360 Canlı Yayın İzleyin

Seksenler

  • Dizi

Klasik bir Türk ailesinin yaşamını konu alan eğlenceli bir dönem sit-com'u... Sosyal hayattaki değişim, hayatımıza giren yeniliklerin bizleri nasıl etkilediği gözler önüne seriliyor. Seksenler dizisi bize kaybettiğimiz insani değerleri yeni...

360 TV Programlarını TV+’ta Canlı İzle

TV+ dünyasının sunduğu avantajlı deneyimi yaşamak isteyenler, 360 TV’yi canlı izleme fırsatını da yakalıyor. 360 TV yayın akışında özgün içeriklere ve birbirinden keyifli programlara ek olarak unutulmaz filmlere de yer veriliyor. İlginç konular, güncel haberler ve eğlenceli programlar ile dolu 360 TV dünyasını keşfetmek için hemen TV+’a üye ol, günün her saatinde ilgi çekici yapımlara kolayca ulaş!

Ekrana Kilitleyen Nostaljik 360 TV Filmlerini Canlı Takip Et

Nostalji sevenlerin vazgeçilmez adresi 360 TV, ekrana kilitlenmenizi sağlayacak unutulmaz filmleri canlı olarak sunuyor. 360 TV yayın akışını takip ederek unutulmaz filmleri dilediğin yerden canlı olarak takip edebilir, eski günleri anımsayarak keyifli anlar yaşayabilirsin. Üstelik 360 TV’yi canlı izleme seçeneğini değerlendiğinde korku, aksiyon, gerilim ve romantik türlerin en iyi temsilcileri olan filmleri yakalaman da mümkün.

Eğlenceli Yarışmaları ve Yaşama Dair Programları 360 TV Canlı Yayınlarından İzle

Eğlence dolu yarışmalar ve yaşama dair ilgi çekici programlar, 360 TV canlı yayınlarında seni bekliyor! TV+ üyesi olarak, 360 TV'nin keyifli içeriklerini dilediğin yerden canlı izleyerek, unutulmaz anlar yaşayabilirsin. Eğlencenin ve bilgi dolu yarışmaların tadını çıkarmak istersen şu programları takip edebilirsin:

  • Gezmek Olsun
  • Birol Güven ile Gelecek Geliyor
  • Gökyüzünden
  • Ben Bilirim
  • Aileler Yarışıyor
  • Sağlık Olsun
  • 360 Derece
  • Ne Yapmalı?

Alanında uzman doktorları misafir ederek her bölümde farklı bir konuya ışık tutan “Sağlık Olsun”, hafta içi her gün saat 11.00’de izleyicileri ile buluşuyor. TV 360’ı canlı izleyenlerin takip edebileceği “Gezmek Olsun” ise her cumartesi 14.00’te hafta sonlarına renk katıyor.

360 TV TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

360 TV, TV+ platformunda 28. sırada yer alıyor. TV+ üyeleri, bu kanalı izlemek için kumandalarındaki navigasyon tuşlarıyla pratik şekilde ulaşabilir. Ayrıca söz konusu kanalı, birkaç adımı izleyerek favorilerinin arasına da ekleyebilirsin. Kanal favorileme işlemi, “Bugün Hangi Filmler Var?” sorusunun aklına takıldığı her anda TV+ üzerinden 360 TV’ye kolayca ulaşmanı sağlar. Arzu ettiğin her an 360 TV’yi canlı izleme fırsatı yakalamak için kumandada önce yeşil tuşla genel listeyi açabilir, sonra da ilgili kanalın üzerindeyken sarıya basarak bu işlemi tamamlayabilirsin.

360 TV Ne Zaman Kuruldu?

360 TV, yayın hayatına 1 Aralık 2014’te ilk adımı attı. Ekran serüvenine Skyturk adıyla haber kanalı olarak başlasa da daha sonra eğlence ağırlıklı yayınlara ağırlık verdi. 360 TV adıyla yayın yapmaya devam eden kanalda hayatın içinden konuların ele alındığı programlar ve zamana meydan okuyan yapımlar ekrana geliyor.

360 TV Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

360 TV'nin heyecan verici yayın akışını takip etmek için vakit kaybetmeden TV+ üyesi ol! TV+ üyeleri, 360 TV’yi canlı izleyerek günlük ve haftalık yayın programlarını diledikleri yerden kolayca öğrenebilir. Üstelik ilk 7 gün boyunca ücretsiz deneme imkânı sunan TV+, en çok izlenen kanallara ait bir yayın akışı listesiyle izleyicilere rehberlik eder. Platform üzerinden kolayca ulaşabileceğin Yayın Akışı rehberinden program saatleri gibi bilgilerin yanı sıra ilgi çekici yapımların özet bilgilerine de ulaşman da mümkün. 360 TV’nin canlı yayınlarını ve diğer özel içerikleri kaçırmamak için hemen TV+ üyesi ol, seyir keyfini özgürce deneyimle!

Daha Fazla