A SPOR Canlı Yayın İzleyin

Gün Ortası

 • Haber

Spor dünyasında yaşanan gelişmeler, spor bültenlerinde ekrana geliyor.

A Spor Programlarını TV+’ta Canlı İzle

Farklı spor dallarını izlemenin keyfi, A Spor ile TV+’ta yaşanıyor! Sporseverlerin sürekli seyrettiği bu kanalda futboldan basketbola, tenisten boksa farklı branşların heyecan dolu karşılaşmaları ekrana geliyor. Ayrıca kanaldaki programlarda spor basınına yansıyan haberlere de mercek tutuluyor. Öne çıkan manşetlere, maç özetlerine, uzman isimlerin karşılaşmalara ilişkin analizlerine ve yorumlarına yer veren A Spor’u canlı izlemek için hemen şimdi TV+’a üye ol!

Spor Dünyasındaki Haberleri A Spor Canlı Yayını ile Takip Et

Spor dünyasındaki sıcak gelişmeleri, A Spor’u canlı izleyebileceğin TV+’tan öğren! Bu kanalda hem maç takvimleri hem de ilgili spor branşlarına dair öne çıkan başlıklar ekrana yansıyor. Yani “Bugün TV’de hangi maçlar var?” sorusuna, A Spor’dan hızlıca yanıt bulabilirsin. A Spor’da liglere, transferlere, maç tarihlerine ve takımların takımların puan durumuna ilişkin detaylara yer veren haber programları şunlar:

 • Avrupa’dan Futbol
 • Sabah Sporu
 • Dünyadan Futbol
 • Spor Ajansı
 • Gün Ortası
 • Spor Gündemi
 • Ana Haber
 • Son Sayfa
 • Avrupa’da Türk Takımları
 • Şampiyonlar Ligi Özel
 • Skorbord

Hafta sonu keyfine eşlik etmesi için A Spor yayın akışındaki programları seyredebilirsin. Bu programlar arasındaki Bir Zamanlar Futbol’da söz konusu spor dalının geçmişine doğru bir yolculuğa çıkılıyor. Kemal Belgin ve Ender Bilgin, bu programda A Spor izleyicileriyle futbol dünyasında iz bırakan anıları paylaşıyor.

Uzman İsimlerinden Maç Yorumlamaları ve Analizleri A Spor Canlı Yayınında

A Spor, camianın ünlü simalarıyla sporseverleri bir araya getiriyor. A Spor yayın akışında ekranlardan aşina olunan deneyimli isimlerin yer aldığı tartışma ve analiz programları yayımlanıyor. A Spor yorumcularının karşılaşmalara ilişkin görüşlerini paylaştığı programlardan bazıları şöyle:

 • Takım Oyunu: Takım Oyunu programında maçların değerlendirmesi, canlı bağlantılar ve sıcak haberler ekrana yansıyor.
 • Kuşak Farkı: Kuşak Farkı’nda futbol dünyasının geçmişten bugüne değişimi ele alınıyor.
 • Futbol Meydanı: Futbol Meydanı’nda transfer haberleri, maçların öne çıkan anları ve teknik direktörlerin demeçleri mercek altına alınıyor.

Erman Toroğlu’nun yer aldığı Devre Arası programı ise taraftarların nefesini tutarak izlediği futbol maçlarının ilk yarısının ardından ekrana geliyor. Bu programda karşılaşmaların birinci yarısında ulaşılan skorlar ve öne çıkan anlar yorumlanıyor.

A Spor TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TV+’tan A Spor’u canlı izlemek istiyorsan kanal listesinde 72. sıraya gelebilirsin. Spor müsabakalarını sürekli takip ediyorsan bu kanalı favorilerinin arasına da ekleyebilirsin. Üstelik kanal favorileme işlemi için birkaç adımı izlemen yeterli. Bunun için öncelikle TV+ kumandasındaki yeşil tuşa basmalısın. Daha sonra ilgili kanalın üzerindeyken sarı renkli tuşa basarak bu işlemi birkaç saniye içinde tamamlayabilirsin.

A Spor Ne Zaman Kuruldu?

A Spor, yayın hayatına 15 Temmuz 2014 tarihinde başladı. Kanal, Türkiye'de ilk şifresiz HD yayın gerçekleştiren spor kanalı olma özelliğine sahiptir. A Spor Radyo ile eş zamanlı olarak yayın yapar.

A Spor Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

Dilediğin yerden A Spor canlı yayınını izlemek için TV+’ta yerini al! Üyelerine her daim bir fazlasını sunan TV+, güncel yayın akışı listesinde en çok izlenen kanalların günlük ve haftalık programına yer verir. Böylece A Spor haberlerini ve programlarını hem özgürce hem de kesintisiz şekilde izleyebilirsin. Ayrıcalıklı özelliklerden faydalanarak ekran karşısında geçirdiğin anlara keyif katmak istiyorsan ilk 7 gün ücretsiz kullanabileceğin TV+’a vakit kaybetmeden üye ol!

Daha Fazla