NOW Canlı Yayın İzleyin

Şevkat Yerimdar

  • Dizi

Paris’ten İstanbul’a dönen güzeller güzeli Esin ayağının tozuyla önce Şevkat’in arabasını çarpa çarpa ufalar, daha sonra buna ufak bir kaza daha ekleyerek Şevkat’in başını yarar. Şevkat ve Esin arasında komik aşk macerası böyle başlar. Esin öyle...

Birbirinden Popüler NOW Programlarını TV+’ta Canlı İzle

En sevilen NOW yapımlarını, TV+’tan canlı izleyebilirsin. Birbirinden popüler dizilerin ve programların yayımlandığı bu kanalda farklı beğenilere hitap eden yapımlar ekrana geliyor. Ayrıca NOW, haber saatlerinde izleyicilerine Türkiye’deki ve dünyadaki en sıcak gelişmeleri aktarıyor. Yediden yetmişe hitap eden yapımları ekrana taşıyan NOW’ı canlı izlemek istiyorsan vakit kaybetmeden TV+’ın ayrıcalıklı dünyasına katıl!

Farklı ve Özgün Yapımları ile Öne Çıkan Yeni NOW Dizilerini Canlı İzle

NOW yayın akışında yeni bölümleri her hafta heyecanla beklenen diziler yer alıyor. Yoğun bir günün ardından ekran karşısına geçtiğinde kendine “Bugün hangi diziler var?” diye soruyorsan birbirinden özgün ve sürükleyici hikâyeleri konu alan bu yapımlara bir göz atabilirsin. Milyonların keyifle seyrettiği NOW dizilerinden bazıları şöyle:

  • Bambaşka Biri
  • Yabani
  • Şahane Hayatım
  • Hudutsuz Sevda
  • Adım Farah
  • Kirli Sepeti

NOW yayın akışındaki diziler, yaz ve kış döneminde değişiklik gösterebilir. Öte yandan, NOW’daki programları izleyerek de keyifli zaman geçirebilirsin. Bu programlar arasındaki Çağla ile Yeni Bir Gün’de sağlıktan iyi beslenmeye, doğru alışverişten estetiğe farklı konular ele alınıyor. Kadir Ezildi’nin sunduğu En Hamarat Benim programında ise birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı hem temizlikteki hem de mutfaktaki hünerlerini sergiliyor.

Dünyadan ve Türkiye’den En Güncel Haberler için NOW Canlı Yayınını Kaçırma

Yurt içindeki ve sınırların ötesindeki en güncel gelişmeleri, NOW haber bültenlerinden takip edebilirsin. NOW'ı canlı izlerken karşına gün boyu farklı haber programları çıkar. Günün ilk saatlerinde İlker Karagöz ile Çalar Saat ekrana geliyor. Her gün 07.45’te başlayan bu programda ekran başındakilere toplumsal, siyasal, finansal ve diğer konulara ilişkin haberler aktarılıyor. Saatler 19.00’u gösterdiğinde ise Selçuk Tepeli ile NOW Ana Haber başlıyor. NOW yayın akışındaki haber bültenleri, hafta sonları 08.30 ve 19.00 saatlerinde yayımlanıyor.

NOW TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

NOW canlı yayın akışını, TV+’tan takip etmek istiyorsan kanal listesinde 26. sıraya gelebilirsin. Arzu edersen NOW kanalını, TV+’ta favori listene ekleyebilirsin. Bu işlem için önce kumandadan yeşil tuşa basarak listeyi açmalı ve ardından sarı renkli butondan istediğin kanalı seçmelisin. Böylece en sevdiğin dizileri ve programları ekrana taşıyan NOW’a direkt favori kanal listenden ulaşabilirsin.

NOW Ne Zaman Kuruldu?

The Walt Disney Company’nin sahibi olduğu NOW, Türkiye’deki yayın hayatına 2007 yılında başladı. 24 Şubat 2007’de İhlas Holding’e ait bir kanal olan ve yayın haklarının devreden TGRT’nin frekansı üzerine kuruldu.

NOW Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

İlk 7 günü ücretsiz TV+ üyeliğini başlatarak ayrıcalıkla özelliklere ulaşabilir ve NOW'ı canlı izleyebilirsin. TV+, kapsamlı ve güncel yayın akışı listesi üzerinden en sevilen kanalların hem günlük hem de haftalık programlarına yer veriyor. NOW yayın akışını dilediğin yerden canlı takip etmek ve üyelere özel birbirinden avantajlı özelliklerden yararlanmak için hemen şimdi TV+’ta yerini al!

Daha Fazla