The Feed Dizi İzle

The Feed

Kimler sosyal medya ve teknoloji bağımlısı? Sıkı bir bilimkurgu dizisine hazır mısın?
 
Sosyal medya bağımlılığı için geliştirilen bu yeni çip ile artık herkes yaşadıklarını anında paylaşabilecek. Yaşadığınız her şeyi kaydedebilecek ve bir göz kırpması ile istediğinizi yapabileceksiniz. Fakat zaman geçtikçe işler karışacak. Çip takılan kişilerin davranışları giderek değişirken, dünya da yaşanmamış bir kaosa sürüklenecek.
 
The Feed İzlemek İsteyenler TV+’ta Buluşuyor
 
 
TV+ platformunda The Feed izleyebileceğiniz onlarca farklı dizi arasında yer alıyor. İlgi çekici konusuyla dikkat çeken The Feed dizisini 1. sezonu ile TV+’ta izleyebilirsiniz. 1 sezonluk mini diziler arasında yer alan The Feed dizisini Türkçe altyazılı, Türkçe dublaj ve İngilizce altyazılı gibi seçeneklerle izleyebilirsiniz. The Feed izlemek için hemen TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, size uygun paketlerden bir tanesini seçebilirsiniz.

The Feed Konusu

 
Bilim kurgu dizileri sevenler için alternatif olabilecek diziler arasında yer alan The Feed dizisi ilginç konusu ile dikkat çekiyor. The Feed dizisinde insanların duygu ve düşüncelerini anında diğer insanlarla paylaşmalarına izin veren çipi icat eden bir bilim adamının konusu ele alınıyor. İcadı yapan kişinin adı Lawrence’tır. Ancak Lawrence’ın oğlu Tom ve eşi Kate teknolojinin insanların hayatına bu denli girmesine karşı olan bir çifttir. The Feed dizisinde her ne kadar bu icat ilk zamanlarda doğru çalışsa da zaman geçtikçe çipi kullananlar ilginç davranışlar sergilemeye başlar. The Feed dizisinde işler tam da bu andan itibaren karışmaya başlar. Tom ve Kate artık kızlarını bu icadın yarattığı kaostan korumak zorundadır.
 
 
Abone Ol

NBA heyecanı her gece canlı yayınlarla TV+'ta!

Bu heyecana ortak olmak için hemen TV+'a gelin!

Anasayfa Yatay Banner

.

.