KRT TV Canlı Yayın İzleyin

Panorama

 • Haber

Siyaset, dış politika, ekonomi ve sporun gündemindeki önemli olaylar aktarılıyor.

KRT TV Programlarını TV+’ta Canlı İzle

TV+ platformu üzerinden KRT TV'nin ilgi çekici programlarını canlı bir şekilde dilediğin yerden izleyebilirsin. KRT TV, geniş program yelpazesiyle izleyicilerine bilgi, eğlence ve haberin bir araya geldiği özel bir deneyim sunuyor. TV+ avantajlarıyla KRT TV'nin keyifli programlarını kaçırmadan izlemek istersen gündeme dair merak ettiğin tüm detayları öğrenebilirsin. Dünyada olan biten hiçbir olayı kaçırmamak için hemen TV+’a üye olarak KRT TV’yi canlı izlemeye başlayabilirsin.

KRT TV Canlı Haber Yayınları ile Gündemde Kal

KRT TV'nin öne çıkan programları arasında güncel haberlerin ele alındığı canlı yayınlar, keyifli sohbetlerin gerçekleştiği talk showlar ve ilgi çekici belgeseller yer alıyor. Kanal, kendine özgü tarzı ve program formatlarıyla her kesimden izleyiciye hitap ediyor. KRT TV’y canlı izleyerek günün haber programları ile gündemi yakından takip etmek istersen şu programlara göz atabilirsin:

 • Ankara Saati
 • Gündem Özel
 • Uyanma Vakti
 • Medya Terapi
 • Gün İzi
 • Söz Meclisi

KRT TV izleyicileri, hafta içi ve hafta sonu günün farklı saatlerde yayımlanan haber programlarını takip edebilir. Hafta içi her gün saat 18.00’de ekrana gelen “Ana Haber Bülteni”, hafta sonları ise 19.00’da izleyicilerle buluşuyor. KRT TV’yi canlı izleyerek Türkiye ve dünya gündemine ilişkin tüm önemli detayları öğrenebilirsin.

Kültür Sanat Dünyasındaki Gelişmeleri KRT TV Canlı Yayını ile Takip Et

KRT TV, kültür ve sanat dünyasındaki gelişmeleri yakından takip etmek isteyen izleyicilere özel bir pencere sunuyor. TV+ platformu üzerinden KRT TV'nin canlı yayınlarını izleyerek kültür ve sanatın renkli dünyasına hızlıca adım atabilirsin. Kültür-sanat programlarıyla renklenen KRT TV yayın akışında şu programlar yer alıyor:

 • Kent ve Yaşam
 • Şehir Işıkları
 • Hayat Sanattır
 • Hayatı Keşfet

KRT TV, kültür ve sanat alanında zengin içeriklere ev sahipliği yapıyor. Öne çıkan kültür-sanat programları arasında sanatçı röportajları, galeri gezileri, tiyatro ve sinema dünyasındaki güncel gelişmeleri ele alan pek çok seçenek mevcut. Sen de KRT TV canlı yayınını izleyerek sanat dünyasının nabzını tutma fırsatı bulabilirsin.

KRT TV TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TV+’tan KRT TV’yi canlı izlemek için kanal listesinde 67. sıraya gelmelisin. Dilersen her bir programını severek takip ettiğin bu kanalı favorilerinin yer aldığı özel listeye ekleyebilirsin. Bu işlem için kumandanın yeşil tuşuna basarak kanalların yer aldığı listeyi açmalısın. Buradan 67. sıraya gelerek sarı tuşa bastıktan sonra ilgili kanal favoriler listene eklenmiş olacak. Bu sayede KRT TV frekans ayarı yapmadan zahmetsiz bir şekilde kanallara erişimini yönetebilirsin.

KRT TV Ne Zaman Kuruldu?

Kültür Radyo Televizyonu (KRT), 1 Eylül 2014 tarihinde kuruldu. Gündeme ve kültür sana dünyasına ışık tutan kanal, 2019 yılından beri izleyicilerine HD kalitede yayın sunuyor.

KRT TV Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

TV+ dünyasına katılarak KRT TV yayın akışını dilediğin yerden takip edebilirsin. İlk 7 gün ücretsiz deneyebileceğin TV+, en çok izlenen kanallara ait bir yayın akışı listesi sunuyor. Rehberden dilediğin kanalın günlük ve haftalık programlarına göz atabilirsin. Üstelik buradan merak ettiğin yapımlara ait pek çok bilgiye de ulaşabilirsin. Hemen KRT TV canlı yayınını izlemek ve keyifli bir seyir deneyiminin tadını çıkarmak istersen TV+’a üye ol!

Daha Fazla