Fearless Dizi İzle

Fearless

2017 yapımı Fearless dizisi mini diziler arasında yer almaktadır. Suç, dram ve gizem türlerinde olan Fearless dizisinin yönetmen koltuğunda BAFTA ödüllü Pete Davis oturmaktadır. Gerilim-suç draması türünü sevenler için oldukça ideal bir seçenek olabilecek Fearless dizisi ilgi çekici ve son derece heyecanlı bir kurguyla ön plana çıkmaktadır.
 
 Fearless oyuncuları arasında önemli isimler yer almaktadır. Helen McCrory, Black Mirror dizisinden tanınan Wunmi Mosaku, Sir Micheal Gambon, American Horror Story dizisinden tanınan Robert Weigert, Rebecca Callard, Jonathan Forbes ve Jamie Bamber Fearless dizisinin oyuncu kadrosunda ön plana çıkan isimler arasında yer almaktadır. Fearless dizinin konusu Helen McCrory tarafından canlandırılan Emma Banville adlı karakter üzerinden şekillenmektedir. Kaybedilmek üzere olan davalara bakması ile bilinen bir avukat olan Emma, cinayetten suçlu bulunan Kevin Russell’ın savunmasını yapmaktadır. Süreçte adli bir hata olduğunu düşünen Emma, müvekkilinin beraati için elinden geleni yapmaktadır.
 
 Fearless 1. sezon tüm bölümlerini TV+ üzerinden izleyebilirsiniz. Fearless dizisini Türkçe altyazılı, Türkçe dublaj ve İngilizce altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Fearless dizisini izlemek için hemen hemen TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, size uygun paketlerden bir tanesini seçebilirsiniz. 


NBA heyecanı her gece canlı yayınlarla TV+'ta!

Bu heyecana ortak olmak için hemen TV+'a gelin!

Anasayfa Yatay Banner

.

.