Yayın Akışı

EUROSPORT 2 Canlı Yayın İzleyin

Chasing Glory

  • Spor

Olimpiyat Oyunları

EuroSport 2 Programlarını TV+’ta Canlı İzle

En heyecanlı spor programlarını, EuroSport 2 ile TV+’ta izle! Uluslararası bir spor kanalı olan EuroSport 2’de farklı branşların çekişmeli karşılaşmaları ekrana geliyor. EuroSport 2’yi canlı izleyerek maçların kıyasıya rekabetine ortak olmak istiyorsan hemen şimdi TV+’ın ayrıcalıklı dünyasına katıl!

Birbirinden Farklı Dünya Sporlarını EuroSport 2 Canlı Yayını ile İzle

Sporseverlerin keyifle izlediği müsabakalar, EuroSport 2 ile TV+’ta! Bu kanalda kayak, körling, Alp disiplini, biatlon, snooker ve golf gibi spor dallarına ait karşılaşmalar yayımlanıyor. Ayrıca EuroSport 2 yayın akışında sporcuların ilham veren yolculuklarını ele alan programlar da bulunuyor. Örneğin EuroSport 2 programları arasındaki The Power of Sport’ta izleyenlere kendi branşında önemli işlere imza atan isimlerin başarı öyküleri anlatılıyor.

Spor Dünyasındaki Karşılaşmaları EuroSport 2 Canlı Yayını ile Takip Et

Ekranın karşısına geçtiğinde “Bugün TV’de hangi maçlar var?” diye soruyorsan kanal listesinde doğrudan EuroSport 2’nin olduğu sıraya gelebilirsin. Spor dünyasının nabzını tutan bu kanalda izleyebileceğin organizasyonlardan bazıları şunlar:

  • Alp Disiplini Dünya Kupası: Alp disiplini, kar üzerinde kayak takımlarıyla beraber yapılan ve sporcuların kapılardan geçerek aşağıdaki varış noktasına hızlıca inmeye çalıştığı bir yarıştır. Alp disiplini sporcuları, dünya kupasını kazanmak için kıyasıya mücadele eder.
  • Biatlon Dünya Kupası: Biatlon, kayaklı koşu ile tüfekli atışın aynı potada buluştuğu bir kış sporudur. Geçmişi 18. yüzyıla kadar uzanan bu spor dalında bireysel, sprint, takım, takip ve toplu çıkış etkinlikleri vardır. Biatlon Dünya Kupası’nda bu spor dalının en iyileri belirlenir.
  • Snooker: Birleşik Krallık Şampiyonası: Snooker, 22 topla oynanan ve daha çok Britanya'da popüler olan bir bilardo türüdür. Bu oyunda hedef, çuha kaplı masadaki topları isteka kullanarak masanın her köşesinde dört tane ve uzun kenarın ortasında iki tane olmak üzere 6 ayrı deliğe göndermektir.

Ayrıca EuroSport 2’yi canlı izlerken Avrupa Körling Şampiyonası, Kayaklı Koşu Dünya Kupası, Golf: PGA Turu, Kuzey Kombine Dünya Kupası ve Kayakla Atlama Dünya Kupası gibi spor organizasyonlara da rastlayabilirsin. Tüm bu spor dallarının heyecanına anbean tanık olmak için ilk 7 gün ücretsiz TV+ üyeliğini başlat!

EuroSport 2 TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TV+’tan canlı EuroSport 2 izlemek istiyorsan kanal listesinde 80. sıraya gelebilirsin. Arzu edersen gün boyu farklı spor dallarının adrenalin dolu karşılaşmalarını ekrana getiren bu kanalı favorilerinin arasına da ekleyebilirsin. Bu işlem için önce TV+ kumandasından yeşil tuşa basmalısın. Ardından listede EuroSport 2’nin üzerindeyken sarı renkli tuşa basarak kanal favorileme işlemini saniyeler içerisinde tamamlayabilirsin.

EuroSport 2 Ne Zaman Kuruldu?

EuroSport 2, yayın hayatına 5 Ağustos 2009 tarihinde başladı. 1 Ağustos 2015’te de HD yayına geçti. Uluslararası spor kanalı, izleyicilerine yüksek kalitede ve kesintisiz bir yayın akışı sunuyor.

EuroSport 2 Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

TV+’tan EuroSport 2 yayın akışını özgürce takip edebilirsin. Üyelerine her daim bir fazlasını sunan TV+, belirli aralıklarla güncellenen yayın akışı listesinde en çok izlenen kanalların günlük ve haftalık programlarına yer verir. Bu listeden seyretmek istediğin kanalda hangi programların ve müsabakaların yayımlandığını özet bilgilerle beraber görebilirsin. En sevdiğin kanalları dilediğin yerden izlemek için hiç vakit kaybetmeden avantajlı özelliklerinden ilk 7 gün ücretsiz faydalanabileceğin TV+ dünyasına katıl!

Daha Fazla