Episodes Dizi İzle

Episodes

Episodes 1. sezonu ile ilk olarak 2011 yılında gösterime girmiş bir dizidir. ABD - İngiltere ortak yapımı olan Episodes dizisi, komedi dizileri sevenler için oldukça iyi alternatifler arasında yer almaktadır. Yönetmenliğini James Griffiths ve Iain B. Macdonald’ın üstlendiği Episodes dizisinin senaristleri ise David Crane ve Jeffrey Klarik’tir. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Episodes dizisinde, ‘’Friends’’ adlı dizinin unutulmaz isimleri arasında yer alan Matt LeBlanc da yer almaktadır. Episodes oyuncuları arasında Mircea Monroe, John Pankow ve Martin McDougall gibi isimler de yer almaktadır.
 
Episodes İzlemek İsteyenler TV+’ta Buluşuyor
 
 
TV+ platformunda Episodes izleyebileceğiniz onlarca farklı yapım arasında yer alıyor. Episodes 1. sezon ait tüm bölümleri TV+ üzerinden izleyebilirsiniz. Episodes 2. sezona ait tüm bölümler de çok yakında TV+'ta.Episodes dizisini Türkçe altyazılı, Türkçe dublaj ve İngilizce altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Episodes izlemek için hemen TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, size uygun paketlerden bir tanesini seçebilirsiniz.

Episodes Dizisinin Konusu
 
 
Son derece eğlenceli bir komedi dizisi olan Episodes, izleyicileri kendisine bağlamayı başaran bir kurguya sahip olması ile ön plana çıkıyor. Episodes dizisinin konusu mutlu bir çift olan Sean ve Beverly etrafında dönmektedir. Sean ve Beverly, Lyman’s Boys adlı İngiltere yapımı dizide senaristlik yapan ve son derece başarılı olan bir ikilidir. İngiltere’nin en prestijli ödülleri arasında gösterilen BAFTA’yı birden çok kez kazanmayı başaran ikili hiç beklemedikleri ancak hayatlarını değiştirecek bir teklif alır. Merc Lapidus adlı yapımcı Lyman’s Boys adlı dizinin Amerikan versiyonunu çekmek ister ve bunun üzerine ikiliye teklif götürür. Mutlu hayatlarında farklı bir maceraya atılmak isteyen Sean ve Beverly çifti teklifi kabul eder ve bunun üzerine Amerika’ya taşınırlar. Sean ve Beverly çiftini artık bambaşka bir hayat beklemektedir. Nitekim Hollywood hiç de hayal ettikleri gibi bir yer çıkmaz. Her ne kadar Beverly İngiltere’ye geri dönmek istese de Sean mücadele etme konusunda kararlıdır. 


NBA heyecanı her gece canlı yayınlarla TV+'ta!

Bu heyecana ortak olmak için hemen TV+'a gelin!

Anasayfa Yatay Banner

.

.