TV+ Destek Sıkça Sorulan Sorular

TV+’ta hangi kanallar var?

TV+'taki Canlı TV kanallarını https://tvplus.com.tr/destek/sss/tvplus-kanallari adresinden kontrol edebilirsiniz. Kanalların internet hakları ile ilgili nedenlerden dolayı yayında bazı saatlerde kesintiler yapılabilir. Bu durumda yayın tamamen kapatılarak kanalda uyarı mesajı ile aboneler bilgilendirilir ya da yayın akışı dışında başka bir içerik yayınlanır.

Arrow Down Icon

TV+’a nasıl giriş yaparım?

Hızlı Giriş seçeneği ile TV+ uygulamalarına sadece telefon numaranızı verip, telefonunuza gelen doğrulama kodunu ekrana girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz. TV+ Üyeliğiniz yok ise tvplus.com.tr/yeni-kayit adresine tıklayarak ücretsiz hesap oluşturabilirsiniz. TV+ Üyeliğiniz var ancak TV+ şifrenizi bilmiyorsanız, TV+ uygulamalarının giriş ekranlarındaki Şifremi Unuttum seçeceğiyle yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ aboneliğimi nasıl iptal ederim?

TV+ aboneliğinizi, TV+ Paketini satın aldığınız kanaldan iptal edebilirsiniz. TV+ paketinizi iOS cihazınız ile App Store üzerinden satın aldıysanız, bu paketinizi yalnızca App Store Abonelikler bölümünden iptal edebilirsiniz. TV+ paketinizi Android cihazınız ile Google Play Store üzerinden satın aldıysanız, bu paketinizi Google Play Store Abonelikler bölümünden iptal edebilirsiniz. TV+ paketinizi kredi kartı ile tvplus web sitesi üzerinden online satın aldıysanız, bu paketinizi yine https://tvplus.com.tr web sitemize üye girişi yaparak Abonelik > Sahip Olduğum Paketler bölümünden iptal edebilirsiniz. Turkcell faturanıza yansıtarak satın aldığınız TV+ kontratlı, aylık ve mobil paketleri için ise Turkcell Müşteri Hizmetleri 532’yi arayarak ya da Turkcell Mağazalarını ziyaret ederek paketinizi iptal edebilirsiniz. Turkcell Superonline interneti ile birlikte alınan TV+ üyeliklerini Turkcell Superonline Çağrı Merkezi’ni (+90 532 532 00 00) arayarak iptal edebilirsiniz. Ödeme yapılan dönem için ücret iadesi yapılmamaktadır. Kullanıcı, üyelik haklarından ilgili üyeliğin dönemi sonuna kadar faydalanmaya devam edecektir. İptal talebi yalnızca otomatik yenilenen paketlerin ilgili dönem sonundaki yenilenmesini durduracak ve iptal emri olan paket kendi dönemi sonunda yenilenmeyecektir.

Arrow Down Icon

Evde TV+ aboneliğimi nasıl iptal ederim?

Evde TV+ aboneliğinizi Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00 üzerinden iptal talebi başlatarak sonlandırabilirsiniz.

Arrow Down Icon

Evde TV+ Kampanyaları nelerdir?

Evde TV+ kampanyaları hakkında detaylı bilgiye, https://www.superonline.net/turkcell-tv/evde-turkcell-tv adresinden ve Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 850 808 0 808, Turkcell Superonline yetkili satış kanalları ve Turkcell İletişim Merkezleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ Premium Kampanyaları nelerdir?

TV+ içeriklerini dilediğiniz yerden (Smart TV, telefon, tablet, bilgisayar, AppleTV ve AndroidTV) izleme olanağı sunan paketlerdir. https://tvplus.com.tr/paketler adresinden avantajlı teklifleri görebilir ve ücretsiz hesap oluşturarak istediğiniz paketi seçip aboneliğinizi başlatabilirsiniz. 0 532 532 00 00 üzerinden veya Turkcell İletişim Merkezleri aracılığıyla da bilgi alabilirsiniz.

Arrow Down Icon

Kirala İzle – Satın Al İzle Nedir?

TV+ platformunda aboneliğiniz kapsamında izleyebileceğiniz ve kiralayarak/satın alarak izleyebileceğiniz içerikler vardır. Kirala İzle – Satın Al İzle filmler herhangi bir abonelik kapsamında değildir ve ek ücret karşılığında kiralanarak/satın alınarak izlenebilir.

Arrow Down Icon

Kiraladığım filmi ne kadar süre izleyebilirim?

Kiraladığınız filmi 1 ay boyunca istediğiniz zaman izlemeye başlayabilir, filmi izlemeye başladıktan itibaren bitirmek veya yeniden izlemek için 48 saatiniz vardır.

Arrow Down Icon

Satın aldığım filmi ne kadar süre izleyebilirim?

Satın aldığınız filmi izlemeniz için bir süre kısıtlaması yoktur. TV+ uygulamalarına giriş yaparak dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ nedir?

TV+, evinizde veya istediğiniz her yerde; Smart TV, telefon, tablet, web, TV+ Ready, AppleTV, AndroidTV cihazlarınızla film, dizi, belgesel ve canlı tv kanallarını izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. TV+ ile en beğenilen TV kanallarını, filmleri, belgeselleri ve dizileri izleyebilirsiniz. TV+ çoklu ekran erişimi, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir izleme deneyimi sunmaktadır.

Arrow Down Icon

Evde TV+ nedir?

Evde TV+, Turkcell Superonline Fiber hizmetinin sunulduğu alanlarda TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kablolu yayın ortamında sunulmakta olan IPTV hizmetidir. TV+ ile en beğenilen TV kanallarını, filmleri ve dizileri evinizin konforunda doyasıya izleyebilirsiniz. Üstelik Evde TV+ aboneliğiniz kapsamındaki çoklu ekran erişimi sayesinde telefon, tablet ve bilgisayarınızdan da TV+’ın eğlenceli dünyasına erişebilir; yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV izleme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ Premium nedir?

TV+ Premium paketleri ile eşsiz TV+ içeriklerini cep telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan, Smart TV, Apple TV ve Android TV cihazlarınızdan en konforlu şekilde TV izleyebilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+’ı kimler kullanabilir?

TV+ uygulamasının desteklediği cihazlara sahip ve TV+ Paketi olan tüm kullanıcılar, gsm operatörüne bakılmaksızın, TV+ uygulamalarını kullanabilir ve TV+ içeriklerini izleyebilir. TV+ ev aboneliği için Superonline Fiber altyapısına sahip olmanız gerekmektedir. Superonline Fiber altyapısına sahip olmayanlar TV+ Ready ile veya TV+ Smart TV, Apple TV ve Android TV uygulamaları ile TV+ içeriklerini büyük ekrandan izleyebilirler.

Arrow Down Icon

TV+ Club nedir?

TV+ Club, TV+’ın tüm paket sahibi abonelerine yönelik bir avantajlar kulübüdür.

Arrow Down Icon

TV+ Club ücretli midir?

TV+ Club ek bir ücret gerekmemektedir. TV+’ın tüm paket sahibi aboneleri için ücretsizdir.

Arrow Down Icon

Güncel TV+ Club kampanyalarını nasıl öğrenebilirim?

TV+ Club'a ait güncel kampanyaları https://tvplus.com.tr/tvclub adresinden öğrenebilirsiniz. Kampanyalar belirli tarih aralıklarında gerçekleşmektedir. Her firmanın kendine özel oranları ve geçerlilik tarihi bulunmaktadır.

Arrow Down Icon

TV+ Club’dan nasıl yararlanabilirim?

https://tvplus.com.tr/tvclub adresinden seçeceğiniz kampanyanın detay sayfasından alışverişinizde kullanabileceğiniz özel kodu nasıl alabileceğiniz ve o kampanyada kullanmak için gerekli şartları öğrenebilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+'ta 4K kanalları nasıl izleyebilirim?

TV+'ta 4K yayın izleyebilmek için mevcut televizyonunuzun ve IPTV aboneliğine bağlı evinizdeki kutunun 4K yayını desteklemesi gerekmektedir. Smart TV uygulaması ile 4K yayın izlemek için mevcut Smart TV’inizin 4K yayını desteklemesi gerekmektedir. IPTV aboneliğinize bağlı evinizde bulunan kutunun 4K ile uyumluluğunu 0850 808 0 808 ‘i arayarak kontrol edebilirsiniz. Smart TV’inizin uyumluluğunu ve 4K uygunluğunu https://tvplus.com.tr/smart-tv adresinden kontrol edebilirsiniz. TV+'taki cüncel kanal listelerini https://tvplus.com.tr/canli-tv adresinden kontrol edebilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ çağrı merkezine hangi telefon numarasından ulaşabilirim?

Ev Aboneliğiniz ile ilgili tüm sorular için 0850 808 0 0 808'i arayabilirsiniz. TV+ Premium aboneliğiniz kapsamında kullandığınız tüm ekranlar ve teknik sorularınız için 0532 532 00 00'ı arayabilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+'ta satın aldığım filmi ne kadar süre izleyebilirim?

TV+'ta satın aldığınız filmi izlemeniz için bir süre kısıtlaması yoktur. TV+ uygulamalarına giriş yaparak dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Arrow Down Icon

'Kaydet İzle' nedir?

TV programlarını buluta kaydederek 30 gün içinde izleyebilmenizi sağlayan özelliktir.

Arrow Down Icon

TV+ ile dizilerin tüm bölümlerini nasıl kaydederim?

TV dizilerinin sayfalarındaki Kaydet butonuna bastığınızda “Sonraki Tüm Bölümler” kısmını seçip kaydedebilirsiniz.

Arrow Down Icon

Profil bilgilerime nasıl ulaşabilirim?

Profilim ekranı: TV+ Ana menü üzerinden Profilim ekranından profil bilgilerinize, izleme listenize, kayıtlarınıza ve TV+ ayarlarınıza bu ekrandan ulaşabilirsiniz. Hesap Bilgileri: Bu ekranda TV+ bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Pin kodu belirleyebilir, TV+ içindeki satın almalardan önce PIN kodu sor seçeneğini açabilirsiniz. Ebeveyn kontrolü ayarlarını bu ekrandan yapabilirsiniz. Ebeveyn kontrol seviyesi değiştirildiğinde bu kontrol seviyesinden üst bir seviyedeki içerikleri izlemek için PIN kodu sorulur. Bu ekrandan ayrıca, kullanıcı sözleşmelerini görebilir, verdiğiniz izinler hakkında bilgi alabilirsiniz. İzleme Listem: İzleme listenize eklediğiniz film ve diziler burada sıralanır. Paketlerim: TV+’ta sahip olduğunuz paketlere buradan ulaşabilirsiniz. Kayıtlarım: Kayıtlarınızı buradan izleyebilir, yönetebilirsiniz.

Arrow Down Icon

4K kanalları nasıl izleyebilirim?

4K yayın izleyebilmek için ya TV+ EV (IPTV) abonesi olmanız, ya da TV+ Ready veya 4K ve TV+ destekli Smart TV sahibi olmanız gerekmektedir. Mevcut televizyonunuzun ve IPTV aboneliğine bağlı evinizdeki kutunun 4K yayını desteklemesi gerekmektedir. Kutunuzun 4K ile uyumluluğunu 0850 808 0 808 ‘i arayarak kontrol edebilirsiniz. Güncel kanal listeleri için https://tvplus.com.tr/canli-tv kontrol edebilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+'ta TV kanallarını ne kadar süre ile kaydedebilirim?

Kayıt için tahsis edilen alan, üye olduğunuz pakete göre değişkenlik gösterebilir. Paketinize göre 10 ile 100 saat arası değişen süreli kayıt alanına sahip olabilirsiniz. TV+ Premium paketlerinde 100 saat kayıt süresi sağlanmaktadır.

Arrow Down Icon

TV+'ta çevrimdışı film/dizi izleyebilir miyim?

Evet, TV+ mobil uygulamalarındaki indirilebilir içerikleri mobil cihazınıza önceden indirebilir ve indirdiğiniz içerikleri çevrimdışı da izleyebilirsiniz.

Arrow Down Icon

Çoklu Profil Nedir?

Çoklu profil, aynı hesap üzerinden TV+ uygulamasını kullanan kullanıcıların farklı profiller oluşturabildiği bir özelliktir. Bu özellik sayesinde her bir kullanıcının izleme deneyimlerine göre öneriler yapılmaktadır. Kaydetme, izlemeye devam gibi özellikler profile özel bir şekilde kullanılabilmektedir.

Arrow Down Icon

Çocuk Profili Nedir?

Çocuk profili, içerisinde yalnızca ana hesapta belirlenen yaş grubuna hitap eden, çocuklara yönelik içeriklerin gösteriminin yapıldığı bir profildir.

Arrow Down Icon

Profillerde Neler Özelleştirilebilir?

Her bir profil için kullanıcı adı, avatar, içerik yaş sınırı, dil tercihleri ayarlanabilir. Bu değişikliklerin yapıldığı sayfalara ana profil içerisindeki profili düzenle butonu vasıtasıyla ulaşılabilir. Çocuk profili hariç, diğer profiler kendi profil sayfalarından da düzenleme yapabilirler.

Arrow Down Icon

Hesabımı Nasıl Silerim?

TV+ hesabınızı silme talebinizi IOS ve Android mobil uygulamalarımız üzerinden Profil > Yardım&Diğer sayfasından veya tvplus.com.tr/destek/talep sayfasından iletebilirsiniz. Hesabın silinebilmesi için, hesaba tanımlı aktif bir üyelik olmaması gerekmektedir. Üzerinde aktif bir üyeliğiniz yok ise silme talebinde bulunabilirsiniz. Silme işlemi talebinden sonra 30 gün içerisinde login olunursa ya da 30 gün içerisinde herhangi bir kanaldan paket aktivasyonu gerçekleşirse silme işlemi geri alınır. Hesabınız kalıcı olarak silindikten sonra, TV+ uygulamasını kullanmak isterseniz tekrardan üyelik oluşturmalısınız.

Arrow Down Icon

TV+ için ne kadar öderim?

TV+ Premium abonelik ücretleri ile ilgili detayları tvplus.com.tr/paketler sayfasından öğrenebilirsiniz. Seçtiğiniz pakete göre abonelik süre ve ücretleri değişmektedir. TV+ EV (IPTV) paketleri için ise https://www.superonline.net/turkcell-tv/evde-tvplus/kampanyalar adresini ziyaret edebilirsiniz.

Arrow Down Icon

Nasıl Evde TV+ abonesi olabilirim?

TV+ web sayfası ​www.tvplus.com.tr, www.superonline.net ve turkcell.com.tr web sayfaları, Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, Turkcell Superonline yetkili satış kanalları ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden başvurularla Evde TV+ kampanyalarına katılım sağlayarak Evde TV+ abonesi olabilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ Paketleri nasıl satın alınır?

TV+ paketinizi çeşitli ödeme seçenekleri ile Turkcell Faturanıza yansıtarak, kredi kartınızla veya TV+ mobil uygulamaları içinden App Store veya Google Play Store üyeliğiniz ile satın alabilirsiniz. Size uygun paketleri görebilmek için tvplus.com.tr/abonelik sayfasını üye girişi yaparak ziyaret edebilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+’da hangi paketler var?

Güncel abone olabileceğiniz tüm paketlere tvplus.com.tr/abonelik adresine üye girişi yaparak ulaşabilirsiniz. Eğer bir TV+ hesabınız yoksa, tvplus.com.tr/yeni-kayit adresinden ücretsiz hesap oluşturduktan sonra giriş yaparak Abonelik ekranından sizin için en uygun tekliflerimizi görebilirsiniz.

Arrow Down Icon

Promo Code nasıl aktiflerim?

TV+ aboneliği sağlayacak promosyon ya da aktivasyon kodlarını https://tvplus.com.tr/promo adresine girip, istenen bilgileri doldurarak aktif edebilir ve aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Promo Code ile sağlanan abonelik süreniz sahip olduğunuz koda ve kampanyaya göre farklılık gösterebilir. İlgili promo kod faydası, kod aktifleme sayfasında girilen telefon numarasına sağlanacaktır.

Arrow Down Icon

Yıllık TV+ Premium kampanyasından nasıl yararlanabilirim?

Bu kampanya sadece tvplus.com.tr sitesi üzerinden kredi kartı ile yapılacak taksitli veya tek çekim yıllık paket satın alımlarda geçerlidir. Taksit imkanı, kullanılan kredi kartının ait olduğu banka ile olan anlaşmaya göre farklılık gösterebilir. Taksit anlaşmalı kredi kartlarını ve katılım koşullarını görebilmek için https://tvplus.com.tr/yillikabonelik-kosullari adresini ziyaret edebilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+'ta nasıl üyelik/paket/abonelik satın alabilirim?

tvplus.com.tr/abonelik adresine veya TV+ mobil uygulamalarına giriş yaparak Satın Alabileceğim Üyelikler alanlarını ziyaret edip size en uygun paketleri seçip satın alabilirsiniz. Eğer hala bir TV+ üyeliğiniz yoksa tvplus.com.tr/yeni-kayit adresinden ücretsiz hesap oluşturabilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ aboneliğini hangi kanallardan satın alabilirim?

TV+ Web tvplus.com.tr/abonelik sayfasına veya TV+ Mobil uygulamalarına giriş yaparak TV+ Paketlerini satın alabilirsiniz.

Arrow Down Icon

Kayıtlı ödeme yöntemini veya kredi kartı bilgileri mi nasıl güncelleyebilirim?

TV+'a kayıtlı ödeme yönteminizi tvplus.com.tr/abonelik sayfasına giriş yaparak Sahip Olduğum Üyelikler altındaki paketlerden 'Değiştir' butonuyla yönetebilirsiniz.

Arrow Down Icon

Neden kanalları izleyemiyorum?

TV+'taki kanalları izleyebilmeniz için TV+ aboneliğinizin olması gerekmektedir. Eğer hala üyeliğiniz yoksa tvplus.com.tr/abonelik ekranına giriş yaparak veya TV+ Mobil Uygulamalarının Satın Alabileceğim Üyelikler bölümünden paketleri inceleyebilirsiniz. TV+ Paketlerini keşfedebilmek veya satın alabilmek için TV+ hesabınızın olması gerekmektedir. TV+'ta ücretsiz hesap oluşturmak için tvplus.com.tr/yeni-kayit adresini ziyaret edebilirsiniz.

Arrow Down Icon

Neden Film ve Dizi izleyemiyorum?

TV+ kütüphanesindeki film ve dizileri izleyebilmeniz için TV+ aboneliğinizin olması gerekmektedir. Eğer hala üyeliğiniz yoksa TV+ web sitemizden tvplus.com.tr/yeni-kayit veya TV+ Mobil Uygulamalarından ücretsiz hesap oluşturabilir ve sonrasında TV+ paketlerini keşfedebilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ Premium içindeki filmler ücretli mi?

TV+ paketi dahilindeki Seç-İzle filmleri ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca geçmişten günümüze ses getiren, vizyondan yeni çıkmış veya ödüllü yerli ve yabancı filmlerini Kirala-İzle ve Satın-Al İzle seçenekleri ile ek ücret ödeyerek satın alıp izleyebilirsiniz.

Arrow Down Icon

Turkcell hattımda TV+'ta geçerli 5 GB mobil data paketim var ancak TV+ içeriklerine erişemiyorum.

Bazı Turkcell paketlerinde, dilediğiniz heryerde izleyebilmeniz için sadece TV+'a özel mobil data GB faydası tanımlanabilmektedir. Ancak TV+ içeriklerine erişebilmek için ayrıca bir TV+ üyeliği sahibi olmanız gerekmektedir. TV+ paketi satın aldıktan sonra TV+'a özel mobil internet GB faydanızı, TV+ mobil uygulamalarında kullanabilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+'a özel mobil internet paketinde ne kadar GB kaldığını nasıl öğrenebilirim?

TV+'a özel kalan internet paketinizi, TV+ mobil uygulamasının içindeki Sahip Olduğum Üyelikler ekranından görebilir veya UYGULAMA KALAN yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. İlgili detayı ayrıca turkcell.com.tr ya da Dijital Operatör uygulamalarına giriş yaparak da öğrenebilirsiniz.

Arrow Down Icon

Üyeliğimi kaç cihazda açabilirim?

TV+ uygulamalarına aynı üyelikle en fazla beş farklı cihazdan giriş yapabilirsiniz.

Arrow Down Icon

Aynı anda kaç cihazdan kullanabilirim?

TV+’ı aynı anda üç cihazda kullanabilirsiniz.

Arrow Down Icon

Evde TV+ aboneliği ile sunulan çoklu ekran erişimi sayesinde diğer cihazlardan TV+’ı nasıl kullanabilirim?

TV+ EV (IPTV) abonesi olduğunuzda, TV+ ayrıcalıklarından evdeki IPTV kutu cihazınıza ilave olarak TV+ web, cep, tablet, Akıllı TV, Apple TV ve Android TV uygulamalarından da yararlanabilirsiniz.

Arrow Down Icon

Evde TV+ aboneliği ile sunulan çoklu ekran erişimi sayesinde diğer cihazlardan TV+’a nasıl giriş yaparım?

TV+ uygulamalarına, Evde TV+ aboneliğinizde kullandığınız telefon numaranızı girdikten sonra, Hızlı Giriş imkanı ile telefonunuza gelen doğrulama kodunu ekrana girerek giriş yapabilirsiniz. Ayrıca TV+'a abone olduğunuz cep telefonu numaranız ve TV+ şifreniz ile de giriş yapılabilirsiniz. TV+ Şifrenizi bilmiyorsanız, TV+ uygulamalarının giriş ekranlarındaki Şifremi Unuttum seçeceğini kullanarak yeni TV+ şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+’ı nereden izleyebilirim?

Televizyonuzdan; TV+ ev aboneliği bulunanlar TV+ tarafından sağlanan kutularını televizyonlarına bağlayarak kolaylıkla TV+ izleyebilirler. Smart TV’nizden; Akıllı televizyonunuzun uyumlu olan modellerinin uygulama dükkanlarından ücretsiz olarak indirerek izleyebilirsiniz. Uyumlu Smart TV Modellerini, tvplus.com.tr/destek/sss sayfasında TV+ Smart TV Uygulamaları sekmesindeki Desteklenen Modeller başlığında görebilirsiniz. TV+ Ready Cihazınızdan; Dilediğiniz yere götürüp televizyonunuza takıp izleyebileceğiniz TV+ Ready cihazını da Turkcell Bayileri ve turkcell.com.tr ’den satın alabilirsiniz. Bilgisayarınızdan; tvplus.com.tr adresinden telefon numaranız ve TV+ şifreniz ile veya HIZLI GİRİŞ imkanlarıyla giriş yapabilirsiniz., Mobil cihazlarınızdan; TV+ uygulamalarını; App Store, Google Play Store ve Huawei App Gallery’den ücretsiz olarak indirerek, Apple TV ve Android TV cihazlarının; uygulama mağazalarından TV+ uygulamalarını indirip giriş yaparak izleyebilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ destekleyen cihazlar nelerdir?

TV+ Smart TV uyumlu modellerini tvplus.com.tr/destek/sss sayfasındaki 'TV+ Smart TV Uygulamaları' sekmesindeki 'Desteklenen Modeller' başlığından görebilirsiniz. Mobil cihazlar için: İşletim sistemi iOS 11 ve üzeri, Android 5 ve üzeri cihazlar TV Kutuları için: AppleTV tvOS 11 ve üzeri, AndroidTV 5.0 ve üzeri versiyonlar TV+ uygulamalarını desteklemektedir. TV+ Ready cihazını televizyonunuzun HDMI girişine takarak TV+ keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ Mobil uygulamalarına nasıl giriş yapabilirim?

TV+ Mobil Uygulamalarını indirdikten sonra, kayıtlı telefon numaranız ile TV+ şifresi oluşturup uygulama giriş yapabilir, şifrenizi hatırlamıyorsanız Şifremi Unuttum opsiyonunu kullanabilir veya Hızlı Giriş ile sadece telefon numaranızı girip, telefonunuza gelen doğrulama kodunu ekrana girerek giriş yapabilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+'taki film ve dizileri bilgisayarıma indirebilir miyim?

TV+'taki film ve dizileri yalnızca TV+ Mobil Uygulamaları üzerinden mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. TV+'taki TV kanalı yayınlarını ise 24 saate kadar geri sarabilir veya bu yayınlara kayıt emri verebilirsiniz. Gerçekleştirdiğiniz TV kanallarına ait kayıtları ise TV+ Web sitesinden, TV+ Akıllı TV uygulamalarından ya da TV+ Mobil Uygulamalarından izleyebilirsiniz, ancak bu kayıtları cihazlarınıza indiremezsiniz.

Arrow Down Icon
  • Talep Gönder

Smart TV’de TV+ Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Sahip olduğunuz akıllı televizyondaki uygulama mağazalarından TV+ uygulamasını indirebilirsiniz. Smart TV’nizin internet bağlantısını kontrol etmeyi unutmayın.

Arrow Down Icon

TV+’ı Hangi Smart TV Cihazlarında İzleyebilirim?

TV+ uygulamasının kullanılabilir olduğu akıllı televizyon marka ve modellerinin bilgisini bu sayfanın Desteklenen Modeller başlığında görebilirsiniz. Burada yer alan markalara tıklayarak model bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Arrow Down Icon

Smart TV ile TV+ Nasıl İzlerim?

Uyumlu Smart TV modellerinde TV+ uygulaması internet sağlayıcı gözetmeksizin kullanılabilir. Smart TV'nize TV+ uygulamasını indirip uygulamaya giriş yapmanızın ardından büyük ekranda TV+ izleme keyfine hemen başlayabilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ ve Smart TV Bağlantısını Herkes Yapabilecek mi?

TV+’ı Smart TV’lerde izleme özelliği yalnızca TV+ üyeliği olan müşteriler tarafından kullanılabilmektedir. Herhangi bir TV+ aboneliğiniz yoksa hemen TV+ abonelik seçeneklerine göz atmaya başlayabilir, sizin için uygun olan paketlerden bir tanesini seçerek TV+’ı Smart TV’nizde izlemeye başlayabilirsiniz. Üstelik Smart TV aboneliklerinin yer aldığı paketlerimiz ile cepten, webden ve tabletten de TV+ izleyebilirsiniz. Size özel paketleri tvplus.com.tr/abonelik sayfasına veya TV+ Smart TV uygulamalarına üye girişi yaparak Satın Alabileceğim Üyelikler bölümünden inceleyebilirsiniz.

Arrow Down Icon

Hangi TV+ Paketleri ile Smart TV Uygulamasını Kullanabilirim?

TV+ Premium Paketiniz ya da TV+ Ev üyeliğiniz varsa TV+ Smart TV uygulamasını kullanabilirsiniz. Ücretsiz sağlanan TV+ Bundle paketlerin Smart TV üzerinden izleme erişimi bulunmamaktadır. TV+ Smart TV uygulamasını kullanabilmeniz için ücretli TV+ Premium Paket aboneliği almanız yeterlidir.

Arrow Down Icon

Promo Kod'u Nasıl Temin Edebilirim?

Promo Kodlar kampanya yapan markalar tarafından ücretsiz olarak ya da anlaşmalı satış noktalarından satın alınarak temin edilebilir.

Arrow Down Icon

Promo Kod'u Nasıl Tanımlayabilirim?

Promo Kodlar 0532 752 00 57 numarasına ücretsiz SMS gönderilerek ya da www.tvplus.com.tr/promo adresinden aktif edilebilir.

Arrow Down Icon

Yıllık TV+ Abonelik kampanyasından nasıl yararlanabilirim?

Kampanya www.tvplus.com.tr adresinden kredi kartı veya banka kartı ile alınacak Yıllık TV+ Premium paketi alımlarında geçerlidir. Katılım koşulları için https://tvplus.com.tr/yillikabonelik-kosullari sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Arrow Down Icon

4K yayın var mı?

TV+ Büyük Ekran Uygulamaları (Smart TV, Apple TV, Android TV, TV+ Ready) 4K canlı yayını desteklemektedir. 4K yayın veren kanallar değişiklik gösterebilmektedir. Bağlantı hızınıza ve televizyon modelinize göre 4K yayın yapan kanallarda görüntü kalitesi değişebilmektedir.

Arrow Down Icon

TV+ Akıllı TV uygulamasından TV+ içeriklerini izleyemiyorum, ne yapmam gerekir?

Akıllı TV uygulamalarından TV+ içeriklerini izleyebilmek için TV+ abonesi olmanız gerekmektedir, satın alabileceğiniz paketleri tvplus.com.tr/abonelik adresine giriş yaparak inceleyebilirsiniz.

Arrow Down Icon

Apple TV

AppleTV tvOS 11 ve üzeri versiyonlar TV+ uygulamalarını desteklemektedir.

Arrow Down Icon

Android TV

AndroidTV 5.0 ve üzeri versiyonlar TV+ uygulamalarını desteklemektedir.

Arrow Down Icon

Arçelik

Pazarlama KoduModelEkran Boyutu (inç)
A65 OLED 9900 5BNX65
A43L 8900 5ANX43
A65 A 850 BNX65
A65L 8900 5ANX65
A55L 8900 5ANX55
A55 OLED 9900 5BNX55
A49L 8900 5ANX49
A43 A 800 BNE43
A50 A 800 BNE50
A55 A 850 BNX55
A65K 785 HOTEL TVNX65
A49 A 950 ANX49
A65 A 950 ANX65
A55 A 960 BNX55
A55 A 950 ANX55
A50 A 850 BNX50
A55 A 850 BNX55
A32 A 670 ANF32
A40 A 670 ANG40
A43 A 670 ANG43
A43 A 850 BNX43
A55 A 860 BNX55
A43 A 860 BNX43
A50 A 860 BNX50
A65 A 860 BNX65
A49 A 955 ANX49
A55 A 955 ANX55
A65 A 955 ANX65
A55 A 965 BNX55
A75 A 870 GNZ75
A50K 795 HOTEL TVNX50
A43K 795 HOTEL TVNX43
A55K 795 HOTEL TVNX55
A65K 795 HOTEL TVNX65
A55 OLED A 950 BNX55
A65 OLED A 950 BNX65
A40 A 675 ANG40
A43 A 675 ANG43
A32 A 675 ANF32
A43K 775 HOTEL TVNE43
A50K 775 HOTEL TVNE50
A58 B 870 SNY58
A55 B 800 BNE55
A65 A 965 BNX65
A65 C 865 BFX65
A50 C 865 BFX50
A55 C 865 BFX55
A43 C 865 BFX43
Arrow Down Icon

Vestel

Model Adı
65U9500 65" 4K SMART TV
55O9900 55" OLED 4K SMART TV
65O9900 65" OLED 4K SMART TV
50U9500 50" 4K SMART TV
43U9500 43" 4K SMART TV
50U9600 50" 4K SMART TV
55U9600 55" 4K SMART TV
43F9510 43" SMART TV
32H9510 32" SMART TV
43F9600 43" SMART TV
32H9600 32" SMART TV
39H9510 39" SMART TV
55U9900 55" 4K SMART TV
43U9700 43" 4K SMART TV
50U9700 50" 4K SMART TV
55U9700 55" 4K SMART TV
65U9900 55" 4K SMART TV
24H9510 24" SMART TV
43F9510B 43" SMART TV
58U9500 58" 4K SMART TV
32H9501 32" SMART TV
65U9700 65" 4K SMART TV
55Q9900 55" QLED 4K SMART TV
50Q9900 50" QLED 4K SMART TV
43Q9900 43" QLED 4K SMART TV
65Q9900 65" QLED 4K SMART TV
70Q9900 70" QLED 4K SMART TV
70U9600 70" 4K SMART TV
75U9500 75'' 4K SMART TV
43F9610 43'' SMART TV
58Q9900 58" QLED 4K SMART TV
75U9520 75" 4K SMART TV
55U9500 55" 4K SMART TV
39H9400 39" SMART TV
42F9510 42" SMART TV
40F9510 40" SMART TV
65U9510 65" 4K SMART TV
43U9700T 43" 4K SMART TV
50U9700T 50" 4K SMART TV
55U9700T 55" 4K SMART TV
58U9700T 58" 4K SMART TV
65U9700T 65" 4K SMART TV
43U9510 43" 4K SMART TV
50U9510 50" 4K SMART TV
43U9600 43" 4K SMART TV
65U9600 65" 4K SMART TV
42U9510 42" 4K SMART TV
55U9510 55" 4K SMART TV
58U9510 58" 4K SMART TV
50U9500B 50'' 4K SMART TV
55U9500B 55'' 4K SMART TV
4K SMART 43UD8400B 43" LED TV
4K SMART 49UD8400B 49" LED TV
4K SMART 49UD8460B 49" LED TV
4K SMART 43UD8460B 43" LED TV
32H9610 32" SMART TV
32F9510 32" SMART TV
55U9501 55'' 4K SMART TV
55UN9900 55" 4K SMART TV
55U9900 55" 4K SMART TV
49U9501 49" 4K SMART TV
4K SMART 55UD9281 55" LED TV
43U9000 43" 4K SMART TV
55U9403 55" 4K SMART TV
32F9400 32" SMART TV
65UN9900 65" 4K SMART TV
49UN9900 49" 4K SMART TV
4K SMART 49UD9590 49'' LED TV
4K SMART 55UD9290 55'' LED TV
4K SMART 65UD9000 65" LED TV
4K SMART 49UD9390 49" LED TV
VUHD SMART 65UD9860 65" SINIRSIZ VLED TV
4K SMART 43UD9100 43" LED TV
4K SMART 49UD9200 49" LED TV
4K SMART 55UD9200 55" LED TV
VUHD SMART 55UD9650 55" LED TV
VUHD SMART 75UD9655 75" LED TV
4K OLED SMART 55OD9900 55" LED TV
4K OLED SMART 65OD9900 65" LED TV
4K SMART 49UD9500 49" LED TV
4K SMART 55UD9280 55" LED TV
75U9400 75" 4K SMART TV
65O9900 65" 4K SMART OLED TV
4K SMART 55UD8380 55" LED TV
49U9500 49" 4K SMART TV
4K SMART 49UD9290 49'' LED TV
4K SMART 55UD9590 55'' LED TV
4K SMART 50UD8150 50" LED TV
43UL9500 43'' 4K SMART TV
65UL9500 65" 4K SMART TV
4K SMART 50UD9180 50" LED TV
4K SMART 49UD8200 49" LED TV
40U9500 40" 4K SMART TV
50U9500E 50" 4K SMART TV
58U9700 58" 4K SMART TV
4K SMART 49UD8460 49" LED TV
4K SMART 49UD8860 49" LED TV
4K SMART 49UD9160 49" LED TV
VUHD SMART 75UD9650 75" LED TV
VUHD SMART 75UD9660 75" LED TV
SMART 50FD7300 50" LED TV
SMART 49FD7350 49" LED TV
SMART 49FD7300 49" LED TV
SMART 55FB7300 55" LED TV
VUHD SMART 65UD9800 65" SINIRSIZ VLED TV
4K SMART 55UD8200 55" LED TV
4K SMART 43UD8200 43" LED TV
4K SMART 49UD8350 49" LED TV
4K SMART 55UD8350 55" LED TV
4K SMART 43UD8350 43" LED TV
4K SMART 55UD9360 55" LED TV
4K SMART 49UD9360 49" LED TV
4K SMART 55UD8460 55" LED TV
4K SMART 43UD8360 43" LED TV
SMART 32HD7300 32" LED TV
SMART 49FD7400 49" LED TV
SMART 43FD7500 43" LED TV
SMART 40FD7300 40" LED TV
SMART 32HD7100 32" LED TV
4K SMART 50UD8100 50" LED TV
4K SMART 55UD8300 55" LED TV
4K SMART 50UD8200 50" LED TV
SMART 39FD7300 39'' LED TV
SMART 32FD7100 32" LED TV
4K SMART 43UD8370 43" LED TV
4K SMART 58UD8200 58" LED TV
SMART 43FD7200 43" LED TV
4K SMART 55UD9500 55" LED TV
SMART 40FD7200 40" LED TV
SMART 43FD7300 43" LED TV
4K SMART 43UD8470 43" LED TV
4K SMART 55UD8470 55" LED TV
4K SMART 49UD8470 49" LED TV
40F9500 40" SMART TV
4K SMART 49UD9280 49" LED TV
49U9400 49'' 4K SMART TV
32H9500 32" SMART TV
43F9500 43" SMART TV
49F9500 49" SMART TV
49F9400 49" SMART TV
39F9400 39" SMART TV
32H9400 32" SMART TV
40F9400 40" SMART TV
4K SMART 49UD8380 49" LED TV
4K SMART 43UD8380 43" LED TV
SMART 43FD7380 43'' LED TV
4K SMART 50UD8110 50" LED TV
32F9500 32" SMART TV
SMART 43FD7460 43" LED TV
4K SMART 43UD8471 43" LED TV
40U9400 40" 4K SMART TV
43U9400 43" 4K SMART TV
55U9400 55" 4K SMART TV
58U9400 58" 4K SMART TV
50U9400 50'' 4K SMART TV
65U9400 65" 4K SMART TV
49F9401 49" SMART TV
43U9401 43" 4K SMART TV
50U9401 50" 4K SMART TV
55U9401 55" 4K SMART TV
43F9401 43" SMART TV
43U9402 43" 4K SMART TV
55U9402 55" 4K SMART TV
VUHD SMART 65UD9700 65" SINIRSIZ VLED TV
4K SMART 43UD8460 43" LED TV
4K SMART 40UD8460 40" LED TV
4K SMART 49UD9460 49" LED TV
VUHD SMART 55UD9660 55" LED TV
VUHD SMART 49UD9660 49" LED TV
4K SMART 49UD8500 49" LED TV
4K SMART 43UD9360 43" LED TV
4K SMART 55UD8500 55" LED TV
4K SMART 55UD9460 55" LED TV
4K SMART 50UD8450 50" LED TV
4K SMART 49UD8450 49" LED TV
4K SMART 55UD8450 55" LED TV
4K SMART 49UD9350 49" LED TV
4K SMART 55UD9350 55" LED TV
4K SMART 49UD8460S 49" LED TV
4K SMART 55UD8460S 55" LED TV
4K 49UB7950 49" LED TV
4K 43UB7950 43" LED TV
4K 43UB7750 43" LED TV
4K 49UB7750 49" LED TV
4K 40UB6300 40" LED TV
SMART 43FB7400 43" LED TV
4K 55UB6300 55" LED TV
4K SMART 43UB8800 43'' LED TV
SMART 32FB7400 32" LED TV
SMART 32HB7400 32" LED TV
4K 50UD6300 50" LED TV
SMART 39FD7100 39" LED TV
4K SMART 43UD8800 43" LED TV
4K SMART 49UD8800 49" LED TV
4K SMART 55UD8800 55" LED TV
4K SMART 65UD8800 65" LED TV
SMART 48FD7300 48" LED TV
4K SMART 55UD8400 55" LED TV
4K SMART 49UD8400 49" LED TV
4K SMART 43UD8400 43" LED TV
4K SMART 43UD9300 43" LED TV
4K SMART 49UD9300 49" LED TV
4K SMART 55UD9300 55" LED TV
4K SMART 55UA8300 55" LED TV
4K SMART 49UB8300 49" LED TV
SMART 48FD7500 48" LED TV
4K SMART 50UD8400 50" LED TV
4K SMART 50UD8800 50" LED TV
4K SMART 65UD8900 65" LED TV
SMART 55FD7300 55" LED TV
SMART 49FB7500 49" LED TV
SMART 32FD7500 32" LED TV
4K SMART 49UD8400P 49" LED TV
SMART 40FD7300P 40" LED TV
4K SMART 40UD8000 40" LED TV
4K SMART 49UD9400 49" LED TV
4K SMART 55UD9400 55" LED TV
VUHD SMART 49UD9650 49" LED TV
4K SMART 65UD8950 65" LED TV
4K SMART 40UD8400 40" LED TV
SMART 43FB7400P 43" LED TV
39DE53H 39" SMART TV
58DM54U 58" 4K SMART TV
65R858UR 65" 4K SMART TV
65R854UQR 65" QLED 4K SMART TV
65R754UR 65" 4K SMART TV
55R858UR 55" 4K SMART TV
43R654FCR 43" SMART TV
55R857UQR 55" QLED 4K SMART TV
55R754UR 55" 4K SMART TV
50R858UR 50" 4K SMART TV
50R754UR 50" 4K SMART TV
50R857UQR 50" QLED 4K SMART TV
43R754UR 43" 4K SMART TV
50R855UR 50" 4K SMART TV
65DM54UR 65" 4K SMART TV
55DM54UR 55" 4K SMART TV
50DM54UR 50" 4K SMART TV
43DE54FR 43" SMART TV
75R754UR 75" 4K SMART TV
43R858UR 43" 4K SMART TV
32R654HCYR 32" SMART TV
32DE54FR 32" SMART TV
32R654R 32" SMART TV
40R75F01 40" 4K SMART TV
86U9920 86" 4K SMART TV
98U9920 98" 4K SMART TV
65UM9910 65" MiniLED QLED 4K SMART TV
50U9630 50" 4K SMART TV
55U9630 55" 4K SMART TV
43U9630 43" 4K SMART TV
65U9630 65"4K SMART TV
32H9530 32" HD Ready Smart TV
Arrow Down Icon

Beko

Pazarlama KoduModelEkran Boyutu (inç)
B43C 890 5ANX43
B55 OLED 9900 5BNX55
B65 OLED 9900 5BNX65
B43L 8900 5ANX43
B49L 8900 5ANX49
B55L 8900 5ANX55
B65L 8900 5ANX65
B50 A 850 BNX50
B43 A 800 BNE43
B50 A 800 BNE50
B55 A 850 BNX55
B32K 690 HOTEL TVNF32
B43K 785 HOTEL TVNX43
B49 A 950 ANX49
B55 A 950 ANX55
B65 A 950 ANX65
B55 A 960 BNX55
B55 A 850 BNX55
B65 A 850 BNX65
B32 A 670 ANF32
B40 A 670 ANG40
B43 A 670 ANG43
B43 A 850 BNX43
B43 A 860 BNX43
B50 A 860 BNX50
B55 A 860 BNX55
B65 A 860 BNX65
B49 A 955 ANX49
B55 A 955 ANX55
B65 A 955 ANX65
B55 A 965 BNX55
B55 OLED A 950 BNX55
B75 A 870 GNZ75
B43K 795 HOTEL TVNX43
B50K 795 HOTEL TVNX50
B55K 795 HOTEL TVNX55
B65K 795 HOTEL TVNX65
B65 OLED A 950 BNX65
B32 A 675 ANF32
B40 A 675 ANG40
B43 A 675 ANG43
B43K 775 HOTEL TVNE43
B50K 775 HOTEL TVNE50
B58 B 870 SNY58
B55 B 800 BNE55
B65 A 965 BNX65
B43 C 865 BFX43
B50 C 865 BFX50
B55 C 865 BFX55
B65 C 865 BFX65
Arrow Down Icon

Samsung

YılModel GrupModel Kodu
202424TV_PREMIUM1G80SD
202424TV_PREMIUM1QN900D
202424TV_PREMIUM1G95SD
202424TV_PREMIUM2MDWS1
202424TV_PREMIUM2QN850D
202424TV_PREMIUM2QN800D
202424TV_PREMIUM4Q80DD
202424TV_PREMIUM4S90DD
202424TV_PREMIUM4QN85DD
202424TV_PREMIUM4QN80DD
202424TV_PREMIUM4QN90D
202424TV_PREMIUM4S85D
202424TV_PREMIUM4S95D
202424TV_PREMIUM4S9XD
202424TV_PREMIUM4QN80D
202424TV_PREMIUM4QN88D
202424TV_PREMIUM4QN95DD
202424TV_PREMIUM4LS01D
202424TV_PREMIUM4QN90DD
202424TV_PREMIUM4LS05D
202424TV_PREMIUM4LS03D
202424TV_PREMIUM4QN9XD
202424TV_PREMIUM4QN95D
202424TV_PREMIUM4QN85D
202424TV_PREMIUM4QN83D
202424TV_PREMIUM4LPF5DS
202424TV_PREMIUM4S90D
202424TV_PREMIUM4Q80D
202424TV_PREMIUM4QN8XD
202424TV_PREMIUM6Q70D_NM2
202424TV_PREMIUM6Q70DD_NM2
202424TV_STANDARD1Q60DD
202424TV_STANDARD1DU80MD
202424TV_STANDARD1DU800M
202424TV_STANDARD1DU8000
202424TV_STANDARD1Q60D
202424TV_STANDARD1M70D
202424TV_STANDARD1M50D
202424TV_STANDARD2DU800M_NM2
202424TV_STANDARD2DU80MD_NM2
202424TV_STANDARD2DU8000_NM2
202424TV_BASIC2DU7700
202424TV_BASIC2BED-HB
202424TV_BASIC2Q60D_K
202424TV_BASIC2DU700D
202424TV_BASIC2BED_HB
202424TV_BASIC2Q60DD_K
202424TV_BASIC2BED_HA
202424TV_BASIC2DU7000
202424TV_BASIC3DU9000
202323TV_PREMIUM2G85NC
202323TV_PREMIUM3G95SC
202323TV_PREMIUM4QCQ700
202323TV_PREMIUM5MCWS1
202323TV_PREMIUM2G75NC
202323TV_PREMIUM3LS03C QCQ80
202323TV_PREMIUM3QCQ80D
202323TV_PREMIUM3QCQ80TL
202323TV_PREMIUM3QCQ83
202323TV_PREMIUM3QCQ85
202323TV_PREMIUM3QCQ85D
202323TV_PREMIUM3QCQ85TL
202323TV_PREMIUM3QCQ88
202323TV_PREMIUM3QCQ8X
202323TV_PREMIUM3QCQ90
202323TV_PREMIUM3QCQ90D
202323TV_PREMIUM3QCQ90TL
202323TV_PREMIUM3QCQ95
202323TV_PREMIUM3QCQ95D
202323TV_PREMIUM3QCQ95TL
202323TV_PREMIUM3QCQ9X
202323TV_PREMIUM3QCQS90
202323TV_PREMIUM3QCQS90D
202323TV_PREMIUM3QCQS90TL
202323TV_PREMIUM3QCQS95
202323TV_PREMIUM3QCQS95D
202323TV_PREMIUM3QCQS95TL
202323TV_PREMIUM3QCQS9X
202323TV_PREMIUM4M70C,M80C,QCQ70
202323TV_STANDARD1M50C,QCQ60
202323TV_BASIC1LSP3C,UCU7000
202323TV_BASIC1UCU80MD_PML
202323TV_BASIC0UCU800M_PML
202323TV_BASIC1UCU8000_PML
202323TV_BASIC2UCU8000TL_PML
202323TV_BASIC3UCU8000
202222TV_PREMIUM4G97NB
202222TV_PREMIUM3MBWS1
202222TV_PREMIUM2QBQ100
202222TV_PREMIUM1QBQ800
202222TV_PREMIUM0QBQ850
202222TV_PREMIUM1QBQ900
202222TV_PREMIUM1G95NB
202222TV_PREMIUM0G75NB
202222TV_PREMIUM1G85NB
202222TV_PREMIUM2QBQ700
202222TV_PREMIUM21LS04B
202222TV_PREMIUM20LS03B
202222TV_PREMIUM19QBQ75
202222TV_PREMIUM18QBQS95
202222TV_PREMIUM17QBQS90
202222TV_PREMIUM16QBQD90
202222TV_PREMIUM15QBQ9X
202222TV_PREMIUM14QBQ9D
202222TV_PREMIUM13QBQ95
202222TV_PREMIUM12QBQ90S
202222TV_PREMIUM11QBQ90
202222TV_PREMIUM10QBQ8D
202222TV_PREMIUM9QBQ85D
202222TV_PREMIUM8QBQ85
202222TV_PREMIUM7QBQ83
202222TV_PREMIUM6QBQ80
202222TV_PREMIUM5QBQ7X
202222TV_PREMIUM4QBQ70
202222TV_PREMIUM3QBQX3
202222TV_PREMIUM2LS01B
202222TV_PREMIUM1LS05B
202222TV_PREMIUM0G65B
202222TV_PREMIUM1G70B
202222TV_PREMIUM2G8QNB
202222TV_PREMIUM3M80B
202222TV_PREMIUM11G65B
202222TV_PREMIUM10G70B
202222TV_PREMIUM9G70NC
202222TV_PREMIUM8G85SB
202222TV_PREMIUM7LS01B_ML
202222TV_PREMIUM6LS05B_ML
202222TV_PREMIUM5QBQ70_ML
202222TV_PREMIUM4QBQ7X_ML
202222TV_PREMIUM3QBQ80_ML
202222TV_PREMIUM2QBQ83_ML
202222TV_PREMIUM1QBQ85D_ML
202222TV_PREMIUM0QBQ85_ML
202222TV_PREMIUM1QBQ8D_ML
202222TV_PREMIUM2QBQ90_ML
202222TV_PREMIUM3QBQ9D_ML
202222TV_PREMIUM4QBQ9X_ML
202222TV_PREMIUM3QAQ90
202222TV_PREMIUM4QAQ7D
202222TV_PREMIUM5QAQ70
202222TV_STANDARD6UAU8000_L
202222TV_STANDARD5M50B
202222TV_STANDARD4M70B
202222TV_STANDARD3M70BO
202222TV_STANDARD2QBQ60
202222TV_STANDARD1QBQ60_DPP
202222TV_STANDARD0QBQ63
202222TV_STANDARD1QBQ6D
202222TV_BASIC6LSP3B
202222TV_BASIC5UBU8000
202222TV_BASIC4UBU7000
202222TV_BASIC3LS03BS
202222TV_BASIC2UAU8000_K
202222TV_BASIC1UAU8000_K65
202222TV_BASIC0UAU850D_K65
202222TV_BASIC1QAQ60_K
202222TV_BASIC3UBU8000_X
202121TV_PREMIUM1QAQ9X
202121TV_PREMIUM1QAQ9D
202121TV_PREMIUM1QAQ95
202121TV_PREMIUM1QAQ90_NS
202121TV_PREMIUM1QAQ90
202121TV_PREMIUM1QAQ8D
202121TV_PREMIUM1QAQ85_NS
202121TV_PREMIUM1QAQ85D
202121TV_PREMIUM1QAQ85
202121TV_PREMIUM1QAQ80_NS
202121TV_PREMIUM1QAQ80
202121TV_PREMIUM1QAQ7D
202121TV_PREMIUM1QAQ70_NS
202121TV_PREMIUM1QAQ70
202121TV_PREMIUM1LST5A
202121TV_PREMIUM1QAQ7A
202121TV_PREMIUM1LS03A_NS
202121TV_PREMIUM1LS03AP
202121TV_PREMIUM1LS03A
202121TV_PREMIUM1LS03APD
202121TV_PREMIUM1LS03AD
202121TV_PREMIUM2QAQ900
202121TV_PREMIUM2QAQ850
202121TV_PREMIUM2QAQ800
202121TV_PREMIUM2QAQ700_P
202121TV_PREMIUM2MAWS1
202121TV_PREMIUM3QAQ700
202121TV_PREMIUM3QAQ700_S
202121TV_STANDARD1UAU9070
202121TV_STANDARD1UAU9000
202121TV_STANDARD1QAQ6D
202121TV_STANDARD1QAQ60
202121TV_STANDARD1UAU850D
202121TV_STANDARD1UAU8000
202121TV_STANDARD1LS05AL
202121TV_BASIC1QAQ6D_K
202121TV_BASIC1QAQ60_K
202121TV_BASIC1QAQ50_K
202121TV_BASIC1UAUE60A
202121TV_BASIC1UAU7500
202121TV_BASIC1UAU7000
202121TV_BASIC1UAUE70A
202121TV_BASIC1UAU850D_K
202121TV_BASIC1UAU8000_K
202121TV_BASIC1UAU7700
202121TV_BASIC1LSP3
202121TV_BASIC1BEA_HB
202020TV_PREMIUMQTQ800
202020TV_PREMIUMQTQ800_NS
202020TV_PREMIUMQTQ850
202020TV_PREMIUMQTQ900
202020TV_PREMIUMQTQ950
202020TV_PREMIUMQTQ950_NS
202020TV_PREMIUMLSR9
202020TV_PREMIUMLST7T
202020TV_PREMIUMQTQ70
202020TV_PREMIUMQTQ70_NS
202020TV_PREMIUMQTQ72
202020TV_PREMIUMQTQ7D
202020TV_PREMIUMQTQ7X
202020TV_PREMIUMQTQ80
202020TV_PREMIUMQTQ80_NS
202020TV_PREMIUMQTQ8D
202020TV_PREMIUMQTQ8E
202020TV_PREMIUMQTQ90
202020TV_PREMIUMQTQ90_NS
202020TV_PREMIUMQTQ95
202020TV_PREMIUMQTQ95_NS
202020TV_PREMIUMLS05T
202020TV_PREMIUMLS03T
202020TV_PREMIUMLS03T_NS
202020TV_PREMIUMLS01T
202020TV_PREMIUMLS01T_NS
202020TV_PREMIUMMTWS1
202020TV_STANDARDQTQ60
202020TV_STANDARDQTQ62
202020TV_STANDARDQTQ6D
202020TV_STANDARDQTQ6E
202020TV_STANDARDQTQ6X
202020TV_STANDARDUTU8500
202020TV_STANDARDUTU850D
202020TV_STANDARDUTU8510
202020TV_STANDARDUTU8570
202020TV_STANDARDUTU85A0
202020TV_STANDARDQTQ6AC
202020TV_STANDARDQTQ6SC
202020TV_STANDARDQTQ6XC
202020TV_STANDARDUTU8000
202020TV_STANDARDUTU800D
202020TV_STANDARDUTU8200
202020TV_STANDARDUTU8300
202020TV_STANDARDUTU8400
202020TV_BASIC1LS03TS
202020TV_BASIC1UTU7000
202020TV_BASIC1UTU700D
202020TV_BASIC1UTU7090
202020TV_BASIC2UT4310
202020TV_BASIC2UT4500
202020TV_BASIC2UT4700
202020TV_BASIC2UT5310
202020TV_BASIC2UT5500
202020TV_BASIC2UT5770
202020TV_BASIC2UT4300
202020TV_BASIC2UT4400
202020TV_BASIC2UT5300
202020TV_BASIC2UT430E
202020TV_BASIC2UT530E
201919TV_PREMIUMQRQ900B
201919TV_PREMIUMQRQ90
201919TV_PREMIUMQRQ85_OC
201919TV_PREMIUMQRQ80_OC
201919TV_PREMIUMQRQ80
201919TV_PREMIUMQRQ75S
201919TV_PREMIUMQRQ75
201919TV_PREMIUMQRQ70
201919TV_PREMIUMQRQ6X
201919TV_PREMIUMQRQ69
201919TV_PREMIUMQRQ65A
201919TV_PREMIUMQRQ60
201919TV_PREMIUMLS03R
201919TV_PREMIUMLS05R
201919TV_PREMIUMLS01R
201919TV_PREMIUMURU800D
201919TV_PREMIUMURU8000
201919TV_PREMIUMMLS07R
201919TV_STANDARDQRQ50S
201919TV_STANDARDQRQ50
201919TV_STANDARDURU7800
201919TV_STANDARDURU7700
201919TV_STANDARDURU74A0
201919TV_STANDARDURU7470
201919TV_STANDARDURU7450
201919TV_STANDARDURU7410
201919TV_STANDARDURU740D
201919TV_STANDARDURU7400
201919TV_STANDARDURU730D
201919TV_STANDARDURU7300
201919TV_STANDARDURU710D
201919TV_STANDARDURU7100
201919TV_STANDARDURU7790
201919TV_STANDARDURU77FA
201919TV_BASIC1URU7000
201919TV_BASIC1URU6900
201919TV_BASIC1URUF58T
201919TV_BASIC2UR6000
201919TV_BASIC2UR5500
201919TV_BASIC2UR4500
201818TV_PREMIUMQRQ900
201818TV_PREMIUMQNQ9S
201818TV_PREMIUMQNQ9F
201818TV_PREMIUMQNQ8FB
201818TV_PREMIUMQNQ8F
201818TV_PREMIUMQNQ8C
201818TV_PREMIUMQNQ7FH
201818TV_PREMIUMQNQ7F
201818TV_PREMIUMQNQ7C
201818TV_PREMIUMQNQ75F
201818TV_PREMIUMQNQ75C
201818TV_PREMIUMQNQ6FK
201818TV_PREMIUMQNQ6F
201818TV_PREMIUMQNQ65FB
201818TV_PREMIUMQNQ65F
201818TV_PREMIUMUNU850D
201818TV_PREMIUMUNU8500
201818TV_PREMIUMUNU80A0
201818TV_PREMIUMUNU800D
201818TV_PREMIUMUNU8000
201818TV_PREMIUMUNU76A0
201818TV_PREMIUMUNU7500
201818TV_PREMIUMUNU74A0
201818TV_PREMIUMUNU7450
201818TV_PREMIUMUNU7400
201818TV_PREMIUMULS03NU
201818TV_STANDARD1UNU730D
201818TV_STANDARD1UNU7300
201818TV_STANDARD1UNU710D
201818TV_STANDARD1UNU7103
201818TV_STANDARD1UNU7100
201818TV_STANDARD2URU7000
201818TV_STANDARD2UNU7120
201818TV_STANDARD2UNU709D
201818TV_STANDARD2UNU7090
201818TV_STANDARD2UNU7080
201818TV_STANDARD2UNU7050
201818TV_STANDARD2UNU6950
201818TV_STANDARD3UN5510
201818TV_STANDARD3UN5500
201818TV_STANDARD3UN5350
201818TV_STANDARD3UN5305
201818TV_STANDARD3UN5300
201818TV_STANDARD3UN5200
201818TV_STANDARD3UN4510
201818TV_STANDARD3UN4500
201818TV_STANDARD3UN4350
201818TV_STANDARD3UN4310
201818TV_STANDARD3UN4300
201818TV_STANDARD3BERTB
201818TV_STANDARD3BERTA
Arrow Down Icon

LG

TV+ Uygulaması olan LG Smart TV’ler
WebOSTV 3.5, WebOSTV 4.0, WebOSTV 4.5, WebOSTV 5.0, WebOSTV 5.5, WebOSTV 6.0, WebOSTV 6.5 ve WebOSTV 7.0 desteklenmektedir.
LG OLED Serisi (2018, 2019, 2020, 2021) *4K
LG NanoCell NANO 9, 8, 7 serisi (2020, 2021) *4K
LG UHD UP 8,7 serisi (2021) *4K
LG UHD UN 8, 7 serisi (2020) *4K
LG NanoCell SM 9, 8 serisi (2019) *4K
LG UHD UM 7 serisi (2019) *4K
LG NanoCell SK 9,8,7 serisi (2018) *4K
LG UHD UK 6 serisi (2018) *4K
LG FHD LK 6, 5 serisi (2018)
Arrow Down Icon

TCL

ModelÜrün Adı
TCL50P8M4KUHDD4K UHD LED
TCL55P8M4KUHDD4K UHD LED
TCL55C7154KUHD4K UHD QLED
TCL32S65AANDROIDHD LED
TCL43S65AANDROIDFHD LED
TCL43P615ANDROID4K UHD LED
TCL50P615ANDROID4K UHD LED
TCL55P615ANDROID4K UHD LED
TCL65P615ANDROID4K UHD LED
TCL75P615ANDROID4K UHD LED
TCL50P725ANDROID4K UHD LED
TCL55P725ANDROID4K UHD LED
TCL65P725ANDROID4K UHD LED
TCL50C725ANDROIDQ4K UHD QLED
TCL55C725ANDROIDQ4K UHD QLED
TCL65C725ANDROIDQ4K UHD QLED
TCL55C728ANDROIDQ14K 100Hz QLED
TCL65C728ANDROIDQ14K 100Hz QLED
TCL75C728ANDROIDQ14K 100Hz QLED
TCL55C825MINILED4K Q-MiniLED
TCL65C825MINILED4K Q-MiniLED
TCL50P725GTV4K UHD LED
TCL55P725GTV4K UHD LED
TCL65P725GTV4K UHD LED
TCL50C725GTV4K UHD QLED
TCL55C725GTV4K UHD QLED
TCL65C725GTV4K UHD QLED
TCL55C728GTV4K 100Hz QLED
TCL65C728GTV4K 100Hz QLED
TCL75C728GTV4K 100Hz QLED
TCL55C825GTV4K Q-MiniLED
TCL65C825GTV4K Q-MiniLED
TCL43P635GTV4K UHD LED
TCL50P635GTV4K UHD LED
TCL55P635GTV4K UHD LED
TCL58P635GTV4K UHD LED
TCL65P635GTV4K UHD LED
TCL75P635GTV4K UHD LED
TCL50P735GTV4K UHD LED
TCL55P735GTV4K UHD LED
TCL65P735GTV4K UHD LED
TCL75P735GTV4K UHD LED
TCL50C635GTV4K UHD QLED
TCL55C635GTV4K UHD QLED
TCL65C635GTV4K UHD QLED
TCL55C735GTV4K 120Hz QLED
TCL65C735GTV4K 120Hz QLED
TCL75C735GTV4K 120Hz QLED
TCL55C835GTV4K Q-MiniLED
TCL65C835GTV4K Q-MiniLED
TCL65C935GTV4K Q-MiniLED
TCL75C935GTV4K Q-MiniLED
TCL85X925PROGTV8K Q-MiniLED
TCL98C735GTV4K 120Hz QLED
Arrow Down Icon

Grundig

Pazarlama KoduModelEkran Boyutu (inç)
TORINO 65 GDU 7905BNX65
43 GDU 7810BNX43
32 GEH 6955 BNF32
55 GDU 7810BNX55
40 GEF 6955 BNG40
43 GEF 6955 BNG43
49 GDU 7810BNX49
32 GEH 6935 ANF32
40 GEF 6935 ANG40
43 GEF 6935 ANG43
55 GDO 9900BNX55
55 GEU 8960 BNX55
65 GDU 7810BNX65
49 GDU 7500BNX49
65 GDO 9900BNX65
43 GDU 7900BNX43
49 GDU 7900BNX49
55 GDU 7900BNX55
65 GDU 7900BNX65
TORINO 43 GDU 7905BNX43
TORINO 49 GDU 7905BNX49
TORINO 55 GDU 7905BNX55
55 OLED GD960BNX55
49 GDU 7800SNX49
55 GDU 7800SNX55
G43C 890 5ANX43
40 GEF 6930 ANG40
43 GEF 6930 ANG43
TORONTO 43 GEF 6955 BNG43
32 GEH 6610ANF32
40 GEF 6610ANG40
32 GEH 6950 BNF32
40 GEF 6950 BNG40
43 GEF 6950 BNG43
32 GEH 6930 ANF32
TORONTO 40 GEF 6955 BNG40
MADRID 49 GEU 8955 BNX49
MADRID 55 GEU 8955 BNX55
49 GEU 8950 BNX49
MADRID 65 GEU 8955 BNX65
55 GEU 8950 BNX55
65 GEU 8950 BNX65
MILANO 55 GEU 9755 ANX55
55 GEU 9750 ANX55
49 GEU 8900CNX49
49 GEU 8900BNX49
TORONTO 32 GEH 6955 BNF32
50 GEU 7950 WNX50
55 GEU 7900 BNX55
65 GEU 7900 BNX65
43 GEU 7900 BNX43
50 GEU 7900 BNX50
50 GEU 7950 ANX50
BERLIN 43 GEU 7955 ANX43
BERLIN 50 GEU 7955 ANX50
BERLIN 55 GEU 7955 ANX55
BERLIN 65 GEU 7955 ANX65
43 GEU 7830 BNX43
50 GEU 7830 BNX50
55 GEU 7830 BNX55
65 GEU 7830 BNX65
BERLIN 43 GEU 7965 ANX43
55 GEU 7910 BNX55
50 GEU 7960 WNX50
65 GEU 7910 BNX65
BERLIN 55 GEU 7965 ANX55
50 GEU 7960 ANX50
49 GEU 8960 BNX49
65 GEU 8960 BNX65
BERLIN 50 GEU 7965 ANX50
BERLIN 65 GEU 7965 ANX65
43 GEU 7910 BNX43
50 GEU 7910 BNX50
55 GEU 9760 ANX55
MADRID 49 GEU 8965 BNX49
MADRID 55 GEU 8965 BNX55
MADRID 65 GEU 8965 BNX65
MILANO 55 GEU 9765 ANX55
G43C 893 5ANX43
VALENCIA 58 GEU 8915 BNY58
VALENCIA 50 GEU 8915 BNY50
75 GEU 8910 GNZ75
50 GEU 8910 BNY50
58 GEU 8910 BNY58
TORONTO 32 GEH 6965 BNF32
TORONTO 40 GEF 6965 BNG40
TORONTO 43 GEF 6965 BNG43
50 VLX 21 LDLNE50
49 GUA 8100 ManhattanNX49
55 GUA 8100 ManhattanNX55
43 GFB 6100 MadridNG43
40 GFF 6600BNG40
43 GEU 7830 BNX43
50 GEU 7830 BNX50
55 GEU 7830 BNX55
65 GEU 7830 BNX65
43 GEU 7830 BNX43
50 GEU 7830 BNX50
55 GEU 7830 BNX55
65 GEU 7830 BNX65
65 GFU 9760 ANX65
MILANO 65 GFU 9765 ANX65
KEY 50 UHD SMARTNE50
KEY 50 UHD SMARTNE50
Arrow Down Icon

Sony

TV+ uygulamasını, bu markanın Android TV özellikli modellerinde kullanabilirsiniz.

Arrow Down Icon

Philips

TV+ uygulamasını, bu markanın Android TV özellikli modellerinde kullanabilirsiniz.

Arrow Down Icon

Altus

Pazarlama KoduModelEkran Boyutu (inç)
AL55L 8960 5B SMARTNX55
AL49L 8960 5B SMARTNX49
AL65L 8960 5B SMARTNX65
AL43L 8990 5B SMARTNE43
AL50L 8990 5B SMARTNE50
AL43 B 850 5B SMARTYT43
AL50 B 850 5B SMARTYT50
AL55 B 860 5B SMARTYT55
AL65 B 860 5B SMARTYT65
AL43 C 865 5B SMARTNE43
AL50 C 865 5B SMARTNE50
AL55 C 865 5B SMARTNE55
Arrow Down Icon

Regal

Model Adı
55RH0LU 55" 4K SMART LED TV
50R857UQ 50" QLED 4K SMART TV
43R857UQ 43" QLED 4K SMART TV
55R857UQ 55" QLED 4K SMART TV
43R858U 43" 4K SMART TV
50R858U 50" 4K SMART TV
55R858U 55" 4K SMART TV
65R858U 65" 4K SMART TV
50RH0LU 50" 4K SMART LED TV
50R754U 50" 4K SMART TV
55R754U 55" 4K SMART TV
75R754U 75" 4K SMART TV
43R654FC 43" SMART TV
43R654FC BEYAZ 43" SMART TV
32R654HC 32" SMART TV
40R654FC 40" SMART TV
70R857U 70" 4K SMART TV
65R854UQ 65" QLED 4K SMART TV
50RH0LU 50" 4K SMART TV
43R653F BEYAZ 43" SMART TV
39R653HC 39" SMART TV
50R753U GOLD 50" 4K SMART TV
58R754U 58" 4K SMART TV
42R654FC 42" SMART TV
49R7540UA 49" 4K SMART LED TV
55R7540UA 55" 4K SMART LED TV
43R7540U 43" 4K SMART LED TV
55R8550UA 55" 4K SMART LED TV
50R8550UA 50" 4K SMART LED TV
65R754U 65" 4K SMART TV
43R855U 43" 4K SMART TV
50R855U 50" 4K SMART TV
55R855U 55" 4K SMART TV
43R754U 43" 4K SMART TV
55RH0LU 55" 4K SMART TV
58RH0LU 58" 4K SMART TV
32R652H 32" SMART TV
39R653HSE 39" SMART TV
55R754USE 55" 4K SMART TV
58RH0LU 58" 4K SMART LED TV
49R654F 49" SMART TV
43R654F 43" SMART TV
49R856U 49" 4K SMART TV
50R753U SILVER 50" 4K SMART TV
49R754U 49" 4K SMART TV
55R753U GOLD 55" 4K SMART TV
55R856U 55" 4K SMART TV
32R654H 32" SMART TV
39R653H 39" SMART TV
43R653F GOLD 43" SMART TV
55R752U 55" 4K SMART TV
43R6550FA 43" SMART LED TV
43R6550FW BEYAZ 43" SMART LED TV
43R6550FG GOLD 43" SMART LED TV
43R7560UA 43" 4K SMART LED TV
55R7560UA 55" 4K SMART LED TV
58R7540UA 58" 4K SMART LED TV
55R8560UA 55" 4K SMART LED TV
49R8560UA 49" 4K SMART LED TV
50R7540UA 50" 4K SMART LED TV
43R8550UA 43" 4K SMART LED TV
65R7540UA 65" 4K SMART LED TV
65R7540UB 65" 4K SMART LED TV
55R6520F 55" SMART LED TV
43R6520FA ALTIN 43" SMART LED TV
55R7020U 55" 4K SMART LED TV
65R7040U 65" 4K SMART LED TV
49R7020U 49" 4K SMART LED TV
49R8560U 49" 4K SMART LED TV
55R8560U 55" 4K SMART LED TV
43R6020U 43" 4K SMART LED TV
49R6020U 49" 4K SMART LED TV
55R6020U 55" 4K SMART LED TV
49R6520F 49" SMART LED TV
43R6520F 43" SMART LED TV
49R7540U 49" 4K SMART LED TV
55R7540U 55" 4K SMART LED TV
32R6020H 32" SMART LED TV
50R6520F 55'' SMART LED TV
40R6020F 40" SMART LED TV
50R7520U 50" 4K SMART LED TV
65R7540U 65" 4K SMART LED TV
58R7540U 58" 4K SMART LED TV
39R6020F 39'' SMART LED TV
49R6520FA 49" SMART LED TV
43R6520FA 43" SMART LED TV
39R6020FA 39" SMART LED TV
50R7520UA 50" 4K SMART LED TV
40R6020FA 40" SMART LED TV
43R7520UA 43" 4K SMART LED TV
49RH0KF 49" SMART LED TV
49R7560UA 49" 4K SMART LED TV
50R7550UA 50" 4K SMART LED TV
55R7550UA 55" 4K SMART LED TV
50R7550US SILVER 50" 4K SMART LED TV
50R7550UG GOLD 50" 4K SMART LED TV
55R7550UG GOLD 55" 4K SMART LED TV
49R6550FA 49" SMART LED TV
55R7520UA 55" 4K SMART LED TV
50R7560UA 50" 4K SMART LED TV
50R7565UA 50" 4K SMART LED TV
55R9560U 55" 4K SMART LED TV
43R6540F 43" SMART LED TV
50R5040U 50" 4K LED TV
50R6520F 50" SMART LED TV
40R5000U 40" 4K LED TV
49R8560U 49" 4K SMART LED TV
48R6000F 48" SMART LED TV
48R6520F 48" SMART LED TV
40R6520F 40" SMART LED TV
39R6020F 39" SMART LED TV
49R6010U 49" 4K SMART LED TV
43R6010U 43" 4K SMART LED TV
55R6010U 55" 4K SMART LED TV
55R5020U 55" 4K LED TV
40R5020U 40" 4K LED TV
50R5020U 50" 4K LED TV
48R6020F 48" SMART LED TV
Arrow Down Icon
  • Talep Gönder

TV+ EV nedir?

TV+ EV ile; en heyecanlı spor mücadelelerini, en güzel belgeselleri, çocukların en sevdiği kahramanları, popüler TV kanallarını, en çok izlenen film ve dizileri evinizin konforunda keyifle izleyebilirsiniz. Dilerseniz TV kanallarının yayınlarını geri alabilir ve kaydedebilirsiniz.

Arrow Down Icon

Kimler TV+ müşterisi olabilir?

Tüm Turkcell Superonline müşterileri Turkcell TV+ üyesi olabilir. TV+ kutu üyeliği (IPTV servisi) için Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterisi olmanız gerekmektedir.

Arrow Down Icon

TV+ Paketlerine nasıl üye olabilirim?

Turkcell Superonline kullanıcıları, Turkcell Superonline bayileri, çağrı merkezi ve TV+ platformu kanalıyla TV+ paketlerine üye olabilirler. TV+ Ev paketleri için https://www.superonline.net/turkcell-tv/evde-tvplus/paketler adresini ziyaret edebilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ izlemek için internete nasıl bağlanmalıyım?

TV+ kutusu ile yayınları izleyebilmek için Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterisi olmanız gerekmektedir. Ancak TV+ telefonu, tablet, bilgisayar ve akıllı tv uygulamaları üzerinden TV+ içeriklerini izleyebilmek için için herhangi bir operatörden aldığınız internet hizmetini ya da kablosuz internet bağlantısını kullanabilirsiniz.

Arrow Down Icon

Ödeme seçenekleri nelerdir?

TV+ EV paketlerine ait ücretler Turkcell Superonline faturanıza yansıtılacaktır.

Arrow Down Icon

TV+ hangi ekranlardan izlenebilir? Çoklu ekran erişimi nedir?

TV+, cep telefonu, tablet, bilgisayar ve Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterisi iseniz TV+ kutusu ile TV'den izlenebilir. TV+ paketlerinizdeki içeriklere, tüm bu cihazlarınızdan giriş yaparak erişebilirsiniz. * Telif hakları ve kanallarla yapılan sözleşmeler çerçevesinde, TV+ Ev ve Ev Eğlence paketi kullanıcıları; paketine dahil olan bazı kanalları mobil cihazlardan (Android ve/veya iOS işletim sistemli cihazları kapsar) izleyemeyebilirler.

Arrow Down Icon

TV+ uygulamasına nasıl giriş yapılır?

TV+ servisine, tüm cihazlarınızda Turkcell Superonline sistemlerinde kayıtlı cep telefonu numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. TV+ şifrenizi bilmiyorsanız, TV+ uygulamalarının giriş ekranlarındaki Şifremi Unuttum seçeceğini tıklayarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ şifresi nasıl oluşturulur?

tvplus.com.tr/yeni-kayit ekranından yeni hesap oluşturabilir ya da TV+ uygulamalarının giriş ekranlarından şifremi unuttum seçeceği ile yeni şifre oluşturabilirsiniz. Ayrıca TV+ uygulamalarına Hızlı Giriş seçeceği ile de yalnızca cep telefonu numaranızı yazıp gelen mesajı onaylayarak da giriş yapabilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ uygulaması nereden indirilir?

Apple IOS uygulamasını App Store, Android uygulamasını ise Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Arrow Down Icon

Kirala İzle Nedir?

TV+ platformunda aboneliğiniz kapsamında izleyebileceğiniz ve kiralayarak/satın alarak izleyebileceğiniz içerikler vardır. Kirala İzle filmler herhangi bir abonelik kapsamında değildir ve ek ücret karşılığında kiralanarak izlenebilir.

Arrow Down Icon

5 cihaz limiti nedir?

TV+ paketinizdeki içeriklere en fazla 5 cihaz üzerinden erişebilirsiniz. 5 cihaz limiti üyeliğinize bağlı tüm profiller için ortaktır. Bu limite ulaştığınızda yeni bir cihaz kullanmak isterseniz, mobil cihazınızdaki TV+ uygulamasında 'Bana Özel / Sağ Üstteki Profil İkonu/ Sağ üstteki Ayarlar ikonu / Aktif Cihazlar' menüsünden artık kullanmak istemediğiniz cihazı silmeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından yeni cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. ​TV+ kutusu bu kısıtlamaya dahil değildir.

Arrow Down Icon

Bana Özel nedir?

TV+ Bana Özel, kişisel TV deneyiminizi yönetebileceğiniz alandır. Bana Özel menüsünde, kaydettiğiniz programlar, hatırlatma etiketleri, beğendiğiniz film ve diziler yer almaktadır. Profil yönetimi menüsü altında ise, izleme listeniz, favori listeniz, paylaşımlarınız, sosyal ağ yönetimi, cihaz yönetimi, hesap/paket yönetimi gibi ekranlar yer almaktadır.

Arrow Down Icon

TV+ Market menüsü nedir?

Market menüsünde geniş film ve dizi kütüphanesi, kampanya-paket detayları ve ​TV+ özel içerikleri yer almaktadır.

Arrow Down Icon

TV+ Haberler menüsü nedir?

Haberler menüsünde , TV+ içerisinde ilginizi çekecek tüm gelişmeleri göreceğiniz menüdür. Arkadaşlarınızın paylaşımlarının yanı sıra, TV+’da takip etmeye başladığınız tür, oyuncu, yönetmen veya ünlü ile ilgili yeni film, dizi ve programlara ait haberler yayınlanır.

Arrow Down Icon

'Plus kanallar' nedir?

Plus kanallar, TV+ 'daki film ve dizilere kolayca erişmek için geliştirilmiş bir özelliktir. Kanal seçer gibi erişeceğiniz Plus kanallarda her birinde farklı bir film veya dizi listesi bulunmaktadır. Bu Plus kanallarından birini açtığınızda, o listedeki ilk film/dizi oynamaya başlar ve sadece siz o kanaldayken oynar. Kanaldan ayrılıp geri döndüğünüzde kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Bir film/dizi bitince uygulama sıradaki film/diziye geçer, dilerseniz 'sonraki' tuşa basarak bir sonraki filme/diziye kendiniz de geçebilirsiniz.

Arrow Down Icon

'Geri Al' özelliği nasıl çalışıyor?

TV kanallarındaki yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, dilediğinizde geri alabilirsiniz. Bu sayede kaçırdığınız programları izleyebilir, programlar arasında geçiş yapabilirsiniz. İstediğiniz programı tam 24 saat geri alabilirsiniz.

Arrow Down Icon

Kaydet İzle' nedir?

TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sonra otomatik olarak silinmektedir. Kayıtlarınızı cep telefonu, tablet, bilgisayar, Smart TV ve TV+ kutusundan dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt için tahsis edilen alan, üye olduğunuz pakete göre değişkenlik gösterebilir. Dilerseniz ek kayıt alanı satın alabilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ ile dizilerin tüm bölümlerini nasıl kaydederim?

TV+ ile sevdiğiniz dizilerin bölümlerini tek tek kaydetmekle vakit kaybetmezsiniz, Sezon kaydet özelliği ile dizilerin tüm bölümlerinin kaydedilmesi emrini verebilirsiniz.

Arrow Down Icon

Ne kadar süre ile kayıt yapılabilir?

Kayıt için tahsis edilen alan, üye olduğunuz pakete göre değişkenlik gösterebilir. Paketinize göre değişen süreli kayıt alanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ek kayıt alanı satın alabilirsiniz.

Arrow Down Icon

Nasıl film izlerim?

Film paketlerinden birine üye olabilir, veya bir pakete üye olmadan, “Kirala İzle” kapsamındaki filmlerden dilediğinizi kiralayarak izleyebilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için Market menüsündeki Paketler sayfasına veya filmlere ait detay kart sayfasında 'Abone Ol' veya 'Kirala' seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Arrow Down Icon

Kiraladığım bir filmi ne kadar süre izleyebilirim?

Kiraladığınız filmleri 30 gün içerisinde dilediğiniz 48 saatlik dilim boyunca istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Arrow Down Icon

Filmleri bilgisayarıma indirebilir miyim?

TV+ içerisinde yer alan tüm içeriklerin bilgisayarınıza kaydedilmesi içerik hakları nedeni ile engellenmiştir.

Arrow Down Icon

Facebook ve Twitter paylaşımları yapılabiliyor mu?

Evet, Facebook ve Twitter hesaplarınızı tanımladıktan sonra izlediğiniz program, film ve diziler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Facebook ve Twitter eşleştirme işlemi sadece IOS/Android ve Web uygulamaları üzerinden yapılabilmektedir.

Arrow Down Icon

Favori takip özelliği nedir?

Favori takip özelliği sayesinde, sevdiğiniz oyuncu, yönetmen ve içerik türlerinden bir favori listesi oluşturabilir, tercihinize uygun içerikler TV+ servisine eklendiği anda haberdar olabilirsiniz. Takip edeceğiniz kişi ve içerik türlerini TV program ve film/dizi detay kartlarındaki 'favoriler' sekmesinin altından ya da TV+ kutusunda, sağ yön tuşu ile erişilen 'İnteraktif' menüsünden de seçebilirsiniz.

Arrow Down Icon

Turkcell Superonline ADSL/Fiber hattımı iptal ettim. TV+ kullanmaya devam edebilir miyim?

TV+ Ev Kutu (IPTV) üyesi iseniz, fiber aboneliğinizin iptali durumunda IPTV (TV+ Ev Ekstra Paketi ve TV+ Ev Paketi) hizmetiniz de iptal edilecektir. /n /n Ancak banka kartı, kredi kartı, App Store, Play Store, TV+ Ready ya da Promo Kod ile aldığınız bir TV+ üyeliğiniz varsa, bu üyeliklerinizi Turkcell ya da Superonline müşterisi olmadan da kullanabilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ Ev IPTV aboneliğimi mobil cihazımda, tabletimde, bilgisayarımda ya da akıllı televizyonumda da kullanabilir miyim?

TV+ Ev IPTV paketiniz kapsamındaki içerikleri TV+ Web, TV+ Büyük Ekran (Akıllı TV, Apple TV, Android TV) ve TV+ mobil uygulamalarından da izleyebilirsiniz.

Arrow Down Icon

Arama özelliğini nasıl kullanırım

Arrow Down Icon

Kumandadan Nasıl Ek Paket alırım ve değiştiririm?

Arrow Down Icon

TV+ ile yayını nasıl kaydederim?

Arrow Down Icon

Yayını nasıl ileri geri sararım ve durdururum?

Arrow Down Icon

TV Rehberini nasıl kullanırım?

Arrow Down Icon

Nasıl film kiralar ve satın alırım?

Arrow Down Icon

Bana Özel sayfasını nasıl kullanırım?

Arrow Down Icon

Kanal Rehberi ve favori kanal listesini nasıl kullanırım?

Arrow Down Icon
  • Talep Gönder

  • Kurulum Bilgisi

  • Kullanım Kılavuzu

12 Aylık aboneliğim bitince cihazı geri vermem gerekir mi?

12 aylık abonelik dönemi tamamlandığında cihazı iade etmenize gerek yoktur. Abonelik döneminin tamamlanmasının ardından sizden cihazı iade etmeniz talep edilmez.

Arrow Down Icon

USB’den film izleyebilir miyim?

USB girişine takılacak olan harici hard disk ile video ve fotoğraf gösterimleri gerçekleştirilebilir. Videoların oynatılması için uygulama dükkanında program indirilmesi gerekmektedir.

Arrow Down Icon

Prize bağlı olmadan çalışır mı?

Prize bağlı olmadan çalışmaktadır. Bunun için priz dışında USB 3 destekleyen cihazlardan elektrik alınabilmektedir. Sarı sinyal, girişin üzerinden enerji geldiğini belirtmektedir.

Arrow Down Icon

Güncelleştirmeleri nasıl yapabilirim?

Android TV destekli sürüm güncellemeleri otomatik olmaktadır. Uygulama güncellemelerinin ise manuel olarak yapılması gerekmektedir.

Arrow Down Icon

Nereden satın alabilirim?

TV+ Ready ürününü turkcell.com.tr, Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell Superonline’dan size uygun kampanyalardan bir tanesini seçerek satın alabilirsiniz.

Arrow Down Icon

Neleri izleyebilirim?

TV+ Ready ile canlı TV kanallarına, filmlere, dizilere, belgesellere ve binlerce uygulamaya anında ulaşabilirsiniz. TV+ Ready’nin içinde yer alan TV+ Premium paketi ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, vizyondan hemen sonra izleyebileceğiniz en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. TV+ Premium üyeliğinde tüm canlı TV kanalları bulunmaktadır. Tüm kanalların bilgisine https://tvplus.com.tr/canli-tv adresinden ulaşabilirsiniz.

Arrow Down Icon

Görüntü problemi yaşıyorum, çözünürlük ve renk uzayı ayarlarını nasıl yaparım?

Cihazınız televizyonunuzun paylaştığı tanımlama bilgileri (EDID) ile en iyi görüntü ayarlarını otomatik olarak yapar. Ancak bazı durumlarda TV’nizin uygun EDID bilgisini göndermemesi sebebi ile renk ve görüntü problemleri yaşayabilirsiniz. Görüntü gidip geliyor veya ekranda mavi/yeşil/mor renk hatası alıyorsanız, çözünürlük (Resolution) ve renk uzayı (Color Space Settings) ayarlarının yapmak için ilgili adımları izleyebilirsiniz.

Arrow Down Icon

Kumandam kullanıcı hatası ile kırılır ya da bozulursa ne yapabilirim?

Kumandası kırılan ya da bozulan kullanıcılara ara çözüm olarak sunulabilecek Android TV uygulaması ile ilgili kullanım ve kurulum detaylarını görebilirsiniz. Buradan ulaşabilirsiniz. https://www.turkcell.com.tr/pasaj üzerinden yeni bir kumanda satın alabilirsiniz.

Arrow Down Icon

Kumanda çalışmıyor, hangi kontrolleri yapmalıyım?

​Kumandanız ile sorun yaşıyorsanız, ilgili adımlardaki kontrolleri yapabilirsiniz. Link: https://tv-static-cdn.tvplus.com.tr/webtv/pdf/kumanda-kurulumu-cihaz-kodlari-tv-ready.pdf

Arrow Down Icon

Kumandam istem dışı hareketler yapıyor ne yapmalıyım?

Arrow Down Icon

4K yayın var mı?

TV+ Ready cihazı 4K canlı yayını desteklemektedir. 4K yayın veren kanallar güncel listeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Bağlı hızınıza göre 4K yayın yapan kanallarda görüntü kalitesi değişiklik gösterebilir. Saniyede 25 megabit veya üzeri sabit bir internet bağlantısı hızı gerekmektedir.

Arrow Down Icon

Cihazımda Android robot resmi çıktı nasıl düzeltebilirim?

Arrow Down Icon

Tv+ Ready Genel Uyarı ve Bilgilendirmeler

TV+ Ready ile ilgili bilgilendirme adımlarına https://tv-static-cdn.tvplus.com.tr/webtv/pdf/TVPlus-Ready-Genel-Uyarilar.pdf adresinden ulaşabilirsiniz.

Arrow Down Icon

Evde eğlence için tek ihtiyacınız TV+ Ready

Arrow Up Icon
  • Talep Gönder

TV+ PRO nedir?

TV+ PRO, içindeki TV+ uygulaması ile HDMI bağlantısı olan tüm televizyonlar ile internet erişimi olan tüm noktalarda canlı TV kanallarına, en yeni filmlere & dizilere, heyecanlı spor karşılaşmalarına, çocuk içeriklerine ve belgesellere kadar binlerce içeriğe erişmenizi sağlar. Aynı zamanda TV+ PRO üzerinden, Google Play Store mağazası içindeki tüm uygulamalara erişebilir, bu uygulamaları cihazınıza indirebilirsiniz. TV+ güçlü donanım özellikleri, Lisanslı Android TV tabanlı yazılımı ve farklı satış modelleri ile üstün bir TV deneyimi sağlıyor, her TV’yi akıllı TV yapıyor.

Arrow Down Icon

TV+ PRO'yu nasıl temin edebilirim?

TV+ PRO’yu; Kredi kartınızla ya da Turkcell faturanızla Pasaj üzerinden, Turkcell Superonline xDSL & TV+ PRO teklifleriyle, Fiber İnternet & TV+ EV (IPTV) paketleriyle, Superonline Finansman sistemi ile Superonline faturanıza ek olarak temin edebilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ PRO ile 4K İçeriklere erişebilir miyim?

Evet, TV+ Pro 4K teknolojisini desteklemektedir.

Arrow Down Icon

TV+ PRO’ya Harici Hard Disk bağlayıp medya içeriklerime erişebilir miyim?

Evet, harici diskinizin içindeki medya içeriklerini görüntüleyebilir veya oynatabilirsiniz. Ancak medya aksiyonları için Google Play Store uygulama mağazası üzerinden 3. parti uygulamalar indirilmesi gerekmektedir.

Arrow Down Icon

TV+ PRO’ya manuel olarak .apk şeklinde uygulama yükleyebilir miyim?

Hayır, TV+ Pro’ya sadece Google Play Store üzerinden uygulama indirilebilmektedir. TV+ Pro Google tarafından lisanslı bir AndroidTV cihazıdır.

Arrow Down Icon

TV+ PRO’ya harici kontrol cihazları (klavye, mouse, joystick) bağlayabilir miyim?

Evet, TV+ PRO cihazına hem USB hem de bluetooth üzerinden harici çevresel cihazlar bağlayabilirsiniz. TV+ PRO cihazında Bluetooth 5.0 ve USB 3.0 özellikleri bulunmaktadır.

Arrow Down Icon

TV+ PRO’daki uygulamalara nasıl erişebilirim?

TV+ Pro’daki uygulamalar Google Play Store üzerinden indirilebilmektedir. Bu uygulamalara erişim cihazınıza indirebilmek için bir Google hesabınız ile Google Play Store’a giriş yapmanız gerekmektedir. Bir Google hesabınız yoksa cihaz üzerinden ilgili yönergeleri takip ederek bir Google hesabı oluşturabilirsiniz. Uygulamaları yükledikten sonra cihazın kumandasındaki Home tuşu ile Android TV ekranından uygulamaları görebilirsiniz.

Arrow Down Icon

TV+ PRO’daki Wi-Fi 5Ghz & 11AC destekler mi?

Evet, TV+ Pro cihazında 2.4GHz & 5GHz Wi-Fi 11AC desteği bulunmaktadır.

Arrow Down Icon

Evde eğlence için tek ihtiyacınız TV+ PRO

Arrow Up Icon
  • Talep Gönder