TV8 Canlı Yayın İzleyin

Gazete Magazin

  • Magazin

En sıcak magazin haberleri, aşklar, kaçamaklar, açılışlar, davetler, özel röportajlar ve magazin dünyasından en özel haberler ile Gazete Magazin ekranlara geliyor...

TV8 Programlarını TV+’ta Canlı İzle

TV8’in birbirinden keyifli yapımlarını TV+’ta canlı izle! TV8 canlı yayın akışında günün her saatinde sana hitap eden bir dizi, film ya da program bulman mümkün olur. Sağlıktan magazine, yemekten spora eğlenceli programları izlemek ve sürükleyici dizilerle güzel zaman geçirmek için TV+’tan TV8 canlı yayın akışını takip edebilirsin.

Orijinal Yapımlarıyla Ekrana Kitleyen TV8 Dizilerini Canlı İzle

Yoğun bir günün ardından ekranın karşısına geçtiğinde kendine “Bugün hangi diziler var?” diye sorabilirsin. Bu soruya hızlı yanıt bulmak için TV+’taki canlı yayın akışlarına bir göz atmanda fayda var. Örneğin TV8 yayın akışında seni, soluksuz izleyebileceğin orijinal yapımlar bekliyor. Bu kanalda keyifle seyredebileceğin dizilerden bazıları ise şöyle:

  • Tuzak: Her gün sabahın erken saatlerinde ekrana gelen Tuzak dizisi, varlıklı ve güçlü bir aile tarafından hayatı baştan aşağı değiştirilen Avukat Umut’un intikam hikâyesini anlatıyor. Akın Akınözü ve Bensu Soral gibi ünlü isimlerin yer aldığı yapım; dizilerde aşk, intikam, hırs ve entrika sevenlere hitap ediyor.
  • Kırmızı Oda: Ses getiren TV8 dizileri arasındaki Kırmızı Oda, gerçek hayattan alınmış farklı hikâyelere yer veriyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” adlı kitabından uyarlanan film, bir psikiyatri kliniğine gelen hastaların yaşam öykülerine yer veriyor. Dram duygusunun ağır bastığı dizide Binnur Kaya ve Tülin Özen gibi usta oyuncular rol alıyor.

TV8 izleyicilerinin heyecanla takip ettiği bu diziler, günlük ya da haftalık olarak yayımlanır. Ayrıca bazı günlerde bu kanalda Türk ve dünya sinemasından filmler de ekrana geliyor. TV+’tan günlük ve haftalık TV8 canlı yayın akışını öğrenebilir, seyir zevki yüksek dizileri ve filmleri kaçırmadan izleyebilirsin.

En Güncel Magazin Haberleri için TV8 Yayınını Kaçırma

Ünlülerin dünyasında olup bitenleri, TV8 yayın akışındaki magazin programlarından izleyebilirsin. Magazinsel gelişmelere yer veren bu programlar, ekrandan aşina olunan isimlerin hayatlarına dair haberleri aktarıyor. TV8 canlı yayın akışında izleyebileceğin magazin programları şunlar:

  • Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa: En güncel magazin olaylarının masaya yatırıldığı bu programda ünlülerin hayatlarına dair gelişmeler konuşuluyor. Hafta içi ekrana gelen bu programdaki haberler, sunucuların ve konukların yorumları sayesinde keyifli zaman geçirmek mümkün oluyor.
  • Gazete Magazin: Hafta sonunun keyfini artıran Gazete Magazin; ünlülerin aşk hayatına, özel röportajlarına, tam bir yıldızlar geçidi olan davetlere ve ödül törenlerine dair taze haberlere yer veriyor.

TV+ üzerinden TV8’i canlı izlemek istediğinde karşına farklı içeriklerde programlar da çıkar. Örneğin gündüz ve akşam saatlerinde ekrana gelen yemek programları, enfes tariflerle eğlenceli anları bir araya getiriyor. Yaşama dair her türden konunun ele alındığı programlar ise ekran karşısında keyifli saatler geçirmek isteyenler için oldukça ideal!

TV8 TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

Gün boyu farklı yapımları ekrana getiren TV8 canlı yayını, TV+ kanal listesinde 27. sırada yer alıyor. TV+ kanal listesi, üyelere yüklenmiş şekilde geliyor. Yani TV+a üye olarak bu kanalı anında canlı izlemeye başlayabilirsin. Arzu edersen TV8’i, sırasıyla kumandadaki yeşil ve sarı tuşlara basarak favori kanallarının arasına da ekleyebilirsin.

TV8 Ne Zaman Kuruldu?

TV8, 1999 yılında yayın hayatına başladı. 2003’te logo ve format değişikliğine giderek ulusal kanallar listesine girdi. Kanal, 1 Eylül 2004 tarihinde HD yayına geçti.

TV8 Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

TV8 canlı yayınını, TV+’tan dilediğin yerden izle! TV+, en sevilen kanalları içeren güncel yayın akışı listesi üzerinden favori yapımlarını günleri ve saatleri itibarıyla gösterir. Böylece izlemek istediğin dizileri, filmleri ya da programları kaçırmazsın. İlk 7 gün ücretsiz deneyebileceğin TV+’a üye olarak TV8 canlı yayın akışını özgürce takip edebilirsin.

Daha Fazla