BEYAZ TV Canlı Yayın İzleyin

Belma Belen'le Geziyoruz

  • Gezi & Seyahat

Yurdumuzun güzel köşeleri; tarihi, doğası, yöresel lezzetleri ve farklı kültürleriyle, Belma Belen'in kendine özgü keyifli sunumuyla ekrana taşınıyor.

Beyaz TV Programlarını TV+’ta Canlı İzle

TV+’tan Beyaz TV’yi canlı izleyerek ekran karşısında geçirdiğin anların keyfini artırabilirsin. Yediden yetmişe hitap eden bu kanalda milyonların heyecanla seyrettiği diziler ve filmler ekrana geliyor. Ayrıca izleyicilere, canlı haber yayınları aracılığıyla basına yansıyan en sıcak gelişmeler aktarılıyor. Gündemdeki manşetlerin mercek altına alındığı programlara, ikonik dizilere ve filmlere yer veren Beyaz TV yayın akışını kesintisiz takip etmek için hemen şimdi TV+’a üye ol!

İkonik Dizileri ve Filmleri Beyaz TV ile Canlı Takip Et

Uzun günlerin ardından ekranın başına geçtiğinde kendine “Bugün hangi diziler var?” diye soruyorsan doğru adrestesin! Üzerinden yıllar geçse de keyifle izlenen yapımlar, Beyaz TV ile TV+’ta seni bekliyor. Örneğin izleyenleri yakın geçmişe götüren Seksenler dizisi, Beyaz TV yayın akışında yer alan popüler yapımlar arasında. Ayrıca bu kanalda aksiyon, komedi, fantastik, korku ve romantizm konulu kült filmler de ekrana geliyor.

Beyaz TV’yi canlı izlerken yaşamın içinden konuların ele alındığı programlara da rastlayabilirsin. Bu programlarda uzman konuklar eşliğinde sağlık, magazin, eğitim, güzellik, din, ilişkiler ve psikoloji alanlarındaki merak edilen konular irdeleniyor. Beyaz TV’nin programlarından bazıları şöyle:

  • Elif Melek’le Sağlık Zamanı
  • Hayatta Her Şey Var
  • Esra Ezmeci ile Yeni Baştan
  • Sonay Gökhan’la Biz Bize
  • Esra Kılıç’la Beyaz Sayfa
  • Ne Var Ne Yok
  • Söylemezsem Olmaz
  • Ebru Doğdu ile Eğitim
  • Özlem Acar ile Hayatın Ritmi

Öte yandan, bu kanalda sporseverlerin keyifle izlediği programlar ekrana taşınıyor. Mesela Sinan Engin ve Ahmet Çakar gibi futbol camiasının ünlü isimlerinin yer aldığı Beyaz Futbol’da haftanın nefes kesen maçları, teknik direktörlerin ya da oyuncuların performansları tartışılıyor. Derin Futbol’da ise spor dünyasındaki konuşulmayanlar ve perde arkasında yaşananlar masaya yatırılıyor.

Beyaz TV Canlı Haber Yayınları ile Gündemde Kal

Dünyada olup bitenleri anbean takip etmek için Beyaz TV yayın akışındaki haberleri izleyebilirsin. Haftanın her günü 18.30-19.30 saatleri arasında yayımlanan Ana Haber bülteninde Beyaz TV izleyicilerine yurt içinde ve sınırların ötesinde yaşanan en son gelişmelere aktarılıyor. Ayrıca hafta sonu sabah saatlerinde güncel haberlerin ele alındığı Tahir Sarıkaya ile Uyan Türkiyem programı ekrana geliyor.

Beyaz TV TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TV+’tan Beyaz TV canlı yayınını izlemek istiyorsan kanal listesinde 36. sıraya gelebilirsin. Eğer bu kanalı çok sık seyrediyorsan favorilerinin arasına da ekleyebilirsin. Üstelik TV+’ta kanal favorileme işlemi için birkaç adımı izlemen yeterli. Önce kumandada yeşil tuşa; ardından ilgili kanalın üzerindeyken sarıya basarak bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirsin.

Beyaz TV Ne Zaman Kuruldu?

Beyaz TV, yayın hayatına 24 Mayıs 2010’da başladı. Magazin programları, haber bültenleri ve ekrana getirdiği yabancı filmler ile adından söz ettiren kanal, 1 Eylül 2022’de tamamen HD yayına geçti.

Beyaz TV Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

Avantajlarla dolu TV+ dünyasına katılarak “Beyaz TV yayın akışında bugün neler var?” gibi sorularına anında yanıt bulabilirsin. Zira TV+, düzenli olarak güncellenen yayın akışı listesinde en sevilen kanalların günlük programlarına yer verir. Böylece Beyaz TV’deki favori programlarını, dizilerini ve filmlerini hiç kaçırmadan seyredebilirsin. Daha pek çok ayrıcalıktan faydalanarak Beyaz TV’yi canlı izlemek için vakit kaybetmeden ilk 7 gün ücretsiz kullanabileceğin TV+’ta yerini al!

Daha Fazla