Picnic At Hanging Rock İzle türkçe izle hd izle Picnic At Hanging Rock İzle türkçe izle hd izle

Picnic At Hanging Rock

Tüm bölümleriyle TV+'ta

Abone Ol
Joan Lindsay’in eşsiz romanından uyarlanan Avustralya dizisi Picnic At Hanging Rock, bir piknikte sürpriz biçimde ortadan kaybolan kız öğrencilerin hikâyesini anlatıyor. 1900’lü yılların başında geçen bir dönem dizisi olan Picnic At Hanging Rock dizisi, dünyaca ünlü oyuncuları bir araya getiriyor. Kanadalı ünlü yönetmen Larysa Kondracki’nin yönettiği mini dizi, gizemlerle dolu bir soruşturma sürecini konu alıyor. TV+’ta “Picnic At Hanging Rock izle” seçeneğiyle 6 bölümlük heyecanlı bir maceraya adım atabilirsiniz.
 
Picnic At Hanging Rock Dizisini TV+'ta İzleyebilirsiniz
TV+ aracılığıyla kolaylıkla izlenebilen Picnic At Hanging Rock bölümleri, pikniğe giden üç yatılı okul öğrencisi ve bir öğretmenin başından geçenleri konu alıyor. 20. yüzyılın başında Avustralya kırsalında geçen mini dizi, gizemli kayıp olayının ardından yaşananları anlatıyor. Esrarengiz gelişmelerin insanların hayatlarına olan etkisi ve soruşturma evresindeki ilginç olaylar da hikâyenin akışında önemli bir yer tutuyor. Gerçeğe yakın bir dönem dizisi olarak büyük beğeni toplayan Picnic At Hanging Rock konusu itibarıyla dramatik bir yapı ortaya koyuyor. Dünya prömiyerini Berlin Film Festivali’nde yapan ve pek çok ülkede ödüle layık görülen Picnic At Hanging Rock İngilizce altyazılı, Türkçe dublaj seçeneği ile TV+’ta yerini alıyor. Picnic at Hanging Rock Türkçe altyazılı olarak orijinal dilinde de izlenebiliyor. Picnic At Hanging Rock 1. sezonu ile sizlerle buluşuyor.

Picnic At Hanging Rock Dizi Konusu
1967 yılında yazılan bir romandan uyarlanan ve 1975 yılında bir sinema filmine de konu olan bu çok özel macera, 6 ayrı bölüm ile oldukça dinamik bir izleme keyfi sunuyor. Dizi, Appleyard Özel Okulu’nda yatılı öğrenci olan üç genç kızın ve bir öğretmenin 1900 yılının Sevgililer Günü’nde pikniğe gitmeleri ile başlıyor. Hanging Rock adı verilen kayalıklarda pikniğe giden yatılı okul öğrencilerinden üçü ve onlara eşlik eden öğretmen tuhaf biçimde bir anda ortadan kayboluyor. Piknik sırasında yürüyüşe çıktıktan sonra kaybolan okul müdiresi ve öğrencilerin başından geçenler etkileyici çekimler ve eşsiz bir kurgu ile anlatılıyor. Büyülü bir atmosfer çizen mini dizi, oldukça dinamik ve tempolu bir akış sunuyor. Türkçeye Hanging Rock’ta Piknik olarak çevrilen mini dizi, rüya ile gerçeğin iç içe geçtiği, çok boyutlu kurgusuyla öne çıkıyor.

Picnic At Hanging Rock Oyuncuları
Picnic At Hanging Rock dizisi dünyaca ünlü sevilen oyuncuları bir araya getiriyor. Başrolde yer alan ve Game of Thrones, Açlık Oyunları gibi yapımlarla yaygın bir üne kavuşan Natalie Dormer başarılı bir oyunculuk sergiliyor. Mini dizide okulun otoriter müdiresi rolünü Natalie Dormer, kayıp öğretmen rolünü ise Anna McGahan canlandırıyor. Lily Sullivan, Samara Weaving ve Madeleine Madden gibi farklı dizi projelerinden aşina olunan yüzler ise kaybolan üç kıza hayat veriyor. Senaryosu Beatrix Christian ve Alice Addison’a ait olan mini diziyi Larysa Konrdracki, Michael Rymer ve Amanda Brotchie ile birlikte yönetiyor.
 
Hanging Rock’ta Piknik oyuncu kadrosu aşağıdaki gibi sıralanabilir:
●      Natalie Dormer
●      Lola Bessis
●      Madeleine Madden
●      Lily Sullivan
●      Harrison Gilbertson
●      Ruby Rees Wemyss
●      Samara Weaving
●      Inez Curro
●      Yael Stone
●      James Hoare
●      Alyssa Tuddenham
●      Don Hany
●      Bethany Whitmore
●      Anna McGahan
●      Marcus Graham
●      Mark Coles Smith
●      Markella Kavenagh

Kusursuz bir dönem draması olan Picnic At Hanging Rock, gizemli bir kurgu ile merak uyandırıcı bir olay örgüsüyle izleyicilerini bekliyor. Dünyanın pek çok ülkesinde televizyonlarda yayınlanan mini dizi, heyecanlı finali ile izleyicilerden tam not alıyor. 20. yüzyılın başında halen İngiliz sömürgesi olan Avustralya’nın kırsal kesimlerinde geçen dizi, mükemmel kurgusu ve esrarengiz konusu ile izleyenleri farklı dünyalara götürüyor. Her bölümü 50 dakika civarında olan ve toplam 6 bölümden oluşan Picnic At Hanging Rock izlemek için TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, size uygun paketlerden bir tanesini tercih edebilirsiniz. 
Picnic At Hanging Rock İzle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Fragman İzle

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.