CNN TÜRK Canlı Yayın İzleyin

Günlük

  • Haber

Başak Şengül günü şekillendiren, geleceği yönlendiren her gelişmeyi canlı yayında Günlük'e not düşüyor.

CNN Türk Programlarını TV+’ta Canlı İzle

Dünyada olup bitenleri, CNN Türk ile TV+’tan öğren! CNN Türk, yurt içindeki ve sınırların ötesindeki manşetleri ekrana taşır. Haber bültenlerinde ve tartışma programlarında gündemdeki sıcak başlıklara mercek tutuluyor. Bu programlarda alanında uzman konuklar eşliğinde ekonomiden siyasete farklı konular masaya yatırılıyor. Hemen şimdi TV+’a üye olarak CNN Türk’ü canlı izleyebilir ve güncel gelişmeleri anbean takip edebilirsin.

Gündeme Dair Gelişmeleri CNN Türk Canlı Yayını ile Öğren

Sabahın ilk saatlerinden gece yarısına kadar yayın yapan CNN Türk’teki haber bültenlerinde basına yansıyan manşetler ele alınıyor. Bu kanalda yayımlanan günün haber programları, gündemin nabzını tutuyor. Milyonların hiç kaçırmadan izlediği CNN Türk canlı haber bültenlerinden bazıları şöyle:

  • 05.00: Gece Haberleri
  • 06.00: A’dan Z’ye
  • 09.00: Gündem
  • 12.00: Gün Ortası
  • 14.00: Bugün
  • 18.00: Ana Haber

CNN Türk’ü canlı izleyenler, hafta sonuna 06.00’daki sabah haberleriyle başlar. Saatler 07.00’yi gösterdiğinde ise Güne Merhaba Hafta Sonu programı ekrana geliyor. Gazetelerin öne çıkan manşetlerine ve izleyicilerin görüşlerine yer verilen bu programda gündemdeki kritik konulara mercek tutuluyor.

Uzmanların Yer Aldığı Tartışma Programlarını CNN Türk Canlı Yayını ile Takip Et

Deneyimli CNN Türk spikerlerinin sunduğu ve uzmanların konuk olduğu tartışma programlarında kamuoyunda yankı bulan mevzuların derinliklerine iniliyor. CNN Türk yayın akışında izleyebileceğin programlar şunlar:

  • Tarafsız Bölge: Moderatörlüğünü Ahmet Hakan’ın yaptığı bu programda gündemdeki en tartışmalı başlıklar masaya yatırılıyor.
  • Gece Görüşü: Gece Görüşü’nde Hande Fırat, siyasetin gündemine damga vuran konuları tartışmaya açıyor. Programda ses getiren analizler, farklı bakış açıları, özgün değerlendirmeler ve Ankara kulislerini hareketlendiren son gelişmeler ekrana geliyor.
  • Akıl Çemberi: Fulya Öztürk’ün sunduğu Akıl Çemberi’nde Türkiye’nin ve dünyanın gündemine düşen önemli mevzular tartışılıyor.

Öte yandan, CNN Türk’ü canlı izlerken doğayla alakalı programlara da rastlayabilirsin. Örneğin Yeşil Doğa’da tüm insanlığı tehdit eden çevre sorunlarına odaklanılıyor. Bu programın sunucusu Güven İslamoğlu; susuzluk, kuraklık, orman yangınları, biyoçeşitlilik gibi konuları ele alıyor. Söz konusu problemler, uzmanların görüşleri ve Anadolu'nun farklı yerlerindeki halkla yapılan röportajlar üzerinden aktarılıyor.

CNN Türk TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TV+’tan CNN Türk izlemek istiyorsan kanal listesinde 49. sıraya gelebilirsin. Üstelik TV+, üyelerine en çok seyrettiği kanalları önceliklendirme şansı da verir. CNN Türk’ü favori kanallarının arasına eklemek için ilk olarak kumandada yeşil tuşa basmalısın. Ardından CNN Türk’ün üzerindeyken sarı tuşa basarak kanal favorileme işlemini tamamlayabilirsin.

CNN Türk Ne Zaman Kuruldu?

CNN Türk, 11 Ekim 1999’da Doğan Medya Grubu ve Time Warner’ın ortak girişimi olarak kuruldu. Atlanta dışında yönetilen ve 24 saat ulusal bir dilde haber yayıncılığı yapan ilk ulusal kanal olma özelliğini taşır. Ayrıca CNN Türk, Türkiye'de yabancı bir medya kuruluşu ortaklığında kurulan ilk televizyon kanalıdır.

CNN Türk Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

TV+’ın avantajlı dünyasına katılarak CNN Türk’ü dilediğin yerde canlı izle! İlk 7 gün ücretsiz kullanabileceğin TV+, sürekli güncellenen yayın akışı listesinde kanalların günlük ve aylık programlarını gösterir. Böylelikle favori programlarını, dizilerini ve belgesellerini kaçırmadan izlemen mümkün olur. Birbirinden ayrıcalıklı özelliklerle CNN Türk’ü canlı izlemenin keyfini artırmak için hemen şimdi TV+’a üye olabilirsin.

Daha Fazla