TVNET Canlı Yayın İzleyin

Net Bakış

  • Söyleşi

Net Bakış'ta, ülke ve dünya gündeminde yaşanan önemli gelişmeler tüm yönleriyle ele alınıyor. Program konuklarıyla birlikte yorumlanıyor.

Birbirinden Farklı TVNET Programlarını TV+’ta Canlı İzle

TVNET'in ilgi çekici programlarına TV+'tan olarak ulaşabilirsin. TVNET yayın akışında ekonomi, siyaset, sağlık ve spor alanlarında özel içeriklere yer veriliyor. Üstelik dünya çapında ses getiren ödüllü belgeselleri de TV+ dünyasına katılarak TVNET ile keşfedebilirsin. Gün boyu kültür, sanat ve ekonomi gündemine dair yapımlar ile keyifli vakit geçirmek için TV+’a hemen üye ol!

Gündemi ve Tartışmaları TVNET Canlı Haber Yayını ile Takip Et

Gelişmeleri anlık ve güvenilir bir kaynaktan öğrenmek istiyorsan TVNET haber yayınlarını kaçırma! Günün haber programları ile gündemin nabzını tutabilir, uzman yorumları ve iddialı analizler ile dünyada öne çıkan olaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsin. TVNET canlı yayınını izleyerek şu programları takip edebilirsin:

  • Akıl Odası
  • Net Bakış
  • Gizli Servis
  • Gündem Özel
  • Dış Hatlar
  • Sert Sorular

Sıralanan programlar, yaş ve kış yayın dönemlerine göre farklılık gösterebilir. Hafta içi her gün saat 07.00’de “Yeni Bir Gün”, 12.00’de “Gün Ortası”, 18.00’de “Haber Merkezi” gibi programlardan gündemi takip edebilir, TVNET izleyerek güncel gelişmelerden haberdar olabilirsin.

Piyasaların Durumunu ve Borsadaki Gelişmeleri TVNET Canlı Yayını ile Öğren

Finans dünyasındaki güncel gelişmeleri takip etmek istiyorsan TVNET'in canlı yayınlarını keşfedebilirsin. TVNET yayın akışında piyasaların durumunu, borsadaki son gelişmeleri ve finans analizlerini takip edebileceğin özel yayınlar bulunuyor. Uzmanların değerlendirmeleri ve sektördeki yenilikler hakkında bilgi sahibi olmak için TVNET’i canlı izleyebilirsin. Dilersen hafta içi her gün 09.30 ve 11.00 saatlerinde yayımlanan “Parapolitik” programı ile finans dünyasına ilişkin merak ettiğin tüm detayları öğrenebilirsin.

TVNET TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TVNET’i canlı izlemek için TV+ kanal listesinde 63. sıraya bakabilirsin. Ekonomi, siyaset ve spor gibi alanlarda yayımladığı programları severek takip ettiğin TVNET’i, dilersen TV+ta en sık izlediğin favori kanallarının arasına ekleyebilirsin. Üstelik bu işlemi yapmak için TVNET frekanslarını bilmene de gerek yok. İşlemi gerçekleştirmek için tek yapman gereken kumandanın yeşil renkli düğmesine basarak tüm kanalların sıralandığı listeyi açmak. Buradan 63. sırada yer alan TVNET’i sarı tuşa basarak favori kanallarının yer aldığı listeye kolayca dâhil edebilirsin.

TVNET Ne Zaman Kuruldu?

Ulusal haber kanalları arasındaki TVNET, 8 Nisan 2005’te ART adıyla kuruldu. 2006 yılında ise test yayınına başladı. Kanal, 2007 senesinde TVNET adıyla normal yayına geçti. 27 Mart 2022’de de logosunu ve jeneriklerini değiştirdi.

TVNET Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

TVNET'in dopdolu yayın akışını kaçırmamak için TV+'a hemen üye ol! İlk 7 gün ücretsiz deneme fırsatıyla en sevdiğin programları seyredebilir, finans dünyasındaki gelişmeleri ve siyaset gündemini yakından takip edebilirsin. Platformdaki güncel ve kapsamlı Yayın Akışı rehberi sayesinde sevdiğin programların günlük ve haftalık programını takip etmen mümkün hâle gelir. Arzu edersen favori yapımlarına ait özet bilgilere de buradan ulaşabilirsin. Televizyon seyretmeyi her zamankinden daha keyifli bir aktivite hâline getirmek için eğlenceye açılan kapı olan TV+’ta yerini al ve vakit kaybetmeden TVNET’i canlı izlemeye başla!

Daha Fazla