HABERTÜRK Canlı Yayın İzleyin

Bayram Sabahı

 • Haber

Bayramın birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü günü Bayram özel kuşağı ekrana geliyor. Ünlülerden bayram anıları, bayram mesaisi yapanlar ve Türkiye'nin çeşitli yerlerinden canlı bağlantılar ekrana geliyor.

Habertürk Programlarını TV+’ta Canlı İzle

TV+’a üye olarak Habertürk programlarını özgürce ve kesintisiz canlı izleyebilirsin. Habertürk, manşetlere yansıyan sıcak gelişmeleri gündemin nabzını tutan bültenleri aracılığıyla anbean aktarıyor. Uzmanların konuk olduğu tartışma programlarında ise politika ve ekonomi dünyasındaki en önemli mevzular mercek altına alınıyor. Ankara kulislerinde ve uluslararası siyaset arenasında öne çıkan manşetleri, TV+’tan Habertürk’ü canlı izleyerek yakından takip et!

Gündeme Dair Haberleri Habertürk Canlı Yayını ile Öğren

Ekranın karşısına geçtiğinde dünyada olup bitenleri öğrenmek için günün haber programlarını izlemek isteyebilirsin. Gün boyu en son gelişmelerin aktarıldığı Habertürk’te yurt içindeki ve sınırların ötesindeki güncel olaylar irdeleniyor. Bu kanalın yayın akışındaki haber bültenleri ve saatleri şöyle:

 • 04.00: Haber Bülteni
 • 06.00: Güne Başlıyor
 • 10.00: Güne Bakış
 • 12.00: Gün Ortası
 • 12.00: Gün Ortası
 • 14.00: Haber Hattı
 • 18.00: Ana Haber
 • 01.00: Haber Bülteni

Ayrıca Habertürk yayın akışında sporseverlerin merak ettiği haberlerin aktarıldığı programlar da yer alıyor. Örneğin Geçiş Oyunu adlı programda; futbol dünyasında yaşanan gelişmeler, maç yorumları, karşılaşmaların ayrıntıları ve gözden kaçanlar ekrana geliyor. Hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde yayımlanan spor bültenlerinde ise Habertürk izleyicilerine farklı branşlara ilişkin en güncel haberler aktarılıyor.

Finansın Nabzını ve Tartışma Programlarını Habertürk Canlı Yayını ile Takip Et

Piyasalardaki dalgalanmaları ve siyaset dünyasına damga vuran gelişmeleri öğrenmek için TV+’tan Habertürk’ü canlı izleyebilirsin. Finansın ve siyasetin nabzının tutulduğu Habertürk programlarından bazıları şunlar:

 • Para Gündem: Habertürk Ekonomi Müdürü Zeliha Saraç’ın sunduğu bu programda döviz kurundaki hareketler, Merkez Bankası kararları ve ekonomik koşulları belirleyen diğer konular masaya yatırılıyor.
 • Enine Boyuna: Habertürk spikerlerinden Hülya Hökenek’in moderatörlüğünü yaptığı Enine Boyuna’da gündemdeki öne çıkan başlıklar, gazeteciler ve akademisyenlerle birlikte değerlendiriliyor.
 • Açık ve Net: Gündeme dair derin mevzuların ele alındığı bu programda bilinmeyen ve muğlak kalan konulara ışık tutuluyor.
 • Nedir Ne Değildir?: Mehmet Akif Ersoy, Nedir Ne Değildir? programında uzman konuklarıyla beraber basına yansıyan önemli konulara mercek tutuyor.

Öte yandan, Habertürk yayın akışında keyifli zaman geçirmeye yönelik programlar da ekrana taşınıyor. Mesela Mehmet Akif Ersoy ile 5. Gece’de sürpriz konukların da katılımıyla yoğun gündemin beraberinde getirdiği stres atılıyor. Bu programda seni; renkli oyunlar, eğlenceli sohbetler, müzik, kahkaha, eğlence ve daha fazlası bekliyor.

Habertürk TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TV+’tan Habertürk’ü canlı izlemek istiyorsan kanal listesinde 51. sıraya gelebilirsin. Eğer bu kanalı sık sık izliyorsan favorilerinin yer aldığı listeye de ekleyebilirsin. Bu işlem için öncelikle kumandadaki yeşil tuşa basmalısın. Ardından Habertürk’ün üzerindeyken sarı tuşa basarak kanal favorileme işlemini tamamlayabilirsin.

Habertürk Ne Zaman Kuruldu?

Habertürk, yayın hayatına 23 Mart 1999'de ilk adımı attı. Kanal, 2010 yılında logo değişikliğine gitti. 18 Eylül 2014 tarihinde ise HD kalitede yayın yapmaya başladı.

Habertürk Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

TV+’ın ayrıcalıklı dünyasına katılarak dilediğin yerden Habertürk canlı yayınını izleyebilirsin. İlk 7 gün ücretsiz kullanabileceğin TV+’ta sürekli güncellenen ve kapsamlı bir yayın akışı listesi yer alır. Bu listeden en sevdiğin kanalların günlük ve haftalık programlarını takip edebilirsin. Böylelikle favori dizilerini, programlarını ve diğer yapımları kaçırmadan izlersin. Habertürk’ü canlı izlemek ve üyelere özel ayrıcalıklardan faydalanmak için vakit kaybetmeden TV+’a üye ol!

Daha Fazla