Tenet İzle türkçe izle hd izle Tenet İzle türkçe izle hd izle

Tenet

Tenet İzle - İngilizce Altyazılı ve Türkçe Dublaj - TV+

Abone Ol
Görsel, işitsel ve zamansal tutkularının farklı bir tezahürü olarak adlandırılan Tenet 2020, şimdi yüksek çözünürlük kalitesi ve "Kaydet İzle" gibi seçeneklerle TV+'ta. Memento ile geriye akan zamanı, Inception filmi ile katmanlar arasında yer değiştiren karakterleri ve Dunkirk ile aynı savaş sırasında gerçekleşen üç farklı olayı zamansal olarak seyirciye hissettirmeden veren ünlü yönetmen Christopher Nolan'ın zamanı hissettirmeden aktardığı ender filmlerinden bir diğeri de Tenet olarak karşımıza çıkıyor. Aksiyon ve bilim kurgu temalarından hoşlanan seyirciler için muhteşem bir tercih olan Tenet filmini Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri ile TV+'ta izleyebilirsiniz.
  
Tenet Filmini TV+'ta İzleyebilirsiniz
Zaman olgusunun filmin tamamını kapladığı filmde bu özellik, filmin hem düz hem de tersten aynı şekilde okunan "Tenet" ismiyle de seyirciye aktarılıyor. Palindromik bir isim olması yanı sıra olağan dışı özellikleri karakterlerin zamanla ilişkisine de yansıyan filmde, gelecek zamanda oluşmasına rağmen geçmiş yaşamı tehdit eden olaylara, zaman olgusunun her iki tarafında da bulunabilen karakterlere ve tüm sürecin tersine evrilen bir hikayeye yer veriyor. Yönetmenin seyircisine filmi anlamaktan çok hissedilmesini tavsiye ettiği, anlaşılması zor filmler kategorisinde yer alan Tenet filmini ve çok daha fazlasını TV+'ta bulabilirsiniz. Hemen Tenet izlemek için TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilirsiniz.
 
 
Tenet Filmi Konusu
Tenet filmi konusunda aslında zamanın çok ötesinden gelen ve dünyayı büyük bir tehlikeden kurtarmak için savaşan bir kahramanın hikayesini konu alıyor. Aslında uluslararası bir ajan olarak görev yapan bu kahraman, dünyayı kurtarabilmek için büyük bir dünya savaşına girmek zorunda kalıyor. Muhtemel bir Üçüncü Dünya Savaşı'nın çıkmasını engelleyen ve dünyayı yok olmaktan kurtararak insanlığa büyük bir hizmet eden bu şık giyimli kahraman, seyircilere âdeta bir Bond filmi izleniyor havası veriyor. Her karede kendine yer bulan zamansal dönüşümlerin bir yerinde ana karakter olan kahramanın farklı bir zaman dilimi yaşarken maske ile dolaşmak zorunda olması da enteresan bir tesadüf olarak karşımıza çıkıyor.
 
 
Tenet Oyuncuları
Aksiyon dolu sahneleri ve etkileyici senaryosu ile uzun süre akıllarda yer edecek gibi görünen Tenet konusu yanı sıra pek çok yetenekli oyuncuyu da bir araya getirmesi ile ünleniyor. Tenet filmi oyuncuları, film boyunca sıra dışı performansları ile göz doldurmayı başarıyor. Tenet izlemek, bu oyuncu kadrosuyla daha da keyifli oluyor.
 
Tenel filminin oyuncuları aşağıdaki gibi sıralanabilir:

●      John David Washington
●      Robert Pattinson
●      Elizabeth Debicki
●      Kenneth Branagh
●      Aaron-Taylor Johnson
●      Clemence Poesy
●      Michael Caine
 
 
Tenet Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Tenet oyuncu kadrosu ve sıra dışı konusunu sunduktan sonra film hakkında sıklıkla sorulan soruları ve yanıtlarını bu alanda bulabilirsiniz.
 
 
1. Tenet Ne Demek?
Şimdiden en iyi filmler arasında yerini alan Tenet, kelime anlamı olarak prensip, inanç, iman anlamlarına geliyor.
 
 
2. Tenet, Türkiye'de Ne Zaman Vizyona Girdi?
Filmin Türk sinema salonlarındaki ilk gösterimi 26 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleşti.
 
 
3. Tenet Nereden İzlenir?
Ülkemizde giderek artan vaka sayısı ve sokağa çıkma kısıtlamaları, sinemaya giderek film izleme konusunda büyük sıkıntı yaratmakta. Dilerseniz evinizin konforunda, Tenet Türkçe alt yazılı, Türkçe dublaj ve İngilizce alt yazılı seçenekleri ile TV+'ta izleyebilirsiniz.
 
 
4. Tenet Nasıl Okunur?
Beş kelimelik Latince bir palindromdan alınan Tenet, doğrudan "Tenet" olarak okunur.
 
 
5. Tenet Yönetmeni Kimdir?
Tenet sinema tarihinde özellikle 2000'li yılların en çok kendisi hakkında konuşulan yönetmeni Christopher Nolan tarafından yönetildi.
 
 
6. Tenet Yaş Sınırı Nedir?
Tenet filmi için dünyada yaş sınırı 12 yaş ve üstü seyirciler için belirlenmişken, ülkemizde bu yaş sınırı 13 yaş ve üzeri olarak belirlenmiştir.
 
 
7. Tenet Kaç Saat Sürüyor?
Filmin yaş sınırının düşürülebilmesi için bazı sahnelerinin çıkarıldığı Tenet filminin süresi toplamda 149 dakika 59 saniye sürüyor.
 
 
8. Tenet filminin türü nedir?
Zaman ve mekân gibi kavramların olağan dışı akışını konu alan filmin türü aksiyon, gerilim ve bilim kurgu olarak geçiyor.
 
 
9. Tenet Başrol Oyuncuları Kimlerdir?
Benzersiz senaryosu, bütçesi ve oyuncu kadrosu ile adından söz ettiren Tenet filminin başrollerini John David Washington, Robert Pattinson ve Elizabeth Debicki paylaşıyor.

 Tenet izlemek için hemen TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, sizin için uygun paketlerden bir tanesini satın alarak Tenet izlemeye ve diğer içeriklere göz atmaya başlayabilirsiniz. 


Tenet İzle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.