BLOOMBERG HT Canlı Yayın İzleyin

The David Rubenstein Show

 • Haber

Ünlü Finansçı David Rubenstein iş dünyasında büyük başarılar elde etmiş işverenlerin ilginç hikayelerini ekrana getiriyor.

Bloomberg HT Programlarını TV+’ta Canlı İzle

Bloomberg HT’yi canlı izlemek TV+ üzerinden oldukça kolay! TV+'a üye olarak, ekonomi, finans ve dünya gündemine dair en güncel bilgileri Bloomberg HT'nin canlı yayınlarından anlık olarak takip edebilirsin. Bloomberg HT'nin zengin içeriği, ekonomiye dair analizler, finans haberleri ve uzman görüşleri ile dolu programlarına TV+ üzerinden hemen erişim sağlayabilirsin. TV+'ın avantajlarından faydalanarak, Bloomberg HT'nin canlı yayınlarını kaçırmadan izlemenin keyfini çıkarın!

Piyasalara Dair Tüm Gelişmeleri Bloomberg HT Canlı Yayını ile Öğren

Bloomberg HT canlı yayını üzerinden piyasalara dair tüm güncel gelişmeleri anlık olarak takip edebilirsin. Finans dünyası ve yatırımlar ile ilgili en son haberler ve uzman görüşleri, Bloomberg HT yayın akışında yer alan programlar ile ekranlara taşınıyor. Piyasalardaki değişimleri, döviz kurlarındaki hareketlilikleri ve finansal gelişmeleri kaçırmadan anlık olarak öğrenmek için TV+ platformundaki Bloomberg HT’yi canlı izleme olanağından yararlanabilirsin. Bloomberg haftalık yayın akışında yer alan programlar ise şu şekilde:

 • İlk Söz
 • Sabah Raporu
 • Yatırım Bülteni
 • Piyasa Masası
 • Girişim Dünyası
 • İşin Aslı
 • Küresel Piyasalar
 • David Rubenstein Show
 • HT Kulüp
 • Finansal Teknoloji
 • 60 Dakika
 • Akustikhane

Bloomberg HT’yi canlı izleyerek 24 saat bilgilendirici içeriklere ve günün haber programlarına erişebilirsin. Güne yatırımcılar için değerli analizlere yer verilen “Sabah Raporu” ile başka yerde bulamayacağın analizlerle başlayabilirsin. Hafta içi her gün 20.00’de yayımlanan “Küresel Piyasalar” ile de tüm piyasaların nabzını tutman mümkün olur.

Uzmanlardan Finans ve Borsa Analizlerini Bloomberg HT Canlı Yayını ile Takip Et

Bloomberg ekonomi ve borsa analizleri ile gün boyu yatırımcıları bilgilendiriyor. Ekonomi dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getiren yayınlarda günlük piyasa analizlerini ve borsa değerlendirmelerini Bloomberg’i canlı izleyerek keşfedebilirsin. Hafta içi her gün 21.00’de ekrana gelen “Ekonomik Görünüm” ve 09.45’te yayımlanan “Piyasa Masası” ile finans dünyasını yakından takip edebilirsin.

Bloomberg HT TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

Bloomberg HT, TV+ platformunda 55. sırada yer alıyor. Dilersen finans dünyasına dair güncel analizleri hiç kaçırmadan takip etmek için Bloomberg HT’yi birkaç adımda favori kanallar listene ekleyebilirsin. Bunun için kumandanın yeşil tuşuna basarak kanal listesini açman yeterli. Daha sonra 55. sırada sarı tuşa basarak Bloomberg’i favorilerinin arasına ekleyebilirsin.

Bloomberg HT Ne Zaman Kuruldu?

27 Ocak 2010’da yayın hayatına başlayan Bloomberg HT, Kanal 1’in eski frekansı üzerinden izleyicileriyle buluştu. Bu ekonomi kanalı, Ciner Yayın Holding ile ekonomi dünyasının en önemli medya kuruluşlarından biri olan Bloomberg’in stratejik ortaklığı ile kuruldu.

Bloomberg HT Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

TV+ üyeliği ile Bloomberg HT yayın akışını kolayca takip edebilirsin. TV+ platformu, birbirinden popüler kanalların günlük ve haftalık programlarını sunan bir Yayın Akışı rehberine sahiptir. Bu rehber sayesinde Bloomberg HT'nin finans, ekonomi ve borsa ile ilgili programlarının ne zaman yayınlanacağını öğrenebilirsin. Ayrıca ilk 7 gün ücretsiz deneme fırsatı sunulan TV+ üyelerini daha pek çok ayrıcalık bekliyor. Bloomberg HT izleyerek ekonomi dünyasındaki gelişmeleri anlık olarak takip etmek ve yayın akışını kaçırmamak için sen de hemen TV+’a üye ol!

Daha Fazla