TELE1 Canlı Yayın İzleyin

18 Dakika

 • Haber

Prof. Dr. Emre Kongar, gündemin sıcak başlıklarını yorumluyor.

TELE1 Programlarını TV+’ta Canlı İzle

Gündemin nabzını tutmak için TV+’tan TELE1’i canlı izleyebilirsin. Bir haber kanalı olan TELE1’de günün farklı saatlerinde en sıcak gelişmelerin aktarıldığı bültenler ekrana geliyor. Ayrıca bu kanaldaki tartışma programlarında Ankara kulislerinin ve uluslararası siyasi arenanın öne çıkan başlıkları mercek altına alınıyor. Siyaset ve ekonomi alanındaki merak edilenleri masaya yatıran bu kanalı, dilediğin yerden canlı izlemek için hemen şimdi TV+’a üye ol!

Gündemde Yaşananları TELE1 Canlı Haber Yayınları ile Öğren

Türkiye’de ve dünyada neler olup bittiğini öğrenmek istiyorsan sıcak manşetlerin deneyimli spikerlerin yorumlarıyla ele alındığı TELE1 haberlerini seyredebilirsin. Bu kanalda ekrana gelen günün haber programlarında izleyenlere, basına yansıyan ve gündeme damga vuran olaylar aktarılıyor. TELE1 yayın akışındaki haber programlarından bazıları şöyle:

 • 08.00: Gün Başlıyor
 • 09.00: Gerçek Haber, Gerçek Ekonomi
 • 11.00: Haberin Olsun
 • 13.00: Gün Ortası
 • 16.00: Habere Doğru
 • 18.00: Ana Haber

TELE1’de hafta sonu haberleri, saatler 09.00’u gösterdiğinde başlar. Hafta sonu kahvaltılarına eşlik eden Haber 09 programında dünya genelindeki güncel olaylar ele alınıyor. Gün içinde ise Haber 13, Haber 15 ve Haber 16 programları yayımlanıyor. 18.00’de başlayan Ana Haber bülteninde de en sıcak başlıklar ekrana yansıyor.

Uzmanlardan Oluşan Tartışma Programlarını TELE1 Canlı Yayını ile Takip Et

Alanında uzman isimlerin konuk olduğu programları, TELE1 TV’den canlı izleyebilirsin. TELE1 yayın akışında piyasalardaki ve siyaset dünyasındaki son gelişmelerin irdelendiği programlar yer alıyor. Örneğin Prof. Dr. Emre Kongar’ın sunduğu 18 Dakika’da gündemin sıcak başlıkları yorumlanıyor. Bu kanaldaki diğer tartışma programları ise şunlar:

 • Açıkça
 • Çürüme
 • Fikir Kulübü
 • Anında Manşet
 • Gerçekğin İzinde
 • Türkiye'nin Önü

Öte yandan, TELE1’i canlı izlerken hayatın içinden konuların ele alındığı programlara da rastlayabilirsin. Mesela Nilüfer Bıyıklı’nın sunduğu Başka Sohbetler’de ünlü isimlerle keyif dolu sohbetler gerçekleştiriliyor. Sağlık Gündemi programından ise hastalıklar, ilaç kullanımında yapılan hatalar ve düzenli beslenme ipuçları hakkında değerli bilgiler öğrenebilirsin. Hafta sonu ekrana gelen Yol ve Pedal Günlükleri’nde de izleyicilere, bisiklet kullanımına teşvik eden öneriler ve bu çevre dostu taşıtla yapılan gezilere ilişkin görüntüler sunuluyor.

TELE1 TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TV+’tan canlı TELE1 TV izlemek istiyorsan kanal listesinde 58. sıraya gelebilirsin. Dilersen gün boyu haber bültenlerinin, keyifli ve ufuk açan programların ekrana geldiği bu kanalı favorilerinin arasına da dâhil edebilirsin. Bu işlem için TV+ kumandasında önce yeşil tuşa; daha sonra ilgili kanalın üzerindeyken sarıya basmalısın. Böylelikle TELE1’i, favorilerinin yer aldığı listeye birkaç saniye içinde ekleyebilirsin.

TELE1 Ne Zaman Kuruldu?

TELE1, yayın hayatına 9 Ocak 2017’de başlayan bir haber kanalıdır. Ses getiren bültenleri ve tartışma programlarını ekrana getiren kanal, HD yayını sayesinde izleyicilerine yüksek kalitede görüntü sunar.

TELE1 Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

Gündemi takip etmek, dünyadaki en sıcak gelişmeleri öğrenmek ve yaşamdan konuların ele alındığı programlarla zevkli zaman geçirmek için TV+’tan TELE1’i canlı izleyebilirsin. İlk 7 gün ücretsiz kullanabileceğin TV+, sürekli olarak güncellenen yayın akışı listesinde favori kanallarının günlük ve haftalık programlarına yer verir. Bu sayede kesintisiz şekilde TELE1 canlı yayınını izleyebilir, favori programlarını kaçırmadan takip edebilirsin. Ekran başında geçirdiğin anların keyfini artırmak için hiç vakit kaybetmeden TV+’ın ayrıcalıklı dünyasına katıl!

Daha Fazla