TRT HABER Canlı Yayın İzleyin

Sıcak Haber

 • Haber

Günün başlıkları, en sıcak gelişmeler alanında uzman konuklar, canlı bağlantılar ve dosya haberler...

TRT Haber Programlarını TV+’ta Canlı İzle

TRT Haber yayın akışını TV+’tan takip edebilirsin. TRT Haber, günün farklı saatlerinde Türkiye’deki ve yurt dışındaki en sıcak gelişmeleri ekrana getiriyor. Güncel olayların aktarıldığı haber bültenleri, dünyada neler olup bittiğini anbean öğrenmeni sağlıyor. Ayrıca bu kanalda seni, finansal ve siyasal konuların masaya yatırıldığı programlar da bekliyor. Gün boyu en önemli gelişmelerin ekrana taşındığı TRT Haber’i canlı izlemek için hemen şimdi TV+’ın ayrıcalıklı dünyasına katıl!

Gün İçinde Yaşanan Gelişmeleri TRT Haber Canlı Yayınları ile Öğren

TV+’a üye olarak TRT Haber’i canlı izleyebilirsin. Gün içinde yaşanan gelişmelere yer verilen bu programlarda ekran başındakilere yurt içindeki ve uluslararası alandaki en sıcak haberler aktarılıyor. Bu kanalda ekrana gelen günün haber programları şöyle:

 • Haber 06
 • Öğle Ana Haber
 • Haber Ajandası
 • Sıcak Haber
 • Ana Habere Doğru
 • Ana Haber
 • Gün Sonu
 • Haber 04
 • Haber 05

Sermin Baysal Ata gibi TRT Haber spikerlerinin sunduğu bültenleri, hava durumu programları takip ediyor. Bu programlarda ülke genelinde ve dünyada yer alan bazı merkezlerdeki güncel hava koşullarından bahsediliyor. Böylece TRT Haber’i canlı izlerken hem yaşadığın yerdeki hem de seyahat etmek istediğin lokasyonlardaki hava durumunu öğrenebilirsin.

En Sıcak Gelişmeleri ve Anlık Finans Piyasalarını TRT Haber Canlı Yayını ile Takip Et

TRT Haber yayın akışındaki programlarda piyasa hareketlerine mercek tutuluyor. Alanında uzman isimlerin konuk olduğu bu programlarda merkez bankalarının kararları, hükümetlerin iktisadi politikaları ve diğer finansal gelişmeler ele alınıyor. TRT Haber canlı yayınında izleyebileceğin bazı ekonomi programları şunlar:

 • Ekonomi 7/24: Bu programda hem dünyadaki hem de Türkiye’deki ekonomi basınına yansıyan kritik başlıklar irdeleniyor.
 • Piyasa Raporu: Programda yurt içi ve uluslararası piyasalara yönelik veriler, izleyicilere grafikler eşliğinde detaylı şekilde aktarılıyor.

Öte yandan, TRT Haber canlı yayın akışındaki programlarda güncel siyasi gelişmeler de ele alınıyor. Bu programlardan biri olan Satır Başı’nda uzman konuklar eşliğinde gündemin öne çıkan başlıkları tartışılıyor. Ayrıca TRT haber izleyicilerine sıcak noktalara canlı bağlantılar ve dosya haberler de aktarılıyor.

TRT Haber TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TV+’tan TRT Haber’i canlı izlemek istiyorsan kanal listesinde 53. sıraya gelebilirsin. Dilersen TRT Haber’i, TV+’ta favori kanallarının yer aldığı listeye de taşıyabilirsin. Kanal favorileme için öncelikle kumandandaki yeşil tuşa basarak listeyi açmalısın. Ardından ilgili kanalın üzerindeyken sarı tuşa basarak bu işlemi tamamlayabilirsin.

TRT Haber Ne Zaman Kuruldu?

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT), 1 Mayıs 1964 tarihinde yayın hayatına başladı. TRT, devlete ait bir televizyon kanalı olarak kuruldu. TRT Haber ise gün boyu dünya genelindeki en güncel gelişmeleri ekran başındakilere aktarma misyonuyla 18 Mart 2010’da yayına geçti.

TRT Haber Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

TRT Haber canlı yayın akışını, TV+ üzerinden kesintisiz takip edebilirsin. İlk 7 gün ücretsiz kullanabileceğin TV+, sana en çok izlenen kanallara ait bir yayın akışı listesi sunar. Bu TV yayın akışından TRT Haber’de günler ve saatler itibarıyla hangi programların ekrana geldiğini görebilirsin. Daha pek çok özelliğe ulaşmak ve ekran başında geçirdiğin anlara keyif katmak için vakit kaybetmeden TV+’ta yerini al!

Daha Fazla