STAR TV Canlı Yayın İzleyin

Güzel Köylü

  • Dizi

Gül, evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Kaan’ın ihanetine uğradığını düşünmektedir. Dünyası yıkılan Gül’e aynı gün Güzel Köy’den İstanbul’a gelen Cemal tarafından bir mektup getirilir. Gül mektubu okuyunca Muğla Güzelköy’de yaşayan ve babaannesi...

Eğlenceli Star TV Programlarını TV+’ta Canlı izle

Keyif saatlerine eşlik eden Star TV’yi, TV+’tan dilediğin yerden özgürce izle! Farklı beğenilere hitap etmeyi başaran bu kanalda dizilerden filmlere, haber bültenlerinden programlara kadar pek çok yapım ekrana geliyor. Hiç vakit kaybetmeden TV+ dünyasına katılarak Star TV’yi canlı izleyebilir ve en sevdiğin yapımları ayrıcalıklı özelliklerden faydalanarak takip edebilirsin.

Birbirinden Sürükleyici Star TV Dizilerini Canlı Seyret

Milyonları ekran başına kilitleyen diziler, Star TV ile TV+’ta seni bekliyor! Böylece kanal listesinden Star TV’yi açtıktan sonra Bugün hangi diziler var? diye saatlerce düşünmene gerek kalmaz. Bu kanalda aşk, entrika, tutku ve heyecanın had safhaya ulaştığı popüler yapımlar yer alıyor. Her hafta yeni bölümleri merakla beklenen Star TV dizilerinden bazıları şunlar:

  • Ömer
  • Sakla Beni
  • Yalı Çapkını

Ayrıca bu kanalda Kiralık Aşk, Fazilet Hanım ve Kızları, Söz gibi üzerinden yıllar geçse bile her bölümü heyecanla seyredilen eski diziler ekrana geliyor. Star TV yayın akışında izleyicilerine kahkaha dolu saatler yaşatan Çok Güzel Hareketler Bunlar programı da yer alıyor. Öte yandan; Star TV’de Dr. Özgür Koldaş ile Sağlık Gündemi, Sabahın Sultanı Seda Sayan ve Tülin Şahin ile Moda gibi hayatın içinden konuların ele alındığı programlar da yayımlanıyor.

Dünya ve Türkiye Gündemini Star TV Canlı Haber Yayınları ile Öğren

Yurt içindeki ve sınırların ötesindeki güncel olayları, TV+’tan Star TV’yi canlı izleyerek takip et! Dünya’nın ve Türkiye’nin gündemini, Star TV’deki haber yayınlarından öğrenebilirsin. Star TV yayın akışında 18.15-19.00 saatleri arasında ana haber bülteni ekrana geliyor. Deneyimli spiker Nazlı Çelik, hafta içi ana haber bülteninde Star TV izleyicilerine son dakika gelişmelerini ve özel dosya haberlerini aktarıyor. Hafta sonu ise bu görevi, Melis Sander devralıyor.

Star TV TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TV+’tan Star TV canlı yayınını izlemek için kanal listesinde 23. sıraya gelebilirsin. TV+, üyelerine içinde bu kanalın da yüklü olduğu hazır bir liste gönderir. Yani Star TV’yi anında doğrudan canlı izlemeye başlayabilirsin. Ayrıca bu kanalı, TV+ favori listene eklemen de mümkün. İlgi kanalı favorilerinin arasına dâhil etmek için öncelikle kumandada yeşil tuşa basarak genel listeyi açmalısın. Ardından sıra, ilgili kanalın üzerindeyken sarı tuşa basmaya gelir. Böylelikle Star TV’yi canlı izlemek istediğinde doğrudan favorileri listenden bu kanalı seçebilirsin.

Star TV Ne Zaman Kuruldu?

Star TV, Ahmet Özal ve Cem Uzan tarafından 1989 yılında kuruldu. 21 Mayıs 2009 tarihinde ise HD yayına geçti, Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı olan Star TV, 30 yılı aşkın süredir ekran hayatına devam ediyor.

Star TV Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

İlk 7 gün ücretsiz deneyebileceğin TV+ ile Star TV yayın akışını dilediğin yerden takip edebilirsin. TV+’ın güncel yayın akışı listesinde favori kanallarının günlük ve haftalık programı yer alır. Böylelikle en sevdiğin dizileri, filmleri ya da programları kaçırmadan izleyebilirsin. Star TV’yi birbirinden avantajlı özelliklerden yararlanarak özgürce canlı izlemek için hiç vakit kaybetmeden TV+’a üye ol!

Daha Fazla