The Young Pope İzle türkçe izle hd izle The Young Pope İzle türkçe izle hd izle

The Young Pope

The Young Pope İzle - 1. Sezon Tüm Bölümler - TV+

Abone Ol
2016 yılında HBO, Sky Atlantic ve Canal+ ortaklığıyla çekilen The Young Pope dizisi, tüm zamanların en ilgi çekici yapımları arasında yer alır. Jude Law ve Diane Keaton gibi dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarına Silvio Orlando, Cecile de France, Ludivine Sagnier gibi Avrupalı oyuncuların eşlik ettiği The Young Pope, Katolik dünyasının kalbi olan Vatikan’a sıra dışı bir gözle bakar. Oscar ödüllü yönetmen Paolo Sorrentino tarafından yazılan ve yönetilen dizi, izleyicileri benzersiz bir sanat anlayışıyla tanıştırırken felsefi altyapısıyla da dikkat çeker. Eğer siz de “The Young Pope izle” tavsiyelerini dikkate aldıysanız bu eşsiz diziyle hemen tanışabilirsiniz. The Young Pope izlemek için hemen TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, sizin için uygun paketlerden bir tanesini seçebilirsiniz.
 
The Young Pope Dizisini TV+’ta İzleyebilirsiniz
Amerikalı genç bir kardinal olan Lenny Belardo’nun papa olarak seçilmesiyle başlayan serüvenini konu edinen The Young Pope, insan olmanın felsefi açmazlarını, mutlak otorite için oynanan strateji oyunlarını, inanç kavramını ve dünyanın binlerce yıllık kültürel birikimini masaya yatırır. Yönetmen Paolo Sorrentino’nun eşsiz estetik duygusuyla harmanlanan ve her bir karesiyle izleyicileri bambaşka bir dünyaya taşıyan The Young Pope 1. sezon; geleneksellikle yenilikçiliğin, perde arkasıyla sahne önünün ve içsel çatışmalarla iktidar savaşının tüm dünyada süregelen mücadelesini de gözler önüne serer. Papa XIII. Pius rolünde devleşen Jude Law ile benzersiz bir seyirlik hâline gelen The Young Pope bölümleri, hem Türkçe dublajlı hem de altyazılı olarak TV+’ta izlenebilir. Dilerseniz The Young Pope Türkçe altyazılı seçeneğiyle İngilizce ve İtalyancanın eşsiz harmonisini keşfedebilir, dilerseniz de The Young Pope Türkçe dublaj seçeneğiyle dünya genelinde fenomen hâline gelen TV yapımının tüm detaylarına kolayca hâkim olabilirsiniz.
 
The Young Pope Dizi Konusu
The Young Pope konusu, esasında insanlığın tüm ortak sorunlarını tek bir çatı altında toplar. Henüz küçük bir çocukken anne ve babası tarafından Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir manastıra terk edilen Lenny, 47 yaşında tarihin en genç papası seçilir. Kimsesizliği sebebiyle inanç krizleri yaşayan Lenny Belardo, nam-ı diğer Papa XIII. Pius, hâlen taze olan terk edilme yarasıyla dünyanın en güçlü insanı olma arasında sıkışır. Bir yandan yaklaşık 40 yıl önce kendisini bırakan ailesini özleyen, diğer yandan dünyanın en etkili kurumları arasında yer alan Katolik kilisesini doğru şekilde yönetmeye çalışan Lenny Belardo, bir yandan da Vatikan’ın binlerce yıldır süren iktidar savaşları, entrikaları ve yozlaşmalarıyla yüzleşmek zorunda kalır. Vatikan’a kendi yönetim tarzını getirmek istemesi sebebiyle perde arkasındaki güçlerin hedefi hâline gelen genç papa, hem içsel hem de çevresel çatışmalarda zafere ulaşmak zorundadır. 10 bölümlük mini dizi boyunca ikilemlerle ve entrikalarla boğuşmak zorunda kalan Lenny Belardo, geçmişini affetmesi ve sevgiyi keşfetmesi gerektiğini bilir ancak bazen bilmek, gerçeğe dönüştürmek için yeterli değildir.
 
 
The Young Pope Oyuncuları
The Young Pope bölümlerinin tamamında eşsiz oyuncu kadrosuyla izleyicilere eşsiz bir seyir keyfi sunar. Yönetmen Paulo Sorrentino’nun “10 bölümlük bir sinema filmi” olarak tanımladığı ve izleyicilere gerçekten de İtalyan sinemasının çarpıcı tarzından kesitler sunan yapımda yer alan oyuncular ve oynadıkları roller ise şöyledir:
 
 
●      Jude Law: Lenny Belardo (Papa XIII. Pius)
●      Diane Keaton: Rahibe Mary
●      Silvio Orlando: Kardinal Voiello
●      Javier Camara: Kardinal Gutierrez
●      Cécile de France: Sofia
●      Ludivine Sagnier: Esther
●      James Cromwell: Michael Spencer
 
Eğer siz de Avrupalı bir sinema dahisinin dünyayı sarsan vizyonuyla tanışmak, The Young Pope altyazılı ya da dublajlı seçenekleriyle eşsiz bir dizi keyfi deneyimlemek isterseniz bu çarpıcı yapımı TV+’da bulabilirsiniz. Dilerseniz The Young Pope İngilizce altyazılı seçeneğini de tercih edebilir ve her bir repliği edebiyat ve sanat kokan bu çarpıcı dizinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

The Young Pope izlemek için hemen TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, size uygun paketlerden bir tanesini satın alabilirsiniz.

1. sezonun tadı damağında kalanlar için 2. sezon olan The New Pope da tüm bölümleriyle TV+'ta.

The Young Pope İzle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Fragman İzle

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.