Bumblebee türkçe izle hd izle Bumblebee türkçe izle hd izle

Bumblebee (2018) İzle - Türkçe Dublaj ve Altyazılı | TV+

Bumblebee filmini TV+’ta Türkçe dublaj, alt yazılı ve İngilizce seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Bumblebee 2018 (Transformers 6) TV+'ta sizi bekliyor!

Abone Ol

Bumblebee 

Transformers serisinin uzun süredir hayranı mısınız? Peki Transformers 6 filmi sayılabilecek Bumblebee filmini tek bir tık ile yüksek kalitede izlemeye ne dersiniz? Öyleyse sizin için doğru yer TV+! İnternette "bumblebee türkçe dublaj full izle tek parça" gibi aramalarla seyir sürenizi harcamadan; tek bir tıkla TV+'ta Bumblebee filmini Türkçe dublaj tek parça olarak izleyebilirsiniz. Aynı zamanda Bumblebee filmi Türkçe altyazılı seçeneği ile de TV+'ta yer alıyor. 

 

Bumblebee İzlemek İsteyenler TV+'ta Buluşuyor!

Bumblebee Türkçe dublaj tek parça izlemek için doğru adres TV+! 

Seride Transformers 6 olarak da tanımlanan Bumblebee filmi, Travis Knight'ın yönettiği ve Christina Hodson'ın yazdığı senaryoyla Autobotlar ve Decepticon'lar arasındaki bitmeyen savaşları 1987'ye geri sarıyor. 1987 yılında kaçak olan Bumblebee, küçük bir California sahil kasabasında bir hurdalığa sığınır. 18 yaşına girmek ve dünyadaki yerini bulmaya çalışmak üzere olan Charlie Watson, Bumblebee'yi savaştan yaralı ve kırık bir halde keşfeder. 

 

Tüm bu macerayı dolayısıyla Bumblebee full izleme deneyimi ise TV+'ın size sunduğu kusursuz film seçkisinden sadece birini oluşturuyor. Bumblebee filmi sadece görselliği ile değil aynı zamanda konusu ile sizi kısa sürede içerisine alacak ve uzun süre etkisinden çıkamayacağınız bir seyirlik sunuyor. Üstelik TV+ ile kotadan düşmez; Durdur/Geri Al/İzle seçenekleriyle film izleme keyfinizi başka bir seviyeye çıkarabilirsiniz. Bumblebee izlemenin keyfine TV+'ta kolaylıkla yüksek kalitede varabilirsiniz. Bumblebee filmini TV+ kalitesiyle Türkçe dublaj Türkçe altyazılı ve İngilizce seçenekleriyle izleyebilirsiniz. 

 

Bumblebee Konusu 

Transformers efsanesi, Bumblebee filmiyle, TV+’ta devam ediyor.  

Cybertron düşmüştür. Bunun sonrasında Optimus Prime, Bumblebee'yi Dünya'yı savunması için gönderdiğinde, onun kahraman olma yolculuğu başlayacaktır.  

1987 yılında kaçak olan Bumblebee, Kaliforniya'nın küçük bir sahil kasabasındaki bir hurdalığa sığınır. Dünyadaki yerini bulmaya çalışan bir genç olan; Hailee Steinfeld’ın canlandırdığı Charlie Watson, 18 yaşına girmek üzereyken, Bumblebee'yi savaş yaralı ve kırık bir halde keşfeder. Charlie onu canlandırdığında, bunun sıradan bir sarı VW böceği olmadığını anında anlayacaktır. Charlie, Volkswagen Beetle kılığına giren savaş yaralı robotu keşfeder ve onarır. Decepticon'lar, John Cena’nın canlandırdığı Ajan Burns liderliğindeki gizli bir teşkilatın yardımıyla hayatta kalan Autobot'ları avlarken, Bumblebee ve Charlie, tüm aile için eğlenceli, aksiyon dolu bir macerada dünyayı korumak için bir araya geliyor. 

 

Bumblebee Oyuncuları 

Etkileyici görsel efektleri ve düşmeyen temposuyla dikkat çeken Bumblebee filmi, kadrosuyla da keyifli bir seyirlik sunuyor. Son dönemin yükselişteki yetenekli genç yıldızı Hailee Steinfeld ve sinemadaki başarılı kariyerini sürdüren John Cena; Bumblebee filminin başrollerini paylaşıyor. Bumblebee karakterini seslendiren Dylan O'Brien, Shatter'ı seslendiren Angela Bassett ve Dropkick'i seslendiren Justin Theroux ise filmin yıldız seslendirme kadrosunu oluşturuyor. Bumblebee filminin yönetmen koltuğunda oturan isim ise Travis Knight. 

 

Bumblebee altyazılı izlemek isteyenler için TV+'ta yer alıyor. Aynı zamanda Bumblebee Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle de TV+’ta sizleri bekliyor. Bumblebee izlemek yalnızca bir tık uzağınızda! Bumblebee dahil en iyi filmleri kaydet İzle seçeneği sayesinde konforlu bir film deneyimi yaşayabilirsiniz. Üstelik TV+ ile kotadan düşmez; Durdur/Geri Al/İzle seçenekleriyle film izleme keyfinizi başka bir seviyeye çıkarabilirsiniz. Türün sevenleri için, Bumblebee konusuna benzer pek çok yapımı da TV+'ta kolaylıkla yüksek kalitede bulabilirsiniz. Bumblebee gibi son dönemin iddialı yapımlarının yanı sıra Uzay Yolu: Sonsuzluk gibi bilim kurgu filmlerinden dilediğinizi izleyebilir, aksiyon macera filmleri, komedi filmleri, bilim kurgu filmleri gibi birçok farklı türde yapımı TV+ kalitesi ile evinize taşıyabilirsiniz. 

 Bumblebee
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.