Masum türkçe izle hd izle Masum türkçe izle hd izle

Masum Dizisi 1. Bölüm İzle 2018 | TV+

Masum dizisi 1. sezon 1.bölüm ve tüm bölümleriyle TV+'ta sizi bekliyor. Haluk Bilginer’in başrolde yer aldığı Masum oyuncularını ve konusunu için tıklayın!

Abone Ol

Masum

Türkiye’nin en sevilen dizisi Masum TV+ farkıyla karşınızda! Masum dizisi, başarılı oyuncu kadrosu, yönetmeni ve senaristi ile Türkiye’nin en çok konuşulan yapımlarından biri oldu. Çok konuşulan Masum dizisi izlemek için TV+’a abone olmanız yeterli. Yüksek ses ve görüntü kalitesiyle Masum son bölüm izlemek ve Masum 1 bölüm izlemek TV+ ile mümkün. Hemen abone olun ve Masum izlemenin keyfini sürün. 


Masum Dizisi İzlemek İsteyenler TV+'ta Buluşuyor!

Oyuncu kadrosunda Ali Atay, Haluk Bilginer, Nur Sürer, Okan Yalabık, Tülin Özen, Serkan Keskin, Bartu Küçükçağlayan, İrem Altuğ, Mehmet Özgür ve Merve Ateş gibi başarılı isimlerin yer aldığı Masum dizisi seyircileri tarafından oldukça sevildi.

Emekli komiser Cevdet (Masum Haluk Bilginer) ve eşi Nermin, emekliliklerini şehirden uzak, küçük bir çiftlik evinde huzur içinde geçirir. Ancak bir gece küçük oğullarının eve kötü bir haber getirmesiyle hayatları altüst olur. 

2017 yılında izleyiciyle buluşan Masum dizisini TV+ ayrıcalıklarıyla izleyin. Masum son bölüm full izle seçeneği ve tüm bölümleri TV+’tan izleyebilirsiniz. Yönetmenliğini Seren Yüce'nin üstlendiği Masum izlemek için TV+ sayfasını ziyaret edin. 


Masum Konusu

Yönetmenliğini Seren Yüce‘nin üstlendiği Masum dizisi, 27 Ocak 2017’de yayınlanmaya başladı. 8 bölümlük mini-dizi olan yapımın senaryosu Berkun Oya tarafından kaleme alındı. Berkun Oya’nın Bayrak adlı tiyatro oyunundan uyarlanan dizinin yapımını D Productions üstlendi. 

Dizinin her bölü 60 dakikadan oluşur. IMDb’de 8,5‘lik puana sahip olan dizi, bugün hala en sevilen ve en çok konuşulan Türk dizileri arasında yerini alır. 

Polisiye, drama ve gizem türündeki Masum dizisi, Türk aile trajedisi etrafında dönen bir konuyu ele alır. Uluslararası üne de sahip dizi, emekli komiser Cevdet ve onun ailesi etrafında dönen olayları izleyiciye sunar.

Emekli komiser Cevdet (Haluk Bilginer), küçük bir çiftlik evinde eşi ile huzurlu bir hayat sürer. Tatlı sert bir aile babası olan Cevdet’in iki çoğu vardır. Büyük oğlu Taner’i bir trafik kazasında kaybeder. Cevdet, merhametli ve olayları çabucak çözüme ulaştırmaya çalışan bir karakterdir. Cevdet’in eşi Nermin (Nur Sürer) ise ailesine bağlı ve çocukları için her şeyi yapmaya hazır bir kadındır. Çoğu zaman eşiyle çatışan Nermin, çocukları söz konusu olduğunda eşiyle ortak bir paydada buluşur. Cevdet’in oğlu Tarık (Okan Yalabık), abisi Taner (Serkan Keskin) ve eşi Emel’i kaybettikten sonra akli dengesini yitirir. Bu nedenle anne ve babasının yanına taşınır ve onlarla birlikte yaşamaya başlar. Kendi kendine konuşan ve halüsinasyon gören Tarık, alkol problemiyle de uğraşır. Tarık’ın eşi Emel (Tülin Özen), eşini iş arkadaşı Selim ile aldatır. Tarık’ın psikolojisinin bozuk olduğunu öğrendikten sonra ona merhametle yaklaşır, ama evliliğinde oldukça mutsuzdur. Selim (Bartu Küçükçağlayan), yaşadığı ilişkinin uygunsuz olduğunu bilir ama yine de Emel’i bırakamaz. Bu ilişki ikili için kötü olayların art arda yaşanmasına neden olur. Cevdet’in yakın arkadaşı Yusuf (Ali Atay), her ne kadar mesleğinde başarılı olsa da hayatında sürekli problemler yaşar. Eşinin onu aldattığını öğrendikten sonra intikam almak için çeşitli oyunlara başvurur. Bu sırada eline bir cinayet dosyası geçer ve bu dosyayı araştırmak için Cevdet’in yaşadığı kasabaya gider. Ancak zamanla aile içinde tuhaf olaylar yaşandığını fark eder. 


Gergin ve gizemli havasıyla izleyiciyi içine çeken Masum dizisini TV+’ta izlemek için hemen abone olun. Masum son bölüm izlemediyseniz TV+’ta sizleri bekliyor. Dizi severleri buluşturan TV+’ta yerli ve yabancı birçok diziye ulaşabilirsiniz.Masum
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.