TV100 Canlı Yayın İzleyin

Güne Bakış

  • Haber

Günün öne çıkan olayları, stüdyo konuklarıyla değerlendiriliyor.

TV100 Programlarını TV+’ta Canlı İzle

TV+ dünyasında TV100'ü canlı izleyerek sevdiğin içerikleri dilediğin yerden takip edebilirsin. TV100 yayın akışında gün boyu Türkiye ve dünya gündemine dair tarafsız haberler ve alanında uzman isimleri ağırlayan tartışma programları yer alıyor. Üstelik TV100’ü canlı izleyerek birbirinden ünlü kişilerin hikâyelerini konu alan sohbet programlarını da keşfedebilirsin. TV100'ün canlı yayınlarını takip etmek ve gündemdeki gelişmeleri anında öğrenmek için hemen TV+'a üye ol!

Gündeme Dair Haberleri TV100 Canlı Haber Yayını ile Öğren

TV100 canlı haber yayını ile aktüel gelişmeleri anında takip edebilirsin. Türkiye ve dünya genelindeki gündemlere dair en son bilgiler, TV100'de günün haber programları ile izleyicilerle buluşuyor. Hafta içi her gün saat 06.00’da “Gün Uyanıyor” isimli program ile sabahı yepyeni haberlerle karşılayabilirsin. Hafta içi her gün 19.00’da ise “Ana Haber Bülteni” yayımlanıyor. TV100 haberleri ile son dakika gelişmelerinden ekonomi gündemine kadar dilediğin konuda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsin.

Uzmanların Yer Aldığı Tartışma Programlarını TV100 Canlı Yayını ile Takip Et

TV100 canlı yayını, uzmanların katıldığı etkili tartışma programlarına ev sahipliği yaparak izleyicilere geniş bir perspektif sunuyor. Türkiye'nin gündemine dair önemli konuları ele alan bu programlar, uzmanların analizleri ve yorumları ile izleyicileri bilgilendiriyor. Ayrıca konuklar eşliğinde uluslararası arenadaki güncel gelişmeler de masaya yatırılıyor. TV100’ü canlı izleyerek takip edebileceğin tartışma programlarından bazıları şu şekilde:

  • Eşit Ağırlık
  • 9’dan 12’ye
  • Akşam Raporu
  • Farklı Açılar
  • Özgür İfade
  • Şimdi Konuşalım
  • Ankara’da Neler Oluyor?

Güncel konular, siyaset, ekonomi ve daha birçok önemli mesele üzerine uzman yorumları, TV100'nin etkili programları aracılığıyla izleyicilere aktarılıyor. TV100 yayın akışında yer alan yayınlarla siyasetten bilime ilgi alanlarına dair konuları canlı olarak takip edebilir, gündeme ilişkin farklı ve ufuk açıcı görüşleri öğrenerek gündemin nabzını tutabilirsin.

TV100 TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

Eğlenceye açılan kapı olan TV+’tan TV100’ü canlı izlemek için kanal listesinin 37. sırasına gelebilirsin. Üstelik hiç kaçırmadan izlediğin bu kanalı, sadece birkaç basit adımda TV+’ta yer alan favori listene de ekleyebilirsin. Öncelikle kumandanın üzerinde yer alan yeşil tuşa basarak tüm kanalların sıralandığı genel listeyi açmalısın. Buradan sarı tuş ile 37. sırada yer alan TV100’ü seçerek kanalı, sık izlediklerinin sıralandığı listeye dâhil edebilirsin.

TV100 Ne Zaman Kuruldu?

Haber ağırlıklı bir kanal olan TV100, yayın hayatına 15 Temmuz 2014 yılında başladı. 6 Mayıs 2019 tarihinde ise formatında ve diğer detaylarında bazı değişiklikler yaptı. HD kalitede yayın yapan kanal, izleyicilerine yüksek kalitede görüntüler sunuyor.

TV100 Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

TV100'nin renkli dünyasını yakından takip etmek için hiç vakit kaybetmeden TV+ dünyasına katıl! TV+ hem detaylı hem de güncel bir Yayın Akışı rehberi sunarak TV100'ün günlük ve haftalık programlarını kolayca öğrenmene yardımcı olur. Ayrıca ilk 7 gün boyunca ücretsiz deneme imkânı ile TV+ avantajlarını keşfetme şansı da tanır. Bu ayrıcalıklardan faydalanmak için hemen şimdi TV+’ta yerini alabilir, TV100 izleyerek dünya genelinde yaşananları anbean takip edebilirsin!

Daha Fazla