AKİT TV Canlı Yayın İzleyin

Ters Kutuplar

 • Tartışma

Bazen tersinden bakmak lazım olaylara ve dünyaya. Herkesin odaklandığı yerden uzaklaşmak. Aksini düşünmek lazım bazen. Gündemin içinde boğulmamak lazım yani. Farklı bakış açıları geliştirilmeli velhasılıkelam. . Ters Kutupları bir araya...

Akit TV Programlarını TV+’ta Canlı İzle

TV+’a üye olarak seyir keyfini zirveye taşıyabileceğin gibi birbirinden kaliteli içeriklere de erişmen mümkün! Akit TV’yi canlı izlemek isteyenler için doğru adres olan TV+ ile gün boyu birbirinden zengin içeriklere erişebilirsin. Akit TV canlı yayın akışında gündeme dair en güncel haberlere ulaşabileceğin programlardan ailecek izleyebileceğiniz keyifli yayınlara kadar pek içerik yer alıyor. Akit TV’yi canlı izleme fırsatını en özgür hâliyle yakalamak istersen hemen TV+’ın avantajlarla dolu dünyasına katılabilirsin.

Gündemdeki Gelişmeleri ve Tartışmaları Akit TV Canlı Haber Yayını ile Takip Et

Gündemde yaşanan en önemli olayları takip etmek ve olan bitene dair bilgi sahibi olmak istediğin her an Akit TV yayın akışında yer alan özel programları takip edebilirsin. Para piyasalardan ekonomiye, sağlıktan spora ve teknolojiye kadar her konuyu ele alan Akit TV’de keyifli vakit geçirirken gündemden haberdar olmanı da sağlayacak bazı programlar ise şu şekilde:

 • Kırmızı Masa
 • Yakın Plan
 • Derin Kutu
 • Eğitim Atlası
 • Rotamız Anadolu
 • Gündem Özel
 • Orta Saha
 • Ankara Kulisi
 • Sağlık Vakti
 • Kayıt Dışı Tarih
 • Ters Kutuplar

Akit TV’yi canlı izlediğin zamanlarda birbirinden farklı ve güncel yapımlarla karşılaşabileceğin dinamik bir kanal. Örneğin hafta içi her gün 23.30’da “Gece Ajansı” programını seyrederek son dakika gelişmelerini öğrenebilirsin. Cumartesi akşamlarını 20.30’da ekranlara gelen “Kırmızı Masa” ile siyaset, spor ve kültür konularında uzmanların yorumlarını keşfederek geçirebilirsin.

Piyasaların Durumunu Akit TV Canlı Yayını ile Öğren

Akit TV’yi canlı izleyen seyirciler, gündemi takip ederek piyasaların güncel durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir. Akit TV, günün haber programları ile ekonomi ve finans dünyasındaki gelişmeleri anlık olarak izleyicilerine sunan programlarıyla bilinir. TV+ üyesi olarak Akit TV'nin canlı yayınlarına erişim sağlayabilir, ekonomik analizleri ve uzman yorumlarını canlı olarak takip edebilirsin. Hemen TV+ üyesi olarak, piyasaların durumu hakkında en güncel bilgilere Akit TV canlı yayınları ile ulaşın!

Akit TV TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

Akit TV’yi canlı izlemek için TV+’a giriş yapman yeterli. Üstelik Akit TV frekansını bulmak için herhangi bir işlem yapmana da gerek yok. Akit TV, TV+’ta 64. sırada yer alıyor. Sevdiğin yapımları kaçırmadan kolayca bulabilmek için dilersen Akit TV’yi favori kanal listene dâhil edebilirsin. Bunun için öncelikle kumandada yer alan yeşil tuşa bastıktan sonra kanalların sıralandığı genel listeyi açmalısın. Sonrasında ise buradan 64. sıraya gelerek sarı tuşa basabilir, Akit TV’yi en sık izlediğin kanallar arasına ekleyebilirsin. Bu sayede canlı yayınlarını hiçbir detayı kaçırmadan izlemen mümkün olur.

Akit TV Ne Zaman Kuruldu?

Akit TV, 29 Nisan 2015 tarihinde uydu üzerinden yayın hayatına başladı. Gündemin nabzını tutan bu kanal, izleyicilerine HD kalitede yayın sunuyor.

Akit TV Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

Akit TV’yi canlı izlemek ve gündemin nabzını tutmak istersen TV+’a hemen üye olabilirsin. Üstelik ilk 7 gün hiçbir ücret ödemeden deneyebileceğin TV+, en popüler kanallardan oluşan bir Yayın Akışı sunarak kullanıcılara rehberlik ediyor. Bu özel liste üzerinden takip ettiğin ve sevdiğin kanalların günlük ve haftalık programlarını öğrenebilirsin. Üstelik bu bilgilere ek olarak ilgini çeken yapımlara dair özel bilgileri keşfetmen de mümkün. Akit TV’yi canlı izlemek ve seyir deneyimine konfor katacak pek çok özellikten yararlanmak için TV+’a hemen üye ol!

Daha Fazla