Karayip Korsanları 4 izle türkçe izle hd izle Karayip Korsanları 4 izle türkçe izle hd izle

Karayip Korsanları 4

Karayip Korsanları 4 - Gizemli Denizlerde

Abone Ol

Muhteşem görsel efektleri ve güçlü oyuncu kadrosu ile seri filmler arasında özel bir yere sahip olan Karayip Korsanları, tuhaf ve esprili bir kaptan olan Jack Sparrow’un eğlence ve aksiyon dolu maceralarını beyaz perdeye taşıyor. Serinin dördüncü filmi Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde, tıpkı serinin ilk üç filmi gibi seyirciyi ekran başına kilitliyor. Sanki ilk üç serideki gizemlerin ve soruların bir cevabı niteliğinde çekilen Karayip Korsanları 4’te de Barbossa ve Gibbs gibi diğer bölümlerin karakterlerini görebilirsiniz. 2003 yılında ilk bölümü ile merhaba diyen Karayip Korsanları’nın hala gizemini koruyan ve seyircisini maceradan maceraya sürükleyen dördüncü bölümünde hem duygusal anlar yaşayabilir hem de Sparrow’un geçmişi ile ilgili sırları öğrenebilirsiniz. TV+’ta Karayip Korsanları 4 Türkçe dublaj izle, Türkçe altyazılı izle ve orijinal dilde izle seçenekleri ile kesintisiz film keyfini sürebilirsiniz.


Karayip Korsanları 4 İzlemek İsteyenler TV+'ta Buluşuyor


Sonsuz gençliğin anahtarı olan Gençlik Pınarı üzerinde yoğunlaşan Karayip Korsanları 4, Kaptan Sparrow’un geçmişten gelen eski sevgilisi Angelica ile hesaplaşmasına da yer veriyor. Egzotik manzaraları ve muhteşem görselliği ile seyirciyi o döneme götüren Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde hem çocukların hem de yetişkinlerin hayal dünyasında hoş bir gezinti yapmalarına izin veriyor.


150’den fazla yerli ve yabancı kanalı ile izleyicilere eşsiz bir TV izleme keyfi sunan TV+ platformuna hemen üye olarak Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde izle seçeneğini kullanabilir; filmi aynı zamanda televizyon, cep telefonu ya da tablet üzerinden de rahatlıkla izleyebilirsiniz. Korsan filmi sevenler için ideal bir seçenek olan Karayip Korsanları 4 altyazılı izle seçeneği, özellikle orijinal sesiyle film izlemek isteyenlerin beğenisini kazanıyor.

 

Karayip Korsanları 4 Konusu


Kaptan Sparrow serinin dördüncü bölümünde de tehlikeli sulardaki maceralarına devam ediyor. İngiltere Kralı, Sparrow’dan Gençlik Çeşmesi’ni bulmasını ister ancak çılgın kaptan krala hizmet etmeyi reddeder. Bu sırada şehirde Sparrow’un adını kullanarak mürettebat toplayan sahte bir kaptan olduğunu fark eder. Sahte kaptanın kimliğini öğrendiğinde de oldukça şaşırır. Zira bu kişi, Jack Sparrow’un geçmişindeki hayal kırıklıklarından biri olan güzeller güzeli Angelica’dır. Eski aşkı ile karşılaşmak Sparrow’un iç dünyasında gelgitlere neden olur. Bu dişi kaptan da tıpkı İngiltere Kralı gibi Gençlik Çeşmesi’nin peşindedir. Eski aşkı Angelina’yı kovalarken korsan Karasakal’ın tuzağına düşen Sparrow, ne olduğunu anlayamadan korsanın gemisi Kraliçe Anne’de esir olarak hapsedilir. Dahası, Gençlik Pınarı’nı arayan sadece Sparrow ve Angelica değildir. Gibbs ve Kaptan Barbossa da sonsuz yaşamın peşindedir. Ellerinde bulunan harita ile pınara ulaşmaya çalışırlar. Ancak iki korsanın yolu deniz kızları avında kesişir. Peki, Gençlik Pınarı’na ilk kim ulaşacak? Yanıtı TV+’ta bulabilirsiniz.

 

Karayip Korsanları 4 Oyuncuları


Zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Karayip Korsanları 4 filminde tabii ki Sparrow’la özdeşleşen Johnny Depp yine başrolde yerini alıyor. Usta oyuncu Geoffrey Rush ikinci kaptan Hector Barbossa, Kevin R. McNally ise çılgın kaptan Jack Sparrow’un eski dostu Joshamee Gibbs rolünde karşımıza çıkıyor. Sparrow’un eski aşkı Angelica Teach ise Penélope Cruz tarafından canlandırılıyor. Karayip Korsanları 4 oyuncuları arasında ayrıca misyoner rolüyle Sam Claflin ve deniz kızı rolüyle Astrid Berges-Frisbey dikkat çekiyor. Bunlara ek olarak Kabasakal rolünde Ian McShane de bulunuyor. Filmin yönetmenliğini Rob Marshall ve yapımcılığını Jerry Bruckheimer üstleniyor. Senaryosu ise Ted Elliott ve Terry Rossio tarafından kaleme alınmış.

 

Dünya üzerinde gişe rekorları kıran ve çok sevilen serinin son filmi Karayip Korsanları 4 full izle seçeneği ile TV+’ta! Serinin devam filmini dilediğiniz gibi izleyebilir, sinema keyfine doyabilirsiniz. Karayip Korsanları 4 izlemek için hemen TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, sizin için uygun paketi seçerek TV+ dünyasına adım atabilirsiniz. TV+’ta serinin diğer filmleri arasında yer alan Karayip Korsanları 1, Karayip Korsanları 2, Karayip Korsanları 3, ve Karayip Korsanları 5 filmlerini de bulabilirsiniz.

Karayip Korsanları 4 izle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.