ATV Canlı Yayın İzleyin

Ben Bu Cihana Sığmazam

  • Dizi

Cezayir, Atakan'ın ölümü sonrası gelen istihbarat görevlisi Belkıs tarafından sorgulanır. Tura, şüpheleri Cezayir'e yönelttikten sonra silah sevkiyatı için hazırlıklarını hızlandırır. Cezayir, Belkıs'a Tura'nın gerçek yüzünü göstermek için...

En Popüler ATV Programlarını TV+’ta Canlı İzle

Avantajlarla dolu TV+’a üye olarak ATV’yi canlı izleyebilirsin. ATV yayın akışı, gün boyu popüler dizilere ve filmlere yer veriyor. Ayrıca bu kanalda en güncel gelişmelerin aktarıldığı haberler ve hayatın içinden konuların masaya yatırıldığı programlar da ekrana geliyor. Günün her saatinde en sevilen yapımların yayımlandığı ATV’yi özgürce izlemek için hemen şimdi TV+ dünyasına katıl!

Birbirinden Sürükleyici ATV Dizilerini Canlı Yayında İzle

Keyif saatlerine eşlik edecek bir yapım ararken kendine “Bugün hangi diziler var?” diye sorabilirsin. Birbirinden sürükleyici ATV dizileri, bu arayışa bir son vermeye aday! Bu kanalda dramdan komediye, maceradan aşka farklı konulara yer veren pek çok yapım seni bekliyor. Haftalık ATV yayın akışında yer alan popüler yapımlardan bazıları şöyle:

  • Safir
  • Ben Bu Cihana Sığmazam
  • Kuruluş Osman
  • Aldatmak
  • Ateş Kuşları
  • Kardeşlerim

Sayılan diziler, yaz ve kış yayın döneminde farklılık gösterebilir. Ayrıca bu kanaldan milyonların heyecanla takip ettiği programları da izleyebilirsin. Örneğin ATV’den canlı Müge Anlı ile Tatlı Sert’i seyredebilirsin. Hafta içi her sabah ekrana gelen bu program, cinayet ve kayıp dosyalarındaki sır perdesini aralar. Kenan İmirzalıoğlu’nun moderatörlüğündeki Kim Milyoner Olmak İster programında ise yarışmacılar, 5.000.000 TL’lik büyük ödülü kazanmak için mücadele eder.

Gündemde Neler Olduğunu ATV Canlı Haber Yayınlarından Öğren

Türkiye’de ve dünyada yaşanan güncel olayları, ATV yayın akışındaki haber programlarından takip edebilirsin. ATV’yi canlı izleyenler, güne en sıcak gelişmelerin aktarıldığı sabah haberleriyle başlıyor. Ardından yayın akışında öğlen ve akşam haberleri yer alır. Hafta içi saat 08.00’de “Kahvaltı Haberleri”, 13.00’de “Gün Ortası”, 19.00’da ise “Ana Haber” bülteni yayımlanıyor. ATV canlı haber bültenleri, hafta sonu 07.30 ve 19.00 saatlerinde ekrana geliyor.

ATV TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TV+’tan ATV canlı yayınını izlemek için kanal listesinde 24. sıraya gelebilirsin. Arzu edersen hiç kaçırmadan takip ettiğin yapımlara yer veren ATV’yi, birkaç adımda TV+’taki favori kanal listene ekleyebilirsin. Bu işlem için kumandanda önce yeşil tuşa basmalı ve kanalların sıralandığı genel listeyi açmalısın. Daha sonra buradan ATV’nin olduğu sıraya gelerek sarı tuşa basabilir ve ilgili kanalı favorilerinin arasına dâhil edebilirsin.

ATV Ne Zaman Kuruldu?

ATV, 12 Temmuz 1993’te ilk deneme yayınını gerçekleştirdi. Ardından 9 Eylül 1993’te normal yayın yapmaya başladı. 23 Nisan 2011 HD yayına geçen ATV, her yaşın beğenisini kazanan yapımları sayesinde geçmişten bugüne geniş bir kitle tarafından izlenmeye devam ediyor.

ATV Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

TV+’a üye olarak ATV yayın akışını dilediğin yerden takip edebilirsin. İlk 7 gün ücretsiz deneyebileceğin TV+, en çok izlenen kanallara ait bir yayın akışı listesi sunuyor. Bu TV rehberinden kanalların günlük ya da haftalık programlarını öğrenebilirsin. Üstelik buradan merak ettiğin yapımlara ait özet bilgilere de ulaşman mümkün. Böylece favori dizilerini ya da programlarını, hiç kaçırmadan izleyebilirsin. ATV’yi canlı izlemek ve ekran başında geçirdiğin saatlere keyif katan özelliklerden yararlanmak için hemen şimdi TV+’a üye ol!

Daha Fazla