkiye'ye döner ama borcunu ödememiştir. Ayhan, memlekete dönüş yolculuğu sırasında Fatih ve ailesini ziyaret eder ve kibarca...

TRT 2 Kültür ve Sanat Programlarını TV+’ta Canlı izle

TRT 2'nin kültür ve sanat dolu programlarını TV+ üzerinden canlı izlemek için hemen harekete geç! TV+ üyesi olarak TRT 2 kanalını dilediğin zaman ve yerden kesintisiz olarak takip etme imkânına sahip olabilirsin. Üstelik TRT 2’nin yayın akışı; edebiyattan tarihe, gastronomiden arkeolojiye kadar pek çok alanda keyifli programları izleyicilerle buluşturuyor. Kültürel içeriklere doyurucu bir yolculuk için TV+'a üye ol ve TRT 2'yi canlı izlemenin tadını çıkar!

Birbirinden Farklı Belgeselleri TRT 2’de Canlı izle

TRT 2, farklı konuları işleyen ve izleyiciye görsel bir şölen sunan belgesel programlarıyla biliniyor. TRT 2 yayın akışında günün her saatinde keyifli izleyebileceğin pek çok yapım mevcut. TRT 2 programları arasında dünya çapında tanınan belgesel yapımcılarına ait özel içerikler yer alıyor. Sanatın izinde gezinen belgesellerden bilim dünyasına yolculuklara pek çok özel yayına TRT 2 canlı yayınlarında buluşabilirsin. TRT 2’nin yayın akışında şu yapımlar yer alıyor:

  • Tarihin Ruhu
  • Eve Dönen Miras
  • Yeryüzleri
  • Anadolu İnsanı
  • Doğu’nun Kayıp Silüetleri

Geçmişten günümüze uzanan tarihi belgesellerinden uzak coğrafyaların güzelliklerini tanıtan yapımlara kadar geniş yelpazede içerikler sunan TRT 2, görsel bir şölen vadediyor. “Kameralı Adam”, “Yiyeceğin Serüveni” ve “Usta Eller Masalı” gibi daha pek çok özel yapım, TRT 2’nin yayın akışında izleyicilerle buluşuyor.

İkonik Filmleri TRT 2 Canlı Yayını ile Keşfet

TRT 2 filmleri, unutulmaz ve ikonik yapımları sayesinde izleyicilerine sinema dünyasında unutulmaz bir yolculuk sunuyor. Kanal, kültürün ve sanatın zenginliğini yansıtan bir film seçkisiyle izleyicilerini farklı zamanlara, kültürlere ve duygusal derinliklere taşıyor. TRT 2’yi canlı izleyerek sinemanın özgün ve etkileyici eserlerini keşfedebilirsin. Üstelik hayata kısa bir mola verdiğin ve “Bugün hangi diziler var?” diye düşündüğün zamanlarda birbirinden özel yapımlara rastlaman da mümkün.

TRT 2 TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TRT 2’yi canlı izlemek için TV+’ta 44. sıraya gelebilirsin. Soluksuz seyrettiğin keyifli yapımları ekrana getiren TRT 2’yi birkaç basit adımda sık izlediğin içeriklerin yer aldığı listeye ekleyebilirsin. Üstelik bunun için TRT 2 frekanslarını bilmene de gerek yok. Kumandanın yeşil tuşuna basarak kanal listesini açman yeterli. Buradan 44. sıraya geldikten sonra sarı tuşa bastığında ilgili kanalı favori listene ekleyebilirsin. Bu sayede TRT 2’yi canlı olarak istediğin her an kanala kolayca erişmen mümkün olur.

TRT 2 Ne Zaman Kuruldu?

Türkiye’nin ilk kültür ve sanat kanalı olarak TRT 2, Türkiye Radyo ve Televizyon Üst Kurumuna bağlı olarak yayın hayatını sürdürüyor. Kanal, 2002 - 2010 yılları arasında haber ve bilgi içeriklerine ağırlık verse de 2019 itibarıyla yeniden kültür-sanat temasına dönüş yaptı.

TRT 2 Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

TRT 2 canlı yayın akışını yakından takip etmek ve kaliteli içeriklerden haberdar olmak için TV+'a üye olabilirsin. İlk 7 gün ücretsiz deneyebileceğin TV+, en sevdiğin kanalların günlük ve haftalık programlarını bir araya getirerek sana özel bir Yayın Akışı rehberi sunar. TV+'ın avantajlarından faydalanarak TRT 2'nin kültür ve sanat içerikleri ile dolu canlı yayınlarına anında erişim sağlayabilirsin. Hemen şimdi TV+ üyeliğini başlatarak TV+’ın avantajlarla dolu dünyasında seyir keyfini zirveye taşı!

Daha Fazla