A2 Canlı Yayın İzleyin

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

  • Dizi

Türkiye'nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler'in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa'nın en büyüğü olmak... Bakalım, güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

A2 Programlarını TV+’ta Canlı İzle

Ayrıcalıklarla dolu TV+ dünyasına katılarak gün boyu en sevilen yapımları yayımlayan A2’yi canlı izleyebilirsin. Bu eğlence kanalının canlı yayın akışında ekrana gelmesinin üzerinden yıllar geçse de hâlâ pek çok kişinin keyifle seyrettiği diziler yer alıyor. Ayrıca A2’de her sahnesinde nefeslerin tutulduğu, kült ve popüler filmler de ekrana yansıyor. Sabahın ilk ışıklarından gecenin geç saatlerine kadar milyonları ekran başına kilitleyen dizileri ve filmleri yayımlayan A2’yi, dilediğin yerden canlı izlemek için hemen şimdi TV+’a üye ol

En Sevilen Dizileri A2 ile Canlı Takip Et

Ekranın karşısına geçtiğinde kendine “Bugün hangi diziler var?” diye soruyorsan kanal listesinde doğrudan A2’nin olduğu sıraya gelebilirsin. Zira ekranlarda âdeta bir nostalji rüzgârı estiren bu kanalda günün her saatinde en sevilen diziler yayımlanıyor. A2 kanalından seyredebileceğin yapımlardan bazıları şunlar:

  • Aşk ve Mavi
  • Büyük Yalan
  • Hercai
  • Kardeş Payı
  • Kader Oyunları
  • Yahşi Cazibe
  • Kırgın Çiçekler
  • Kertenkele
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Ayrıca A2 yayın akışında çocuklara hitap eden yapımlar ve heyecan dolu yarışma programları da yer alıyor. Örneğin Oyuncaklar ülkesinde yaşayan Nana’nın insan olma macerasını anlatan Bez Bebek dizisi, farklı yaş gruplarındaki A2 TV izleyicileri tarafından büyük bir beğeniyle seyrediliyor. Cumartesi günleri yayımlanan Kızlar ve Anneleri adlı programda ise yarışmacıların sorulara verdiği eğlenceli cevaplar ve kazandığı sürpriz ödüller ekrana geliyor.

İkonik Filmleri A2 Canlı Yayını ile İzle

Sinemaseverlerden yüksek not almayı başaran yapımları, A2 kanalı ile TV+’tan canlı izleyebilirsin. A2 yayın akışında adını ikonik filmlerin arasına yazdıran beyazperde yapımları yer alıyor. Bu eğlence kanalında filmler, genellikle 01.15-03.05 saatleri arasında yayımlanıyor. Aksiyonun had safhaya ulaştığı bu yapımlarda iyiler ve kötüler arasındaki nefes kesen kovalamacaya şahit olunuyor. Bilim kurgu filmlerinde ise teknolojinin karanlık yüzünün insanoğlunun geleceğini nasıl tehdit ettiği gözler önüne seriliyor. Öte yandan, A2’yi canlı izlerken dram, komedi, aşk ve polisiye konulu yapımlara da rastlayabilirsin.

A2 TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TV+’tan A2’yi canlı izlemek istiyorsan kanal listesinde 29. sıraya gelebilirsin. Arzu edersen gün boyu yıllara meydan okuyan ikonik dizileri ve filmleri ekrana taşıyan bu kanalı, birkaç adımı izleyerek favorilerinin arasına da ekleyebilirsin. Kanal favorileme işlemi için öncelikle TV+ kumandasında yeşil tuşa basmalı ve genel listeyi açmalısın. Ardından söz konusu listede A2 kanalının üzerindeyken sarı renkli tuşa basarak bu işlemi saniyeler içinde tamamlayabilirsin.

A2 Ne Zaman Kuruldu?

A2, ekran hayatına 18 Kasım 2016 tarihinde başladı. 3 Nisan 2017’de ise HD yayına geçti. “Televizyonun Yeni Rengi” sloganıyla ekran serüvenine adım atan A2, yerli dizilerden eğlence programlarına yediden yetmişe hitap eden içerikler sunan bir tematik kanaldır.

A2 Yayın Akışını TV+'ta Takip Et

Üyelerine her zaman bir fazlasını sunan TV+’tan A2’yi özgürce canlı izleyebilirsin. İlk 7 gün ücretsiz kullanabileceğin TV+, güncel ve kapsamlı yayın akışı listesinde en çok seyredilen kanalların günlük programlarına yer verir. Bu sayede favori dizilerini, filmlerini ya da programlarını, hiçbir anını kaçırmadan seyredebilirsin. Daha pek çok ayrıcalıklı özellikten faydalanarak ekran karşısında geçirdiğin anlara keyif katmak için vakit kaybetmeden TV+’ta yerini al!

Daha Fazla