TLC Canlı Yayın İzleyin

Kumsal Evi Avcıları

  • Yaşam

Oğulları üniversite için evden ayrılan çift, Körfez bölgesinde bir tatil evi için Alabama, Fairhope'un kum plajlarını araştırıyor.

Popüler TLC Programlarını TV+’ta Canlı İzle

TV+’ın heyecan verici dünyasına katılarak TLC’yi canlı izleme fırsatı yakalayabilirsin. TLC yayın akışında izleyenleri ekran başına kilitleyen popüler programlar ve eğlenceli içerikler yer alıyor. Ayrıca TLC programları arasında gününe keyif katacak belgeseller ve gişe rekortmeni filmler de bulabilirsin. Dilediğin yerde ve zamanda farklı beğenilere hitap eden yapımları ekranlara taşıyan TLC’yi canlı izlemek için hemen TV+’a üye ol!

Farklı Yaşamları Konu Alan TLC Programlarını Canlı Yayında Takip Et

Farklı yaşam tarzlarını merak ediyor, ilginç hikâyeleri takip etmek istiyorsan TLC yayın akışında sana göre birçok yapım bulunuyor. TLC; farklı kültürleri, ilginç hikâyeleri ve yaşam tarzlarını ekranlara taşıyor. TLC’nin öne çıkan popüler programları arasında şunlar yer alıyor:

  • Amerikan Canavarı
  • Ölümcül Günahlar
  • Ağır Dostlar
  • Ya Sev Ya Sat
  • Evlilik Bağımlıları
  • Kan Bağları
  • Rüya Gibi Evler

Suç, evlilik ve yemek gibi birbirinden farklı pek çok konuyu keyifli yapımlara dönüştürerek izleyicilerden tam not alan TLC, renkli ve ilham verici bir seyir deneyimi sunuyor. Kanal, yaz ve kış yayın dönemlerinde birçok farklı yapıma yer veriyor. TLC’yi canlı izleyerek gizem ve eğlence dolu bir dünyanın kapılarını aralayabilirsin.

İkonik Filmleri ve Programları TLC Canlı Yayını ile İzle

Gününü güzelleştirmek istediğin anlarda “Bugün hangi filmler var?” diye düşünebilirsin. TLC izlemek, tam da bu noktada aradığın keyifli aktivite olabilir! TLC’yi canlı izleyerek keşfedeceğin efsanevi filmler ve benzersiz programlar, seyir deneyimini bir üst seviyeye taşıyacak. Hafta içi her gün 19.30’da başlayan TLC Film Kuşağı, sürükleyici yapımları izleyicilerle buluşturuyor. Üstelik Film Kuşağı, her dönem ayrı temaları ve klasikleri benimseyerek sinemaseverler için oldukça doyurucu içeriklerle gündeme damga vuruyor. TLC canlı yayınını izleyerek süper kahramanlardan savaş filmlerine kadar pek çok farklı tarzın öne çıkan yapımlarını izleyebilirsin.

TLC TV+'ta Kaçıncı Kanalda?

TV+ platformundan TLC’yi canlı izlemek istersen kanal listesinden 30. sıraya gelebilirsin. Dilersen severek takip ettiğin programların yer aldığı TLC’yi sık izlediğin favori kanallarının bulunduğu listeye dâhil edebilirsin. Üstelik platform üzerinden bu tür işlemleri yapmak için TLC frekansları gibi bilgilere sahip olmana da gerek yok. Kumandanın yeşil tuşundan kanal listesini açman yeterli. Sarı düğme ile TLC’yi seçerek favori listene bu keyifli kanalı da ekleyebilirsin. Bu hızlı adımlarla sevdiğin TLC programlarını kesintisiz bir şekilde takip etmek artık çok daha kolay!

TLC Ne Zaman Kuruldu?

1972’de kurulan The Learning Channel (TLC), 2015 yılında Türkiye’deki ilk adımını attı. 6 Kasım 2015'te CNBC-e kanalının yerini alarak birbirinden eğlenceli yerli ve yabancı programları ekrana getirmeye başladı. TLC, Warner Bros. Discovery'nin Türkiye'deki ilk şifresiz kanalıdır. 1 Şubat 2019'dan beri HD olarak yayın yapar.

TLC Yayın Akışını TV+'ta Takip Et!

TLC yayın akışını dilediğin yerden kesintisiz takip etmek için hemen TV+’a üye olabilirsin.Bu sayede ilk 7 gün boyunca ücretsiz deneme fırsatını yakalayabilirsin. TV+, sana en sevdiğin kanalların günlük ve haftalık programlarına dair kapsamlı bir Yayın Akışı listesi sunar. Ayrıca ekran başında geçirdiğin anların zevkini artıran ayrıcalıklı özellikler de sağlar. TLC'nin heyecan verici yayınlarını kaçırmamak ve en sevdiğin programları keyifle takip etmek için şimdi TV+'a üye ol!

Daha Fazla