Kuzuların Sessizliği İzle türkçe izle hd izle Kuzuların Sessizliği İzle türkçe izle hd izle

Kuzuların Sessizliği İzle - Altyazılı ve Türkçe Dublaj - TV+

Çıktığı döneme damgasını vuran, 1991 yapımı Kuzuların Sessizliği (The Silence Of The Lambs) filmi TV+'ta izleyebileceğiniz onlarca farklı film arasında yer alıyor.

Abone Ol
Psikolojik gerilim temalı filmler arasında bir başyapıt olarak kabul edilen Kuzuların Sessizliği filmi şimdi yüksek çözünürlük kalitesi ve “Kaydet İzle” gibi seçeneklerle TV+’ta. Thomas Harris’in aynı adı taşıyan romanından uyarlanan ve Anthony Hopkins’in başrolünü üstlendiği yapım, Hannibal serisiyle bağlantılı bir film olma özelliği taşıyor. Orijinal adı “The Silence Of The Lambs’’ olan film, gerilim ve korku temalarından hoşlanan seyirciler için harika bir tercih. Kuzuların Sessizliği izleyebileceğiniz TV+’ta Türkçe ve İngilizce dil seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
 
 
TV+'ta Kuzuların Sessizliği Filmini İzleyebilirsiniz
 
 
Anthony Hopkins’in yıllar boyunca unutulmayan ve efsane haline gelen bir performans sergilediği Kuzuların Sessizliği (1991), sinema dünyasında büyük bir önem taşıyor. Hannibal ve Kızıl Ejder gibi filmlerin de yer aldığı Kuzuların Sessizliği serisi, günümüzde bile sinema tutkunları tarafından beğeniyle izlenmeye devam ediyor. Siz de The Silence Of The Lambs izlemek için TV+’ı tercih ederek nefes kesici ve ürpertici bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kuzuların Sessizliği filminin de yer aldığı zengin dizi, belgesel ve film içeriğinin tadını çıkarmak ve çok daha fazlasını keşfetmek için TV+ tarafından sunulan seçenekler arasından zevkinize uygun içeriği kolayca bulabilirsiniz.
 
 
Kuzuların Sessizliği Filminin Konusu
 
 
Amerikalı yazar ve senarist Thomas Harris tarafından 1988 yılında kaleme alınan kitaptan uyarlanan Kuzuların Sessizliği 1991 yılında beyaz perdeye aktarıldı. Kuzuların Sessizliği konusu itibarıyla psikolojik gerilim temasını en iyi işleyen yapımlardan biri olmayı başardı.
Film, yeni mezun olmuş bir FBI ajanı olan Clarice Starling karakterinin peşinde olduğu bir katili konu edinir. Genç ajanın kurbanlarının derisini yüzen sapık katile ulaşmak için doktor Hannibal’a yakınlaşmasıyla konu farklı bir boyut kazanır. Asıl görevi katilin elinde tuttuğu genç bir kadını kurtarmak olan ajan Starling bir yandan zamana karşı yarışırken, diğer yandan katile ulaşmak için son derece tehlikeli bir yola başvurur. Katile giden yolda ilerlemek için bir başka katilin güvenini kazanması gereken ajan, daha önce hiç deneyimlemediği bir gerilime şahit olacaktır. The Silence Of The Lambs konusu tüyler ürpertici bir deneyim yaşamak isteyen izleyiciler için iddialı bir içeriğe sahip. Kuzuların Sessizliği fragmanı, filmin sahip olduğu atmosferi izleyiciye yansıtmayı başarıyor.
 
 
Kuzuların Sessizliği Oyuncuları
 
 
Etkileyici bir senaryonun yanı sıra başarılı bir oyuncu kadrosuna da sahip olan film, Anthony Hopkins’in Oscar ödülüne layık görülen on altı dakikalık performansıyla da hatırlanıyor. Jodie Foster’ın da “En İyi Kadın Oyuncu’’ Oscar ödülünü almasını sağlayan performansıyla zenginleştirdiği film, pek çok yıldız oyuncuyu bir araya getiriyor. Kuzuların Sessizliği oyuncuları, üstün performansları sayesinde filmi sinema tarihine altın harflerle yazdırıyor.
 
 
●      Jodie Foster (Clarice Starling)
●      Anthony Hopkins (Hannibal Lecter)
●      Ted Levine (Buffalo Bill)
●      Brooke Smith (Catherine Martin)
●      Scott Glenn (Jack Crawford)
●      Anthony Heald (Dr. Frederick Chilton)
 
 
Kuzuların Sessizliği Hakkında Sıklıkla Sorulan Sorular
 
 
Kuzuların Sessizliği oyuncularını sıraladıktan sonra Kuzuların Sessizliği (The Silence Of The Lambs) ile ilgili sıklıkla soruların soruları ve yanıtlarını ele alabiliriz. Nitekim dünya sinema tarihinin en iyi yapımları arasında yer alan Kuzuların Sessizliği ödüller, başrol oyuncuları, vizyon tarihi ve yönetmen gibi film hakkında merak edilen pek çok ayrıntıyı da beraberinde getiriyor.
 
 
●      Kuzuların Sessizliği Filminin Türü Nedir?
 
 
Amerika yapımı film, psikolojik gerilim türüne ait.
 
 
●      Kuzuların Sessizliği Yönetmeni Kimdir?
 
 
Film Oscar ödüllü Amerikalı yönetmen, yapımcı ve senarist Jonathan Demme tarafından yönetildi. 
 
 
●      Kuzuların Sessizliği Başrol Oyuncuları Kimler?
 
 
Efsane filmin başrollerini Anthony Hopkins ve Jodie Foster üstlendi.
 
 
●      Kuzuların Sessizliği Filminin Vizyona Giriş Tarihi Ne Zaman?
 
 
Filmin Türk sinema salonlarındaki ilk gösterimi 11 Ekim 1991 tarihinde gerçekleşti.
 
 
●      Kuzuların Sessizliği Filminin Aldığı Ödüller Nelerdir?
 
 
Gerilim-Korku türünde “En İyi Film” dalında Akademi ödülü kazanan ilk film olma özelliğini taşıyan Kuzuların Sessizliği; en iyi film, yönetmen, kadın oyuncu, erkek oyuncu ve uyarlama senaryo kategorilerinde 5 Oscar ödülünün yanı sıra Altın Küre ve BAFTA da dahil olmak üzere toplam 68 ödül kazandı.
 
 
●      Kuzuların Sessizliği Filmini Seslendirenler Kimlerdir?
 
 
Filmin Türkçe dublaj seslendirmelerini Burcu Başaran, Nüvit Candaner, Sefa Zengin ve Ali Ekber Diribaş gibi usta isimler gerçekleştirdi.
 
 
Korku ve gerilimi izleyicilerin iliklerine kadar hissettirmeyi başaran Kuzuların Sessizliği filmini yüksek görüntü kalitesi ve gelişmiş oynatma seçenekleriyle dilediğiniz yerde özgürce izlemek için TV+’ı tercih edebilirsiniz. İzleyicilere sunduğu kullanışlı özellikler sayesinde dizi, film ve televizyon deneyimini farklı bir boyuta taşıyan TV+; ödüllü film, dizi ve belgeselleri keyifli bir şekilde izlemenizi sağlıyor. Kuzuların Sessizliği fragmanı ve filmini zengin film arşivinde bulabilir, gerilim dolu bir deneyime şahit olabilirsiniz. Kuzuların Sessizliği izlemek ve farklı onlarca içeriğe ulaşmak için hemen TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, size uygun abonelik paketlerinden bir tanesini satın alabilirsiniz.


Kuzuların Sessizliği İzle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.