KONTV Canlı Yayın İzleyin

Hatm-i Şerif

 • Dini

İslam dininin kutsal kitabı Kur'an-ı Kerim, çağımızın en önemli hafızlarının sesinden hayat buluyor.

KONTV Programlarını TV+’ta Canlı İzle

Yaşama dair ilginç belgeseller ve programlar ile dolu heyecan verici bir kanal olan KONTV, TV+’ta izleyicileri ile buluşuyor. Eğlenceli ve bilgi dolu içerikleri canlı olarak izlemek için TV+'a üye olun. KONTV yayın akışında yer alan haber programlarından keyifli yarışmalara kadar zengin içeriklerle benzersiz bir seyir deneyiminin tadını çıkarabilirsin. Şimdi TV+ ailesine katıl ve yaşama dair birbirinden ilginç konuları KONTV izleyerek keşfet!

Yaşama Dair Belgeseller ve Programları KONTV ile Canlı İzle

Merakla beklediğiniz yaşama dair belgeseller ve programlar artık KONTV ile TV+'ta! Heyecan verici içerikleri canlı olarak izlemek için TV+ üyeliği edinin. KONTV'nin zengin içeriğiyle yaşamın farklı yönlerini keşfetmek istersen şu programları takip edebilirsin:

 • İşin Nabzı
 • Hatm-i Şerif
 • 1’e 1
 • Engelsiz Portreler
 • Nazar Boncuğu
 • Tarımda Kadın Eli
 • Kürsüden Gönüllere
 • Şiirler Yarışıyor
 • Hayat Var
 • Sora Sora Gezgin

KONTV yayın akışında yaşamın her alanına dokunan bir program bulmak mümkün. Mukadder Yıldız’ın sunumu ile ekranlara gelen “Nazar Boncuğu”, her cumartesi ve pazar 14.00’te yayımlanıyor. Dilersen “Cengiz Acar ile Derin Tarih” programı ile geçmişe dair keyifli bilgiler edinebilir, KONTV canlı yayınını izleyerek salı akşamlarına renk katabilirsin.

Gündemi ve Sıcak Gelişmeleri KONTV Canlı Haber Yayınları ile Takip Et

Gelişen olayları anında öğrenmek ve gündemi yakından takip etmek istiyorsan, KONTV haber yayınları tam sana göre! KONTV’de ekrana gelen günün haber programları ile sıcak gelişmeleri, güncel haberleri anlık olarak izle, dünyadan ve Türkiye'den en önemli olayları kaçırma. “Ana Haber Bülteni”, hafta içi her gün saat 19.30’da gündemin en önemli bilgilerini izleyicilerle paylaşıyor. Salı ve perşembe günleri yayımlanan “Çetin Altan ile Ankara Konuşuyor” programında ise siyasetin en önemli kulis bilgileri bir sır olmaktan çıkıyor. Gelişmeleri takip etmek ve haberin nabzını tutmak için KONTV canlı yayınını izleyebilirsin.

KONTV TV+'da Kaçıncı Kanalda?

KONTV, TV+ platformunda 250. kanalda yer alıyor. Güncel gelişmeleri, sıcak haberleri ve birbirinden ilgi çekici programları kaçırmamak için KONTV’yi favori kanallarının arasına ekleyebilirsin. Üstelik bunun için KONTV frekans ayarlarını bilmene de gerek yok. Tek yapman gereken kumanda yer alan yeşil tuşa basarak kanalların yer aldığı listeyi açmak. Buradan 250. sıraya gelerek KONTV’yi bulduktan sonra sarı tuşa basabilirsin. Bu sayede ilgili kanalı favorilerinin yer aldığı listeye dâhil edebilirsin.

KONTV Ne Zaman Kuruldu?

KONTV, 10 Haziran 1992 tarihinde ilk test yayınını yaptı. Ardından 15 Şubat 1993’te normal yayına geçerek televizyon ekranlarındaki yerini aldı. Türkiye’nin ilk bölgesel yayın kanalı olarak adını tarihe yazdıran kanal, 2004 yılı itibarıyla da tüm dünyaya yayın yapmaya başladı.

KONTV Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

TV+ üyeliği ile KONTV'nin yayın akışını dilediğin zaman takip edebilirsin. Kullanıcılara ilk 7 gün boyunca ücretsiz deneme imkânı tanıyan TV+, en sevdiğin kanalların günlük ve haftalık programlarını öğrenmen için kapsamlı bir rehber sunar. Ayrıca merak ettiğin yapımlara ait özet bilgilere de Yayın Akışı bilgilerini takip ettiğin alandan kolayca ulaşabilirsin. Tüm bu avantajlardan hemen yararlanmak için vakit kaybetmeden TV+’a üye ol, KONTV canlı yayınını izlemeye başla!

Daha Fazla