KAMPANYA KOŞULLARI

Bu kampanya sadece tvplus.com.tr sitesi üzerinden Kredi/Banka Kartları ile yapılacak Premium TV+ Paketi satın alımlarında geçerlidir.

Premium TV+ Paketi satın alabilmek için kullanıcıların bir TV+ hesabı olması gerekmektedir. Ücretsiz bir TV+ hesabı oluşturmak için hemen tıklayın.

İlk 7 gün ücretsiz faydasından yararlanan kullanıcılar, 7 günlük deneme süresi boyunca paketlerini iptal etmeleri durumunda 7 günden kalan süre kadar TV+ Premium faydalarından yararlanmaya devam edebilirler.

İlk 7 gün ücretsiz dönemde paketin iptal edilmesi durumunda herhangi bir ücret alınmaz.

Deneme süresi olan ücretsiz 7 günün sonunda kullanıcının herhangi bir iptal emri yoksa; Premium TV+ Paket ücreti kullanıcının tercihine bağlı olarak Tek Çekim veya 12 Taksitli şekilde kullanıcıya yansıtılır ve Premium TV+ üyeliği başlar.

İlk 7 gün ücretsiz faydası, Premium TV+ Paketi alımı esnasında sadece mevcut bir TV+ Premium paketi olmayan kullanıcılar tarafından ve sadece bir kez kullanılabilir.

Mevcut bir TV+ Premium Paketi olan veya daha önce «İlk 7 Gün Ücretsiz» faydasından yararlanmış kullanıcılara, Premium TV+ Paketi almaları durumunda Premium TV+ Paket ücreti doğrudan yansıtılacak ve 7 Gün Ücretsiz deneme faydası verilmeyecektir..

İlk 7 gün ücretsiz faydasından yararlanabilecek kullanıcılar https://tvplus.com.tr/abonelik adresine üye girişi yaparak Satın Alabileceğim Üyelikler bölümünden «İlk 7 Gün Ücretsiz» ve/veya «Ücretsiz Dene» ibarelerini görebilirler.

Bu ibareleri görmeyen kullanıcılar İlk 7 Gün Ücretsiz faydasından yararlanamayacaklardır.

Bu kampanya kapsamında Premium TV+ Paketi satın alan kullanıcılar, iptal talebi yaptıkları ilgili üyeliğin dönemi sonuna kadar üyeliklerinden faydalanabilirler.

Premium TV+ Paketleri kendi dönemleri sonunda, kullanıcı tarafından herhangi bir iptal ya da değişiklik talebi olmaması durumunda, ödeme yapılan kart üzerinden otomatik olarak yenilenecektir.

Ödeme yapılan dönem için ücret iadesi yapılmaz.

Kullanıcılar, üyelik haklarından ilgili üyeliğin dönemi sonuna kadar faydalanmaya devam edebilirler.

12 Taksit seçeneği yalnızca Paraf, World, Axess ve Bonus kredi kartlarıyla yapılacak Yıllık Premium TV+ Paket alımları için geçerlidir.

Yıllık Premium TV+ Paket satın alma ekranında kullanıcı herhangi bir tercih yapmazsa ödeme tek çekim olarak alınacaktır, taksit opsiyonundan faydalanmak için kullanıcıların 12 taksit seçeneğini kendisi seçmesi gerekmektedir.

Aylık Premium TV+ Paketi alımlarında taksit seçeneği bulunmamakta olup ödemeler, kullanıcılar ilgili paketi iptal edilene kadar aylık olarak tahsil edilecektir.

Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. kampanyayı dilediği zaman abone alımına kapatabilir.