24 Canlı Yayın İzleyin

Hafta Sonu Gün Ortası

 • Haber

24, moderatör kuşaklarının ve branş bültenlerinin yanı sıra, hemen her saat başı haber bültenleriyle Türkiye'den ve dünyadan son gelişmeleri ekrana getiriyor. Siyasetten ekonomiye, kültürden sanata Türkiye ve dünya gündemine ilişkin önemli...

TV 24 Programlarını TV+’ta Canlı İzle

Geniş program yelpazesiyle TV 24, güncel haberlerden popüler programlara kadar birçok içerik sunarak izleyenleri ekran başına çekiyor. TV+'a üye olarak 24 TV’yi canlı izlemenin ve birbirinden özel programları kaçırmamanın ayrıcalığını yaşayabilirsin. Günün her saatinde en güncel haberlere ve sevilen programlara anında erişim için hemen şimdi TV+ dünyasını keşfedin!

Gündeme Dair Sıcak Gelişmeleri TV 24 Canlı Yayını ile Öğren

Güncel olayları yakından takip etmek ve gündemdeki sıcak gelişmeleri anlık olarak öğrenmek istiyorsan TV 24 yayın akışını takip edebilirsin. Kanal 24 canlı yayınları ile izleyicilerine Türkiye ve dünya gündemine dair en güncel bilgilere anında ulaşma fırsatı sunuyor. TV 24'ün deneyimli ekibi ve çeşitli programları ile haberin nabzını TV+ üzerinden canlı olarak hissetmek istersen takip edebileceğin bazı programlar şu şekilde:

 • Günün Manşeti
 • Akşam Haberleri
 • Analiz Sentez
 • Moderatör
 • An ve Zaman
 • Masada Ne Var?
 • Arafta Sorular
 • 24 Portre
 • 8. Etap
 • Kırmızı Halı
 • Mercek
 • 24 Özel

24 TV canlı yayınlarını takip ederek izleyebileceğin bu programlar, yaz ve kış yayın dönemlerine göre değişebilir. Elbette 24 TV’yi canlı izleyerek düzenli olarak takip edebileceğin programlar da mevcut. Dilersen günün farklı saatlerinde yayımlanan haber programlarını dilediğin zaman izleyebilirsin. Farklı türden içeriklere erişmek istediğinde ise TV+ üzerinden “Bugün Hangi Diziler Var?” sorusuna yanıt olabilecek harika yapımlara göz atabilirsin.

Piyasa Analizini ve Tartışma Programlarını TV 24 Canlı Yayını ile Kaçırma

Finans dünyasındaki güncel gelişmeleri takip etmek, piyasa analizi yapmak ve uzman görüşlerini dinlemek için Kanal 24 yayın akışındaki gündem ve haber programlarını izleyebilirsin. 24 TV canlı yayını, Analiz Sentez programı ile finansal piyasalardan güncel ekonomik gelişmelere kadar pek çok konuda geniş bir perspektif sunuyor. Hafta içi her gün saat 11.00’de “Günün Manşeti”, 18.00’de “Akşam Haberleri” ve 23.00’de ise “Moderatör Gece” programları ekranlara geliyor. 24 TV’yi canlı izleyerek finans haberlerini, piyasa analizlerini ve çeşitli tartışma programlarını anında takip etme ayrıcalığına sahip olabilirsin.

24 TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TV 24, TV+ platformunda 54. sırada yer alıyor. TV+ üyeleri, bu kanalı izlemek için kumandalarındaki yeşil tuşa basarak genel kanal listesini açabilir. Ardından 54. sıraya gelerek kanalı basit birkaç adımda favoriler listene ekleyebilirsin. Bu hızlı ve basit adımları takip ederek TV 24' canlı yayınlarına kolayca ulaşabilirsin. Üstelik TV 24 frekans ayarlarını yapmana gerek kalmadan gündemdeki haberleri, piyasa analizlerini ve tartışma programlarını kaçırmadan takip edebilirsin.

24 Ne Zaman Kuruldu?

24 TV, 24 Ocak 2007’de yayın hayatına başladı. Türkiye genelinde yayın yapan bu ulusal kanal, 1 Eylül 2017 tarihinde ise HD yayına geçti.

TV 24 Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

TV 24'ün heyecan verici yayın akışını kaçırmamak için TV+ dünyasında yerini al! Bu sayede günlük ve haftalık programları dilediğin yerden kolayca takip edebilirsin. İlk 7 gün ücretsiz deneme imkânı sunan TV+, en çok izlenen kanallara ait Yayın Akışı listesiyle izleyicilere rehberlik ediyor. Üstelik bu rehber üzerinden sadece program saatlerine değil, aynı zamanda ilgi çekici yapımların özet bilgilerine de ulaşabilirsin. 24 TV’yi canlı izleme olanağından yararlanmak, birbirinden kaliteli yayınları ve diğer özel içerikleri kaçırmamak için hemen şimdi TV+ üyesi olun!

Daha Fazla